Komentowana treść: MakeCD za darmo
[#1] Re: MakeCD za darmo
wow, to bardzo dobry program, cieszę się
[#2] Re: MakeCD za darmo

@rzookol, post #1

B. dobry (ah te jego GUI) to może przesada lekka, ale dobry na pewno. Z drugiej strony pod MOSem, na dzień dzisiejszy nie ma drugiego podobnego programu, który potrafiłby zrobić porządną kopię płyty audio. :( Mało tego, MakeCD jako jedyny potrafi łykać .cue (co prawda nie wszystkie rodzaje:( ).
[#3] Re: MakeCD za darmo
Z jednej strony fajnie, ze autorzy tego kawalka softu uwolnili w lud swoja prace, ktora jakby nie bylo zrobila wiele na amigowym poletku w kwestii wypalania CDekow na naszych Amigach, ale z drugiej strony troche sie lezka kreci jak czlowiek pomysli, ze grono ludzi, ktorzy robia/robili soft dla naszych przyjaciolek ubywa... niestety jednak miejmy nadzieje, ze inni przyjda na ich miejsce. (lece ponapalac sie na joilet ;) )
[#4] Re: MakeCD za darmo
No nareszcie...będzie się nagrywało bez ograniczeń tylko będę musiał sobie kupić lepszy zasilacz (25w nie wystarcz)
[#5] Re: MakeCD za darmo
ZA DARMO COŚ DAJĄ!! ŁAAAA!!!
[#6] Re: MakeCD za darmo
Nigdy do tej pory nie nagrywałem cd na amidze dziś sie to zmieni ;D



Benedykt
[#7] Re: MakeCD za darmo
Świetna wiadomość.

Szkoda, że inni nie chcą tak postąpić - swego czasu mailowałem z ClickBoom, żeby udostępnili zrobione przez siebie amigowe gry jako freeware skoro i tak nigdzie ich nie można kupić a oni również już nie są zainteresowani dalszą sprzedażą tych gier (tak zrobił m.in. Vulcan Software z Genetic Species gdy wycofał się z amigowego rynku). Niestety mimo, że rynkiem Amigi już wogóle nie są zainteresowani to nawet nie chcą słyszeć o udostępnieniu tych gier jako freeware. A szkoda, bo mimo upływu lat NightLong to dalej najlepsza i najbardziej rozbudowana przygodówka na Amigę.
[#8] Re: MakeCD za darmo
A gdzie dorwac polska lokalizacje do tego programu?
[#9] Re: MakeCD za darmo

@Benedykt Dziubałtowski, post #6

Nagrywać można i było wcześniej. MakeCD ładnie robi obrazy ISO i je wypala, nawet bez klucza :D
[#10] Re: MakeCD za darmo

@amigafan, post #7

danych do gierek raczej nie udostępnią ale można się starać o źródła, w sumie w wersji pod sdl każdy by skorzystał
[#11] Re: MakeCD za darmo

@Korni, post #9

Jak dla mnie super wiadomość, wprawdzie mam zarejestrowany ten program (już chyba z 7 lat :) ) ale miałem problemy z nowszymi modułami, może ten klucz to zmieni.

Benedykcie - herezja ;P - jak mogłeś nie nagrywać na Ami.

Trudno mi inaczej to udowodnić wiec tylko podam: płytki nagrane w 2000 roku na Ami z MakeCD dotąd działają bez problemów (100% zbiorów), a ok. 8% nagrywanych w tym samym czasie na pc sypie błedami.
[#12] Re: MakeCD za darmo
No i nie bedzie wersji 4.0
A ja myslalem ze wyrosnie z tego amigowy nero.
[#13] Re: MakeCD za darmo

@11MASTEr, post #12

O, a miała być takowa ? Masz jakieś sshoty może ? ;) Coś więcej wiesz o tej wersji ?
[#14] Re: MakeCD za darmo
Heh.Wszystko pićknie. Ciekawe czy kiedykolwiek postąpi tak np.
NewTek z Lightwave'm,Questar z World Construction Set czy też
Maxon z Cinema4D. Jest tyle niezapomnianego softu dla Amigi który
prćdzej zniknie w odmćtach przeszłości niż zostanie "uwolniony",
ale i tak należą sie brawa dla twórców MakeCD za ten krok.
[#15] Re: MakeCD za darmo

@deez, post #13

Poczytaj na stronce; reszta jest w dokumentacji.
[#16] Re: MakeCD za darmo
I jak się teraz czują Ci którzy zapłacili za soft żeby mieć legalny? Zrobieni w bambuko :) Czyli opłaca się czekać, lub załatwiać wcześniej lewy klucz, bo potem będzie i tak za free.
Taki numer zrobiła taż 'Opera' na PC - najpierw płatna, teraz darmowa , a Ci co zapłącili wcześniej moga się w d... ugryźć.
[#17] Re: MakeCD za darmo

@AlaN, post #16

Pierdzielisz jak potłuczony.... Ci co kupili wcześniej - mogli
wcześniej używać. A zalatwianie lewego klucza prowadzi do tego, że w
dłuższej perspektywie się nie opłaca, bo nie znajdzie się frajer,
który napisze ci kolejną wersję...
[#18] Re: MakeCD za darmo

@AlaN, post #16

a Ci co zapłącili wcześniej moga się w d... ugryźć.

Możesz troche bardziej rozwinąć tę myśl?To znaczy że co,ci co wcześniej zapłacili to po "uwolnieniu" programu nie mogą go używać?Czy jak?Chyba dalej mają legalną i w pełni działającą aplikacje,więc czemu mają się w d... gryźć?
Gier które teraz są teraz do pobrania z działu rodzynki też nie warto było kupować?Lepiej było załatwić sobie pirata i poczekać aż "uwolnią" i będzie można mieć legalnie i za darmo?
[#19] Re: MakeCD za darmo

@Norbert, post #8

Jest u mnie.Jak zwykle pisać kto potrzebuje.
[#20] Re: MakeCD za darmo

@Bogdan, post #19

A to nie prościej napisać do autorów, aby zamieścili na stronie programu lub wrzucić lokalizację na Aminet? Jeżeli robiło ją ATO, to może napisać do nich, aby umieścili na swojej stronie? W ATO jest Mandi, który należy do PPA, więc problemu z kontaktem nie ma.
[#21] Re: MakeCD za darmo

@11MASTEr, post #12

@ 11MASTEr
A ja myslalem ze wyrosnie z tego amigowy nero.

Może Frying Pan będzie amigowym Nero lub linuxowym K3B ?
:)
[#22] Re: MakeCD za darmo

@mailman, post #20

A myślisz ze nie pisalem w tej sprawie?! Nic nie załatwilem. A pl lokalizacje zalatwilem dipiero kilkanascie mc-y temu; pomimo, iz program mam juz kilka ladnych lat.
[#23] Re: MakeCD za darmo

@11MASTEr, post #22

11Master, zobacz komu odpisałem :D
[#24] Re: MakeCD za darmo

@piter144, post #18

Chodzi mi o to, że nałapali ludzi a jak interes przestał się kręcić, to uwolnili soft i niech sobie go bierze kto chce - za free. Dobre to dla tych co go nie mieli, ale nie dla tych co kupili. Ale tak to już jest, tylko że trochę to boli... (nie mnie, nie używam tego softu).
[#25] Re: MakeCD za darmo

@AlaN, post #24

No widze, ze najbardziej boli tych co nie kupili....
[#26] Re: MakeCD za darmo

@AlaN, post #24

Chodzi mi o to, że nałapali ludzi a jak interes przestał się kręcić, to uwolnili soft i niech sobie go bierze kto chce - za free.

A widzisz w uwolnieniu-udostępniebiu softu za darmo coś złego?Dystrybutorzy wycofali się ponieważ sprzedaż przynosiła znikome zyski,więc co mieli zrobić autorzy?Według mnie zdecydowanie lepiej że zrobili tak niż mieli by go kisić.
Ale tak to już jest, tylko że trochę to boli... (nie mnie, nie używam tego softu).

Jakoś miałem zarejestrowany pakiet Locale PL i ani troche mnie nie zabolało kiedy WFMH wypuściło kolejną wersje jako free.Zapłaciłem i używałem,podczas kiedy inny musieli się męczyć z irytującym komunikatem wyskakującym najczęściej w najbardziej niepożądanym momencie.Czujesz różnice?
[#27] Re: MakeCD za darmo
lepiej pozno niz pozniej OK

GUI programu zawsze mi sie podobalo

btw. autorem polskiej lokalizacji jest "eXpert"
[#28] Re: MakeCD za darmo

@mailman, post #23

Wiem komu pisales; staram sie czytac ze zrozumieniem.
[#29] Re: MakeCD za darmo
Nie przeczytalem jeszcze wszystkich komentow, ale Edison pojdzie w odsiadke. Ciesze sie, ale tez zaluje. No ale Patelnia rzadzi i nie ma zmiluj sie. Poki nie mam DVD w Ami, to dzieki za MakeCD :)
[#30] Re: MakeCD za darmo

@pwe, post #4

lepszy zasilacz

Takie rzeczy to tylko w...Mediaerze czy jakos tak :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem