Komentowana treść: Pokaz modułów procesorowych odwołany
[#1] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany
rotfl^2
[#2] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@Marek Szyprowski, post #1

Tak, i tylko patrzeć jak przyjdzie jakiś entuzjasta OS4, i stwierdzi że sie "nabijamy z amigi". ;)
[#3] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany
To jest właśnie to czego mniej więcej można się było spodziewać po "firmie" Ale Cisnę Kit Controls. A za jakieś dwa miesiące jak wrzawa ucichnie, projekt zostanie utrupiony. Wszystkie te "projekty sprzętowe" służą tylko uzyskaniu kilkutygodniowej "sławy" na AW.net. Z drugiej jednak strony cóż, bezkrytyczni wielbiciele AmigaOS 4 i AmigaOne mają dokładnie to, na co zasługują...
[#4] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@MinisterQ, post #2

Niech przyjdzie, będzie zabawniej...
[#5] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Ale jeśli jakimś cudem okaże się, że jednak Kowalczykowi uda się doprowadzić to do końca, i jednak pojawią się zapowiadane karty, to publicznie przyznasz że się myliłeś? ;)
[#6] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@MinisterQ, post #5

to publicznie przyznasz że się myliłeś?

A myślisz, że zajdzie taka potrzeba?
[#7] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@MinisterQ, post #5

Ze będzie wykluczyć też nie można, tylko będzie to tak, jak z
obiecanym AmigaOS4... W tym roku obchodzimy dziesięciolecie od
wyznaczonego pierwszego terminu... Normalnie poślizgi jak przy
budowaniu szkół w PRL-u...

Ostatnia edycja: 10.06.06 18:17:36
[#8] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@Kaczus, post #7

Hihihihi to jak było pewne jak to że Polska przegra mecz ;p
[#9] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany
Kowalczyk rulezuje
[#10] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany
Skoro ten moduł CPU nie działa ani z Amigą Jeden, ani z nowym projektem, to z czym to działa? Rozumiem, że uruchomili to w warunkach laboratoryjnych, ale dlaczego to nie działa z niczym innym?

Tak jakby ktoś projektował nową felgę do jakiegoś samochodu, alez zupełnie innym mocowaniem do osi.
[#11] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@Prince, post #10

Zagadnienie projektowania układów cyfrowych pracujących z takimi częstotliwościami jest "odrobinę" bardziej skomplikowane niż felga samochodowa. ;) Taka pierdoła jak nieodpowiednie poprowadzenie ścieżek na pcb może wpłynąć na stabilność układu...

Układ może działac na symulatorze. Albo teoretycznie. :)
To już coś. ;)

Ale praktyka praktyką. ;)
[#12] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany
o tempora o mores
lol
[#13] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany
Spodziewalem sie,ze nie wyjdzie nic, ale moze kiedys wyjdzie. Najbradziej wkurza mnie, ze np. Sharki maja byc, jak ASO40 wyjdzie, Dragony jak cos tam, A1 jak cos tam, AOS40 jak z kolei cos tam - cholera - niech wreszcie cos wyjdzie nawet w beta wersji a i tak to kupie!
[#14] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@MrT, post #13

no wiesz.... Pegasosy są dostępne od paru lat...
[#15] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany
A mowilem zeby zegar zrobic odliczajacy czas do pokazu...dopiero by smiesznie bylo .
[#16] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@MrT, post #13

A teraz jest już nowa partia sprzetu więc może pora sie zastanowić :)

Polecam zwłaszcza że support bplanu jest zajebisty jeżeli chodzi o naprawy OK

[#17] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@rzookol, post #12

vanitas vanitatum omnia vanitas

(marność nad marnościami - wszystko marność)

Coś ci biedni userzy OS4 nie mają szczęścia
[#18] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany
a zarazem :(
[#19] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@Kaczus, post #14

A system rozwija się błyskawicznie - już za dwa tygodnie MOS 1.5
[#20] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@amigafan, post #19

A kiedy wyjdzie jakiś sprzęt pod os4?
[#21] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@Malin, post #20

Za dwa tygodnie i jeden dzień .
[#22] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@amigafan, post #19

Drogi macofanie, news dotyczy zapowiedzianej wcześniej na dzień dzisiejszy prezentacji modułów procesorowych do A1. Słowa tam nie ma o MOS1.5. Ale jeśli wiesz coś o czym nie wiemy, to pisz, chętnie posłuchamy.
[#23] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@Malin, post #20

Ależ już od dawna jest - AmigaOne SE, XE i mA1; a ich posiadacze mają dynamicznie rozwijający się system
[#24] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@amigafan, post #23

Chodziło mi o PRODUKOWANY sprzęt a nie denne imitacje "komputerów"... (chociaż uA1 jest całkiem fajna)
[#25] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@wali7, post #22

Chyba nie "kimnąłeś bazy" tego "dżołka" w kontekście komentarza, na który odpowiadał. (przełącz na widok "z wątkami")
No cóż, trzeba być trochę inteligentnym, żeby go zrozumieć. mofce!

Ostatnia edycja: 10.06.06 22:29:43
[#26] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@amigafan, post #25

ja tam na punkcie swojej inteligencji nie mam kompleksów, więc nie będziemy się o to spierać kto jest tu inteligentniejszy/głupszy....
za to spróbowałbyś tej nowej edycji Morphosa dla klasyków, ciekawe jak to chodzi na A4000...
[#27] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@wali7, post #26

W wakacje (czyli w lipcu - jak będę miał chwilę czasu) to się tym pobawię.
Poprzednia wersja była nieużywalna bo miała dziwne fanaberie przy obecności dysków SCSI (opisałem to swego czasu na forum)
[#28] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@amigafan, post #25

"kimnąłeś bazy" "dżołka"

Udajesz dresa czy nim jesteś??
[#29] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@amigafan, post #25

Sam zastanawiałem się nad zakupem Pega ale jak widzę że system jest rozwiijany na zasadzie- a macie i dajcie nam spokój.
to zrezygnowałem.
Czekam na OS4 i na Ami (którą zresztą miałem przyjemnośc potestować i powiem że to jest to co tygryski lubią najbardziej :)
Mos niejest zły ,na screenach wygląda zajefajnie ale nie poto tyle lat siedziałem na Amidze żeby teraz kupić Pega.
Tymbardziej ze męcze się teraz na piecu i mam go już dośc.
Jak miło będzie zasiąść znów przy Ami.
Mam także nadzieję że wyjdzie płyta z pcix i z sata bo przeżuce tylko graty z pieca i srrruuuu :)
[#30] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@Ziolo, post #17

OS4 ma bardzo niewielu userów...
na tym polega podstawowa różnica między OS4 a MOSem - pierwszy ma wielu fanów i mało użytkowników, drugi mało fanów i sporo użytkowników
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem