Komentowana treść: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu
[#31] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@alpine, post #30

Haha..szukam wlasnie e21, ew. e12, ale trafiles z tym postem, a kiedys mialem e30 i przez dwa lata grzebalem tylko jak mi sie nudzilo:)))
[#32] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@MrT, post #31

Dostać teraz e12 lub e21 to strasznie trudno. Zawsze pozostaje e28 ale wg mnie to juz nie to :)

Własnie zastanawiam się nad e30 - najlepiej z okolic '89 (te z szerokimi lampami tylnymi) super są :)
[#33] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Kaczus, post #23

Ach, chyba Kaczus nie jezdziles 12-letnim Mitsu Lancer 1.8 Miodzik, trafilo mi sie i 170km/h mknalem jak marzenie... ;)
[#34] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@alpine, post #32

Mialem z 88 z szerokimi lampami, wersje Dark z oryginalnymi ciemnymi szybami,czarny srodek,czarny lakier, listwy itd. i w ogole wszystko ciemne hehe. Kupie jakiegos trupa teraz i bede reanimowal, oczywiscie lata 70;)
[#35] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@_arti, post #33

dla kogos, kto lubi sie bawić w dłubanie, to pewnie tak, ale dla kogos, dla kogo samochod ma podobny status co sprzet AGD to zadna rozkosz...
[#36] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@MrT, post #34

Jakbym miał troche kasy to bym zakupił (o ile bym dostał) E114 (2002). Piękna maszyna :)
[#37] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Kaczus, post #35

Owe dlubanie ogranicza sie do uzupelnienia oleju raz na jakis czas
[#38] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@MrT, post #29

ja rowniez nie narzekam na morze w okolicy koszalina gdzie mieszkam.

Ostatnia edycja: 13.07.06 15:37:18
[#39] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Kaczus, post #35

Oj nie wiesz co mowisz Kaczus. :) Stare auto != zlom. Moge sie zalozyc, ze moj 16-letni Mercedes W124 jest bardziej sprawny technicznie niz niejegno 2-letnie Daewoo.

Wszystko zalezy od marki i od tego jak ktos dbal/dba o auto. Moze za nasze 800 euro to sie rarytasa nie kupi, ale dokladajac jeszcze 800 to moze byc cos porzadnego.
[#40] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@mcbarlo, post #39

A mnie sie marzy Ford Mustang rocznik 1972 z przerobka na gaz (i jednak moze byc turbo, w celu oszczednosci paliwa pod gorke :P ).
[#41] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@_arti, post #37

Raz na jakiś czas czyli przy tankowaniu? ;)
[#42] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@MrT, post #29

Nie wiem na czym wy uczyliście się jeździć przed przystąpieniem do kursu prawa jazdy ale ja, kiedy wyjadę na wieś to uczę się jeździć 38-letnim Trabantem (68 rok) i nie narzekam. Mój ojciec dobrze go utrzymywał. Jedyny poważny problem to PROGI (!) zwłaszcza z lewej strony od kierowcy :D
[#43] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Radek, post #42

Tzn. plastik wytarl sie o trawe i zrobila sie dziura? ;)
Ja sie uczylem na maluchu. To dobre auto, aby nauczyc sie jak wykorzystywac mala moc silnika i smigac pod gore ;)
[#44] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Andrzej Drozd, post #43

Z górki łatwiej bo można żagiel otworzyć
[#45] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@Radek, post #42

Trabantem (68 rok) i nie narzekam. Mój ojciec dobrze go utrzymywał. Jedyny poważny problem to PROGI (!) zwłaszcza z lewej strony od kierowcy


haha, ale trabant był z plastiku

Golf III 97 1.9 TDi RULEZZZ ! :D
Pali około 5.5/6 l - kilka razy był na Ukrainie, świetnie daje rady z 50l w baku :D
[#46] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@krismiszcz, post #45

To ze trabant byl z plastiku nie zmienia faktu ze progi nosne musza byc z metalu,chlopcy no co wy,chcielibyscie zeby wam auto peklo na zakrecie?
[#47] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@AmiChris, post #46

Ty głupi jesteś, Amiga jest z plastiku i się nie łamie
[#48] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@smith, post #47

ale ekran miala (bo raczej wszyscy wyjmowali) metalowy
[#49] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@rzookol, post #48

I tym radosnym argumentem kończymy ten wątek.
Dziękuję za uwagę.
[#50] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@smith, post #47

Ty tez jestes z plastiku
[#51] Re: Projekt Coldfire - zdjęcia prototypu

@AmiChris, post #50

Zdaje mi się, że chyba temat Trabantów i całej reszty został zakończony.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem