Komentowana treść: Darmowe aliasy
[#1] Re: Darmowe aliasy
A te 50 komentarzy to trzeba napisać teraz pod tym wątkiem, czy wystarczą komentarze popełnione w przeszłości? ;) :P
[#2] Re: Darmowe aliasy
ee to nie sprawiedliwe mam 39 dopiero:P, to powinno byc polaczone z postami rowniez, a formularz i tak wypelnilem ;)
[#3] Re: Darmowe aliasy

@APC74, post #1

Nie musza byc w tym watku ale musza byc merytoryczne i na temat. A jak narazie nie stwierdzono na ppa osoby, ktorej udaloby sie napisac az 50 takich komentarzy
[#4] Re: Darmowe aliasy

@marcik, post #3

Merytorycznie, na temat ...hmm... to chyba o mnie mowa ;) . Każdy mój koment to przykład wybitnej elokwencji oraz inteligencji ;)
[#5] Re: Darmowe aliasy

@Olo, post #4

Na drzewo!
[#6] Re: Darmowe aliasy

@marcik, post #3

Osoby, których wypowiedzi są merytoryczne i na temat zazwyczaj
komentują na "konkurencyjnym" portalu. ;) ;) ;)

(to był przykład merytorycznego komentarza.
Hurraaaa, mam już jeden!)
[#7] Re: Darmowe aliasy

@marcik, post #3

ale musza byc merytoryczne i na temat

A to peszek ;) no i po co się męczyłem z wypełnianiem tego formularza... :P
[#8] Re: Darmowe aliasy

@Hellena, post #2

Licząc ten zostało Ci tylko 10 :D Możemy pociągnąć jakiegoś flejma na 20 postów. Wybierz temat i jedziem :P- do wieczora nabijemy Ci licznik... boks
[#9] Re: Darmowe aliasy

@APC74, post #8

niezly pomysl , w somie to moze byc ten news :D
[#10] Re: Darmowe aliasy
Także jeszcze tylko 41 i mogę słać petycje o nominację do przyznania aliasu...
[#11] Re: Darmowe aliasy
To oznacza, że jak ktoś jest małomówny, to ma pecha. Ech.. :)
[#12] Re: Darmowe aliasy

@APC74, post #8

Jeśli liczba komentarzy/postów będzie mniejsza, to formularza nie będzie i będzie info.
Traktować to można jako nagrodę za wkład w życie i rozwój serwisu.
Jakby nie było takiego ograniczenia, to mielibyśmy nagle z 300 nowych użytkowników, którzy nic nie wnoszą. :)

Mam tylko małą uwagę - sprawdzajcie pocztę, bowiem Wasze zgłoszenie czeka na potwierdzenie. Nie jest ono związane z aliasami, ale z walką ze spamem.
[#13] Re: Darmowe aliasy

@Santon, post #11

e tam wezmiesz sie w grasc i za 2 dni natrolujesz :D juz 42 :P
[#14] Re: Darmowe aliasy

@SirLEO, post #12

aha, no to moge przestac spamowac ;)
[#15] Re: Darmowe aliasy

@Santon, post #11

To oznacza, że dyskryminują tutaj lurkerów - podobnie jak robią z osobami ośmielającymi się posiadać własne zdanie, na "ks"
[#16] Re: Darmowe aliasy

@Hellena, post #9

Doprawdy nie wiem, czym się tak podniecasz. To zwykłe aliasy są a ja miałem taką cichutką nadzieję, że będą również skrzynki. No i jeszcze te wymagania - potencjalna zachęta do tworzenia sztucznych brednioseriali. :P
[#17] Re: Darmowe aliasy
Formularz wypełniony, liczę na przychylność Najwyższej Instancji. ;)
[#18] Re: Darmowe aliasy
To jak dla mnie to dziwny sposób mierzenia czy dana osoba wnosi coś do serwisu czy też nie. Mam tu przedewszystkim zastrzeżenia co do osób, które uczestniczą we flam-e war-ach - czyli dużo wnoszą dobrego, a osoby, które w jakiś sposób udzielają się na ppa np. piszą arty czy podają linki to się nie liczą bo nie mają 50 komentarzy. Dla mnie uczestnictwo w wojnach o przysłowiową pietruszkę TO STRATA CZASU I ENERGII!!!
[#19] Re: Darmowe aliasy

@ZED^lM, post #18

Jesli sa takie zasady to ja zrzekam sie tego na rzecz zed^lm
Aliasa!

Ostatnia edycja: 07.05.07 17:26:44
[#20] Re: Darmowe aliasy

@kwolf, post #19

:) Pierwszy post :)

No to jeszcze 49 i będę miał aliasa. A tak szczerze to po co mi to? Niepotrzebuję żadnego "aliasa". Jak będzie coś ciekawego to się wypowiem i tak, nie interesuje mnie żaden licznik postów.
[#21] Re: Darmowe aliasy

@ZED^lM, post #18

Zaproponuj inny sposób by uniknąć spamu. W bazie danych nie jest zapisywane kto kiedy się zarejestrował więc ten punkt odniesienia odpada.
[#22] Re: Darmowe aliasy

@marcik, post #3

A ja to co? ;)
[#23] Re: Darmowe aliasy

@koodlaty, post #22

Jak to co - na drzewo :P
[#24] Re: Darmowe aliasy
a moderator ma tylko 19 komentarzy i jemu się alias nie należy bo się nie udziela, wstyd :P
[#25] Re: Darmowe aliasy

@MinisterQ, post #23

Dobra, tylko się przesuń :P
[#26] Re: Darmowe aliasy
Tak czy siak udało mi się napisać 70 komenatrzy (to dziwne?! )

Formularz wypełniłem bo przyda mi się :)... mam nadzieje że alias będzie działał bez problemów (a nie jak to było w bee.pl)

i pozdrawiam
[#27] Re: Darmowe aliasy

@MinisterQ, post #23

[#28] Re: Darmowe aliasy
Hmm..Dostałem maila w sprawie weryfikacji.To chyba dobrze,nie :).Czyżbym miał mieć alias ?
[#29] Re: Darmowe aliasy

@waldiamiga, post #28

Ile dałeś w łapę? :/
[#30] Re: Darmowe aliasy

@marcik, post #3

Oj, to ja juz chyba jestem zdyskwalifikowany na samym starcie :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem