Komentowana treść: Pokaz modułów procesorowych odwołany
[#31] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@ma3x, post #29

No tak, lepiej czekać na obiecanki... Ciekawe czy OS4 będzie miał
tylko 10 cio letni poślizg, czy wiekszy... No ale niektórzy mają inne
hobby - czekanie...
[#32] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany
Tego można się było spodziewać po firmie Ale Cisne Kit , nie żebym się cieszył ;) W sumie szkoda, no ale czego można było się spodziewać po firmie która jeszcze nigdy spełniła swoich obietnic.
[#33] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany
ackcontrols22 As much as I LOATH pictures, I will release pictures of everything.
ackcontrols22 No later than Tuesday evening on amigaworld.net
ackcontrols22 Yo: I've never done a DPaint mockup, but will release pictures by Tuesday.

Z AW wyciete. Pictures of everything........
[#34] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@ma3x, post #29

nie poto tyle lat siedziałem na Amidze żeby teraz kupić Pega

Nie ma jak zarzucić logicznym argumentem. Ja siedziałem 7 lat na Amidze i mam Pegasosa teraz. I coś z tego wynika? Ot dzisiaj kolejna aktualizacja MOS-a wyszła, to tak co do tego, że niby "macie i dajcie nam spokój". Mam amigowy system na szybkim i stabilnym sprzęcie, ale jak ktoś woli czekać kolejne lata i rozkoszować się Windowsem - cóż, jego wybór.
[#35] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@Fazior, post #33

Uwaga! Pierwsze zdjecia! Przedpremierowe!

1
2
3

Ostatnia edycja: 10.06.06 23:33:20
[#36] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@ma3x, post #29

ale jak widzę że system jest rozwiijany na zasadzie- a macie i dajcie nam spokój.

No racja, te codzienne aktualizacje, to takie nieprofesjonalne, pewnie jest to robione na zasadzie - a macie i dajcie nam spokój

Mos niejest zły ,na screenach wygląda zajefajnie ale nie poto tyle lat siedziałem na Amidze żeby teraz kupić Pega.

A ja od 1989 siedziałem na amidze i teraz siedze na pegu i nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej. System ma cały amigowy "feel" plus niesamowita prędkość :). Pozatym nie zapominaj że peg to miała być ta nowa amiga, a że nie ma nalepki...kogo to obchodzi ;)

Mam także nadzieję że wyjdzie płyta z pcix i z sata bo przeżuce tylko graty z pieca i srrruuuu

Nadzieja matką głupich jak to mówią, popatrz sobie na zapowiedzi, a w zasadzie marzenia (marzenia bo od lat nic się nie pojawiło, oprócz "zapowiedzi" różnych "firm" )konstruktorów sprzętu dla OS4.
[#37] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany
Coz, opoznienia sa czescia amigowosci, ale taka ilosc opoznien jakie ACK nam zaprezentowal sprawia iz zaczyna sie watpic czy ta firma jest w stanie dostarczyc wszystkie zapowiedziane sprzety, z ktorych jeszcze ani jednego nie bylo nam dane zobaczyc...

Ostatnia edycja: 11.06.06 01:58:39
[#38] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@Malin, post #28

Jestem i jestem z tego dumny.
A co ci się nie podoba w tym ubraniu
[#39] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@wali7, post #30

@ wali7
OS4 ma bardzo niewielu userów...
na tym polega podstawowa różnica między OS4 a MOSem - pierwszy ma wielu fanów i mało użytkowników, drugi mało fanów i sporo użytkowników


Tylko w Polsce, Czechach i MOŻE w Niemczech. W reszcie świata jest odwrotnie.
[#40] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@Olo, post #36

@ Olo
wysłany z ---.neoplus.adsl.tpnet.pl Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.0.4) Gecko/20060508 Firefox/1.5.0.4

A ja od 1989 siedziałem na amidze i teraz siedze na pegu i nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej.


Kto skompilował Widowsa na Pegasosa? ;)
[#41] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@R-Tea, post #39

Tylko w Polsce, Czechach i MOŻE w Niemczech. W reszcie świata jest odwrotnie.

W Niemczech i Francji MOS ma przewagę. Jedyne miejsce gdzie (na razie) niewątpliwie przoduje OS 4 to Anglia.
[#42] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@R-Tea, post #39

Dodaj jeszcze Francję, Rosję i pewnie kilka krajów by się jeszcze
znalazło... Ostoją zwolenników firemki Amiga jest Anglia...
[#43] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@Grzegorz Kraszewski, post #41

@ Grzegorz Kraszewski
Jedyne miejsce gdzie (na razie) niewątpliwie przoduje OS 4 to Anglia.

@ Kaczus
Ostoją zwolenników firemki Amiga jest Anglia...

i Dania też np.
Rozmawiałem z kimś stamtąd na AmiGG :D właśnie na temat w jakich krajach dominuje OS4 a w jakich MOS. W Danii jest kilku userów MOSa tak jak w Polsce jest kilku userów OS4.
[#44] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@R-Tea, post #43

No może, tyle że Jeden Duńczyk i tak ich w Quaku powybija :P
[#45] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@wali7, post #30

To żadna różnica! I jeden i drugi system ma bardzo mało fanów i użytkowników.... Przykre..... :(
[#46] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany
I dziwić się potem, że niektózy ludzie ze światka Amigowego przesiadają się na PC. Ja im się nie dziwię. Sam tak zrobiłem i sobie to chwalę (mimo, że Amiga nadal mnie intersuje).
[#47] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@AlaN, post #46

: I dziwić się potem, że niektózy ludzie ze światka Amigowego przesiadają się na PC

Niestety. Choć PC z oczywistych przyczyn odsunął Amigę w cień, czasami mam wrażenie, że sprawę "do końca" chyba doprowadzą sami amigowcy...
[#48] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@R-Tea, post #39

@R-Tea
Tylko w Polsce, Czechach i MOŻE w Niemczech. W reszcie świata jest odwrotnie.

No jasne że w Somalii, na Wyspach Salomona i w Nigerii górą OS4. ;)

Tak na serio, to z pobieżnych szacunków wynika, że Pegasosów sprzedano więcej niż sprzętu pod OS4. Więc statystyki mogą wyglądać tak: Polska 50:5 (MOS:OS4 - liczby wzięte z sufitu), Niemcy 200:30, Francja 70:20, Anglia 30:100, Dania 10:15.... Proszę się nie czepiać liczb, nie znam statystyk, ale taka np. Dania to zaledwie 5 mln ludzi, więc biorąc pod uwagę obecną popularność amiplatform, ile może być tam tego sprzętu? Zresztą byłem kilka razy na stypendium w Danii, i nie spotkałem nikogo z OS4. Z MOSem zresztą też ;)

Ostatnia edycja: 12.06.06 14:17:59
[#49] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@wali7, post #48

Bardzo z sufitu wziete dane juz pare lat temu bylo ponad 100 pegasosow w Polsce...
[#50] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@Kaczus, post #49

Widziałeś w jakim stanie mam sufit w pokoju, więc nic dziwnego, że i dane są fatalne ;)
A można gdzieś znaleźć bardziej oficjalne dane? Zbierał to ktoś?

A tak przy okazji cieszy, że jest nas mofce! ponad setka w Polsce. :)
[#51] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@wali7, post #50

A można gdzieś znaleźć bardziej oficjalne dane? Zbierał to ktoś?

Gdyby wszystko na tym świecie było normalne i znaczna większość posiadaczy zarówno jednego jak i drugiego rozwiązania wpisała się do PAUBase, to mielibyśmy całkiem wiarygodne źródło... Mielibyśmy
[#52] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@wali7, post #50

swojego czasu szacowalismy z inwestorem, to co sprzedal efunzine + to co dostali developerzy + kilka osob, ktora kupila za granica, a o ktorej wiedzielismy - wtedy bylo ponad 80... ale to bylo jakies 2 lata temu... pozniej byla akcja wymiany peg1/peg2 + kolejna partia + kilka pegazow np Error otrzymal pegaza... Tak wiec na dzien dzisiejszy szacunki wskazuja, ze 100 zostalo dawno przekroczone, kwestia tylko o ile...
[#53] Re: Pokaz modułów procesorowych odwołany

@R-Tea, post #40

Kto skompilował Widowsa na Pegasosa?

Tłumaczyć się nie musze, ale co mi tam.

U mnie nie tylkoja kożystam z netu i komputera, więc siłą rzeczy podpięty jest pecet,a że z powodu "technicznych" ograniczeń moge mieć tylko jeden komp w necie, padło na pece.

Dla Twojej wiadomości, oprócz dwóch pecetów, mam też pega i inne amigi :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem