Komentowana treść: D-Box 1200 już do nabycia
[#1] Re: D-Box 1200 już do nabycia
Jezuuu... ..200 ojro.Heh,drogo troszku.
[#2] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@waldiamiga, post #1

Lepij by sie za Sharka wzieli a nie za Dragony i ine wynalazki bez przyszlosci.
[#3] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@Sventevith, post #2

Za Sharka ??..Pomyśl ile by kosztował,skoro za bude wołają ponad 800 pln..Z mojej skromnej wypłaty zostało by mi 130 pln..
[#4] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@waldiamiga, post #1

mózg staje, ręce opadają.
[#5] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@11MASTEr, post #4

Szkoda że nie ma tu emotki rotlf...
[#6] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@TJindy, post #5





Cena z kosmosu jak za Towerke.

Wiec Sharka bede trzymal w tej co mam w razie czego :]
[#7] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@ako, post #6

Butt how ? :D
[#8] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@TJindy, post #7

PPM -> Pokaz obrazek osobno i zerknij na adres :D



Swoja droga ktos na PPA moglby pomyslec na dodaniu dodatkowych emotek (np. pokaz wszystkie, i otwiera sie okno z reszta mniej lub bardziej przydatnych emotek ;))
[#9] Re: D-Box 1200 już do nabycia
199,95



Buehhhehehe. Za wieze? Przepraszam, nie moglem sie powstrzymac. Ciekawe jak wygieli tego Dragona, ze nie wchodzi do standardowej obudowy? ;)
[#10] Re: D-Box 1200 już do nabycia
ehh naprawde cena jest za duża w porównaniu do Polskich realiów

...cieakwe ile sztuk sprzedadzą
[#11] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@Andrzej Drozd, post #9

To, ze elbox zrobil obudowe "zaprojektowaną z myślą o użytkownikach, którzy zamierzają rozbudować swoje komputery o kartę Dragon 1200", nie oznacza, ze dragon nie wchodzi do standardowej obudowy.

[#12] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@krismiszcz, post #10

W Polsce pewnie niewiele, ale chyba nie wydaje Ci sie, ze elbox koncentruje sie na naszym kraju?
[#13] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@luk, post #12

Czy ich pogięło z ta ceną?? 800 zł za obudowę do komputera?!
[#14] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@luk, post #12

co ty!! jak by tylko sprzedawali na Polandie to nie opłacało by im się zaczynać produkować, w Polsce sprzedadzą góra 2-3 sztuki. Napewno sporo sprzedadzą na zachód :)

Ale D-Box+Dragon+Shark ehh to bedzie super sprzet :)
[#15] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@krismiszcz, post #14

za B-Box+Dragona+Sharka można by było kupić Pegasosa i bez problemu mamy nową Amigę z większymi możliwościami
[#16] Re: D-Box 1200 już do nabycia
Heh... Mają wszy na mózgu... Ciekawe, czy jakbym zrobił okno w tej obudowie i dodał podświetlenie to Elbox sprzedałby tęobudowę za 100 euro więcej? Cośmi się zdaje, że płacimy 80 euro za samo piękne logo D-BOX.
[#17] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@krismiszcz, post #15

Za B-Boxa to już używanego Pegasosa1 by kupił pewnie, za niecałe 300
euro w promocji był nowy Pegasos2 z G3....Ale w sumie każdy wydaje
pieniądze jak uważa....
[#18] Re: D-Box 1200 już do nabycia
200 jero! ,



Chyba zrobie im konkurence, moge wystawiac rachunki



Ktos zainteresowany fajna obudowa do A1200 na PL kieszen
[#19] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@Andrzej Drozd, post #9

WIecie, czym się różni ta obudowa od standardowej (oprócz ceny)?. Dragon jest przykręcany do "specjalnie zaprojektowanej" blaszki w miejscu zaślepek PCI.
[#20] Re: D-Box 1200 już do nabycia
Nie no fajna obudowa... Ze 100-150 zlotych to bym za nia dal..



A jak zasilacz ma PFC aktywne i nie jest shitem typu megabajt to moze nawet wymieniona cene z VATem bym zaplacil.... Ale zamiast "euro" wpisalbym PLN :D
[#21] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@OSH, post #13

Ja tam nie komentuje - wszak jest to normalne i nie od dzisiaj wiadomo, ze elbox ma w d_ polskie owce i polski rynek. Ba, co wiecej, maja w d_ tez nasze wszystkie komentarze! Z reszta wcale sie nie dziwie. Na zachodzie to by ich jeszcze w rece wycalowali, ze tak tanio...

Smutne acz prawdziwe.
[#22] Re: D-Box 1200 już do nabycia
Hmm.. 200 euro - toz to prawie polowa mini-maca ;)
[#23] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@_arti, post #22

Może ona jest ze srebra
[#24] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@Prince, post #23

a napis D-BOX jest platynowy
[#25] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@krismiszcz, post #10

Tak mi sie widzi, ze elbox ma w głębokim poważaniu tkzw polskie realia, nawet ni zamiescili opis po polsku... Moze to i racja w sumie...
[#26] Re: D-Box 1200 już do nabycia
Musimy po prostu zrozumiec ze rynek amigowy jest zbyt maly aby oplacalo sie sprzedac taniej. Gdybysmy my zalozyli firme i robili towerki do A1200 to zaloze sie ze nikomu by nie przyszlo przez chwile nawet do glowy zeby sprzedac choc troche taniej niz 800zl - w innym wypadku sie nie oplaca.

Wiec jedyne na co mozemy narzekac, to chyba to ze nie zyjemy w dosc bogatym kraju zeby sobie na taka towerke pozwolic, bo cena jest dopasowana do realiow ;)



Elbox rlz :)
[#27] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@ako, post #26

Jakie polskie realja sprzet na zachodzie jest tanszy niz w Polsce.
[#28] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@Sventevith, post #27

To nie sprzet jest tanszy, tylko zarobki wyzsze.

Popatrzmy: 200euro = ponad 800zl

Rowne? Rowne.

A teraz: 2000zl != 2000euro.

W tym caly problem (uproszczajac), ze przecietny np. Niemiec kupi sobie za wyplate 4x wiecej sprzetu niz Polak ;)
[#29] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@ako, post #28

Sugerujecie, że na zachodzie nie umieją/nie liczą się z pieniędzmi?

Może zły przykład podam, ale kupiłbyś chleb za 10 zł? Przecież Cię stać! Myślisz że w krajach dobrobytu nie patrz a na stosunek jakość/cena? ŻE tam można wszystko wcisnąć za każdą kwotę, bo ich stać?

Moim zdanbiem ta obudowa nawet Arabii Saudyjskiej będzie kijowo schodziła, ot co!



Po prostu kolejkny produkt, który nie ma prawa bytu na rynku.
[#30] Re: D-Box 1200 już do nabycia

@Prince, post #29

No wiesz, gdybym ja tyle zarabial, to akurat do Amisi bym te 200 euro pozalowal, jesli ta obudowa by mi sie spodobala i uznal bym ze chce ja miec.

Ich stac na hobby, ot co. I nie chodzi tu o wciskanie kitu za gruba forse, bo wielu hobbystow/pasjonatow/uzytkownikow w roznych dziedzinach wydaje tyle kasy na swoje chobby/pasje/sprzet ze np. Ty czy ja w zyciu bysmy nie pomysleli zeby tyle na cos wydac (np. na znaczek).

Ostatnio jakis amerykanin pokryl 24-karatowym zlotem swojego X-Boxa. Nic mu to nie dalo. Ale go stac.

Wszystko rozbija sie o to, jak kto podchodzi do tego co robi. No i ile zarabia.

A wiec, podsumowujac:

Tak, stac ich.

Licza sie z pieniedzmi, ale na swoje pasje wydaja o wiele wiecej niz my - moze dlatego wydaje Ci sie to dziwne i uznajesz ze kupili by kazdy kit za kazda cene, bo sie nie licza z kasa.

A moze troche zasdroscisz(-my) ? :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem