Komentowana treść: DvPlayer 0.44
[#31] Re: DvPlayer 0.44

@MinisterQ, post #17

Pomiając już te argumenty Mufy typu "bo redakcja na to pozwala" czy "bo tu taki klimat i mi się udziela" (swoją drogą jeśli kogoś obrażać, dokopywać czy odgryzać to lepiej to robić z sensem, nawet jeśli jest to pod wpływem impulsu) to nieco zejde z tematu tej dyskusji i wypowiem się w kwestii tej kultury, o której jest mowa. Zapewne chodzi o ten (kolejny z resztą) kicz execowy w postaci bannera. Mieszane tam są pojęcia kultury osobistej z kulturą w aspekcie ogólnym. Za kulturę osobistą przyjmuje się sposób zachowania między ludźmi (np. nieprzeklinanie czy tym podobne), ale w szeroko pojętej kulturze jak i prawdziwych magazynach kulturalnych mogą przecież się pojawiać przekleństwa (i to wszystkie) razem z wszystkimi zachowaniami, od dobrej literatury, przez sztuki teatralne do filmu. I nie przebierając w słowach ja bym się po prostu czuł jak frajer przylepiając do swojej strony takie "coś" ;)

Pomijam już kwestie praw autorskich, ciekawe co by powiedzieli z TVP gdyby dowiedzieli się, że eXec.pl używa logo ich programu telewizyjnego do propagowania własnej głupoty (hint: proponuje zająć się promocją systemu niż szukaniem wrogów).

;)

[#32] Re: DvPlayer 0.44

@Mufa, post #28

Przejrzyj sobie, Mufa, cały ten wątek, a zobaczysz kto na PPA robi "atmosferę" przy pomocy zwrotów w rodzaju "włażenie w dupę" czy "elyta GPL"...
[#33] Re: DvPlayer 0.44

@Mufa, post #18

Tutaj gdzie redakcja toleruje, a czasami wręcz gorąco własnoręcznie się przyczynia do kultury rodem z budki z piwem, pewne zachowania moga udzielić się także i komentującym.


To ja już wolę być chamem przyczyniającym się do kultury rodem z budki z piwem niż poplewcą złodziejstwa (kolejne niekulturalne słowo do bannera) mówiącym, że "Nie placisz za bibliteke", więc jest legalna.
[#34] Re: DvPlayer 0.44

@mailman, post #33

Poplewca (???)złodziejstwa powiadasz? Kto jest złodziejem (czyli świadomie przywłaszcza)?



Trochę ostre słowa w porównaniu do tonu samego newsa: "jakoby","wyjaśnienia wszystkich niejasności".

[#35] Re: DvPlayer 0.44

@pini, post #34

Proszę, chociaż ty nie udawaj, że nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi. Czepnij się może wcześniejszych prowokujących wypowiedzi, zapoznaj się z całym wątkiem "kulturalnym". Wtedy porozmawiamy.
[#36] Re: DvPlayer 0.44

@opi, post #22

(...) Natomiast np. idąc do banku mam zabawiać kasjerki cytatami z dramatów Shekspira?



To by dla nich nie było zabawne, ani nawet w większości przypadków zrozumiałe.



[#37] Re: DvPlayer 0.44

@mailman, post #33

... niż poplewcą złodziejstwa ...



czy ten nowotwór językowy pochodzi od wyrazu "plewa" ?

to tak a propos kultury słowa pisanego

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem