Komentowana treść: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu
[#1] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu
"Na przestrzeni dwóch najbliższych tygodni" ;)
[#2] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Mario, post #1

Kpina i tyle.
[#3] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Malin, post #2

No to Malinie, pistolet w łapę, i lutuj własny prototyp. To na pewno nie będzie kpina. ;)
[#4] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@MinisterQ, post #3

Już biorę i biegne. Tylko najpierw spiłuje radiator na Alice
[#5] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Malin, post #4

To czym sie biedaku bedziesz czesal? :P
[#6] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu
A ja powiem tak: Mniam, fajnie by było jakby było. Moze komuś sie uda w końcu dokończyć jakiś projekt - trzymam kciuki za chłopa;).
[#7] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Fazior, post #6

Jestem za:)Wyglada to bardzo obiecujaca - niech chlopaki lutuja i sie zoabaczy,oj smigalo by to:))
[#8] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@MrT, post #7

Ja też jestem za. Elboxowi przyda się konkurencja.
[#9] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Fazior, post #6

Niech zywi nie traca nadziei!... Amiga odrodzi sie i wykosi wszystko i wszystkich dookola Jeszcze tylko dwa tygodnie...
[#10] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@_arti, post #9

Przecież masz możliwość edycji własnych komentarzy...
[#11] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@MrT, post #7

Wyglada to bardzo obiecujaca


Widocznie udoskonalaja swoj program do generacji obrazkow i plyt glownych :P

A tak powaznie to ja nie wierze ze kiedys wloze takie cos do drugiej A1200. Po pierwsze - brak systemu na to cos, po drugie - cena, po trzecie - cena, po czwarte - tez cena, po setne - cena, cena, cena...i dlatego lepiej kupic ta AmigeONE (uzywana), o ktorej wiemy z listy amigaos4 za tylko 800 euro (kompletna Amige :) ).
[#12] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@mailman, post #10

no tak, nie zauwazylem
[#13] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu
Ja czekam na karte CF dla CD32. Jak na razie jest plan tylko na stronie... ale kto wie
[#14] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@reactor, post #13

A ja czekam codziennie na autobus KM. Popatrz, mam bilet miesieczny tylko za 70 zl, i moge sobie robic wycieczki po wszystkich dzielnicach Rybnika, a nawet do Żor, przez caly miesiac. Genialne, prawda? Pochwalcie sie Drogie Amiowce na co czekacie, na co ma sens? Poniewaz calkowicie ze oczywiscie, czekanie na cos amigowego nie ma sensu, poza kupnem tego co juz jest :P
[#15] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Andrzej Drozd, post #14

to kupuj pegasosa2 :) bo amigijeden juz nie ma
[#16] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Andrzej Drozd, post #11

Za 800 EURO mozna miec kilka bardziej uzytecznych rzeczy niz AONE. Całkiem niezle 9 letnie auto, iMac'a G5, mozna pojechac na wczasy na 2 tygodnie w dwie osoby z LAST MINUTE do Hiszpani.... jest tego troche
[#17] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Brodek, post #16

W sumie zapomniałeś chyba dodać, że dla Ciebie bardziej użytecznych. ;)
[#18] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Brodek, post #16

9-cio letni samochód użyteczzny? chyba zeby pomalowaći wystawić jako
niestandardowa plansza informacyjna o naszym sklepie, albo coś w tym
stylu, bo chyba nie do jeżdźenia.... Albo zakonserwowac postawic w
garazu na 11 lat i bedzie choc zabytek z tego :P
[#19] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Kaczus, post #18

hmmm, to Ty Kaczuś taki burżuj, że tylko najnowszymi brykami sie wozisz ??
[#20] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@rzookol, post #19

Baa. Jak wlacza jakies wyscigi to tylko same najnowsze samochody wybiera, oldtimerami sie nie sciaga :P
[#21] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@rzookol, post #19

Niestety nie... Ale jak pomyslę ile problemów sprawiają takie
samochody, to wolę wsiąść w komunikację miejską, a jak mi się gdzieś
spieszy to w taxi...
[#22] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Kaczus, post #21

a jakby ci sie spieszylo np. nad morze? ;)
[#23] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@quaint, post #22

To na pewno nie wsiadlbym do 9-cio letniego grata, co sie moze
rozkraczyc w dowolnym niekorzystnym momencie... np za granicą, bo
chyba nie mówisz o polskim morzu, co zamiast plaż ma popielniczki...

Ostatnia edycja: 12.07.06 22:42:07
[#24] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Kaczus, post #23

chyba nie mówisz o polskim morzu, co zamiast plaż ma popielniczki...

hah! no to mamy super ficzer polskiego morza ;)
[#25] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Kaczus, post #23

Nie lubie samochodow, a zwlaszcza ich naprawiac, ale nie zgodze sie z Toba - przejechalem sporo kilometrow gratami i nie narzekam na ich obsluge. Takze przyzwyczajenie z Amigi sie przydaje - uzywam tego co mam :P - poza tym jak przeczytalem na interii: sredni wiek oddawanego na zlom samochodu w Norwegii - 19,5 lat, a taki bogaty kraj. :P :P

Wracajac do tematu: CF4000 to bedzie cos jak Mediator - za duzo porawek w systemie nie trzeba a dostaje sie moc kilkuset Mhz MC68x0, i mnie osobiscie taka karta bardzo interesuje choc cena zniecheca, ale co tam moglem kupic jednego grata to i drugiego pewnie strawie :)
[#26] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@_arti, post #9

Buhaha kto mowi o wycinaniu czegokolwiek:D? Dla mnie to hobby jak modele rc. Zbudowalem sporo smigawek zdalnie sterowanych i wiesz co nigdy nie sadzilem ze dostane za to kontrakt na budowe mysliwca dla naszej armii. Mam nadzieje ze cos z CF sie w koncu pojawi bo........nie nie zgadles nie wytnie w pien najnowszych konsol i pentiumow osemek -dla mnie to po prostu to byloby/bedzie fajne.
[#27] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@rzookol, post #15

to kupuj pegasosa2


No, tylko mi nie potrzeba Pegaza bez AOS4, poniewaz MOSa uzywam na Classicu i mam dostep do wszystkiego oprocz nowego 3D. Pozatym nie potrzeba mi ani predkosci ani tego 3D. W razie czego odpalam peceta. Gdybym nie lubil Classicow i nie trawil pecetow oraz niemoglbym sie obyc bez predkosci, to pewnie juz dawno mialbym Pegaza. Ostatnio troche rozumiem slowa kogos, kto powiedzial ze nie ma miejsca na komputery...Ja mam w malym pokoju dwie A1200 i pc. Wiecej sie nie zmiesci. A poki co Pegaz nie zastapi mi tych Amig - jedna jest uzytkowa i taka troche specetowiala bo zabardzo rozbudowana jak na A1200, a druga podbajerowana tylko karta Apollo i sluzy w celach nostalgicznych :)
[#28] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@alpine, post #24

hah! no to mamy super ficzer polskiego morza

Nalezy dodac ze polskie morze to takze duza i bogata hodowla planktonu, a to wszystko dzieki naszym scieko-rzekom :(
[#29] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Andrzej Drozd, post #28

Ano bez przesady,mieszkalem nad polskim morzem 18lat, rok temu wybralem sie w okolice teojmaista, helu, kolobrzegu, mielna itd.by zobaczyc jak to wyglada i bylo sympatycznie:)..a co do 9 letnich gratow..hmm..kiedys 15 letnim wozem przez dwa lata jezdzilem (za granice takze), teraz 13 letnim od roku tez jezdze dosc sporo i daleko i nie mialem problemow - kwestia znajomosci rzeczy i kontrolowania stanu przed a nie po awarii:))
PS.Teraz szukam czegos co bedzie mialo ok 25:))

Ostatnia edycja: 13.07.06 09:43:35

Ostatnia edycja: 13.07.06 09:44:16

Ostatnia edycja: 13.07.06 09:44:49
[#30] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@MrT, post #29

Ost. sprzedałem moją E-12 z 79 :)

Dla nieobeznanych z tematem wyglada to tak:


Silnik 2.8 miałem z młodszej E-28. W przeciągu eksploatacji przez ok.6-7 lat wymienione zostały tylko amortyzatory przednie (tył jest nadal na oryginalnych gazowkach!) i dosc czesto tłumik ;)




Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem