Komentowana treść: MakeCD za darmo
[#31] Re: MakeCD za darmo

@11MASTEr, post #28

Więc? Pisałem do Bogdana, aby zamiast kisić lokalizację u siebie i rozsyłać tym co chcą i będą mu zawracać gitarę, lepiej żeby umieścił ją na Aminecie tudzież na stronie MakeCD lub pogadał z ATO (jeżeli to oni robili lokalizację), aby zamieścili na ich stronie. Jak więc Twój komentarz ma się do tego, bo ja przestaję chyba rozumieć?
[#32] Re: MakeCD za darmo

@mailman, post #31

Pisales, ze trzeba napisac/pogadac, aby dokumentacja pl i lokalizacja byla ogolnie dostepna. Wiec odpisalem ze probowalem juz cos zalatwiac z autorem MCD Patrickiem Ohly o ile dobrze pamietam; jednak nie zgodzil sie na umieszczenie jej na stronie www i wysylal mnie caly czas do ATO (pomimo iz rejestrowalem osobiscie, a nie przez airi - a wlasnie oni dodawali pliki pl).
[#33] Re: MakeCD za darmo

@11MASTEr, post #32

A, no to mamy jasność. Pogadam z Mandim.
[#34] Re: MakeCD za darmo

@mailman, post #31

Na coś takiego to chyba autor powinien wyrazić zgodę.A poza tym nie jest problemem wysłanie jej potrzebującym
[#35] Re: MakeCD za darmo

@Bogdan, post #34

Na coś takiego to chyba autor powinien wyrazić zgodę.

Dlatego pisałem trochę szerzej o tym problemie (aby zapytać autora).

A poza tym nie jest problemem wysłanie jej potrzebującym

Ale gdy ktoś będzie tego szukał za pół roku, gdy Ty nie będziesz mógł wysłać, ten ktoś sobie po prostu to pobierze. Przez takie właśnie kiszenie i założenie, że w przyszłości ktoś komuś wyśle, wiele rzeczy zginęło w odmętach czyichś dysków. Nie odbierajcie tego jakoś negatywnie. Po prostu wydaje mi się lepiej dogadać się póki jest jeszcze z kim i wiadomo pod jakim adresem, niż za kilka lat żałować, że przepadło.
[#36] Re: MakeCD za darmo

@mailman, post #33

A witam. Tylko ze mną nie bardzo jest o czym gadać, gdyż tej lokalizacji w życiu na oczęta nie widziałem. Jeśli ATO wcześniej się zajmowało MakeCD to było to nie za mojej kadencji, a jedynym sposobem jej otrzymania była rejestracja MakeCD poprzez AIRI. Jeśli jednak takową lokalizację bym posiadał i zgodę na jej umieszczenie nie widzę problemu w umieszczeniu jej na stronie ATO w dziale pliki.

Howgh!
[#37] Re: MakeCD za darmo

@deez, post #13

Masz jakieś sshoty może

Takie rzeczy to nie na PPA. Tutaj prawde sie pokazuje :)
[#38] Re: MakeCD za darmo

@AlaN, post #16

'Opera'

Bardzo dobra przegladarka. Mozna powiedziec ze to ideal.
[#39] Re: MakeCD za darmo

@Snake, post #14

Cinema 4D udostepnionoe w 1999 albo 2000
[#40] Re: MakeCD za darmo

@Valwit, post #39

a skąd można go ściągnąć?
[#41] Re: MakeCD za darmo
Super. I w ten oto sposób wreszcie nagrałem swoją 1 pły na Amidze :) (bakap)
[#42] Re: MakeCD za darmo

@AlaN, post #16

I jak się teraz czują Ci którzy zapłacili za soft żeby mieć legalny? Zrobieni w bambuko usmiech Czyli opłaca się czekać

Więc zamiast kupować A500 na początku lat 90-tych, kiedy ona rządziła ale też kosztowała, należało poczekać z tym zakupem do dziś i dobrze się zakręcić koło zsypu?

Tak można czekać do końca świata. Większość dóbr, które teraz konkretnie kosztują (komputery, samochody, sprzęt RTV), za -naście albo -dziesiąt lat będzie dostępna za flaszkę wódki albo za darmo, w śmietniku lub na złomie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem