Komentowana treść: Darmowe aliasy
[#31] Re: Darmowe aliasy

@pwe, post #26

A jednak są problemy, związane są one z forwardowaniem poczty przez aliasy z naszego serwera na konta w Interii i prawdopodobnie WP.

Bardzo prosimy, aby osoby, które potwierdziły weryfikację antyspamową, a aliasy im nie działają, i osoby, które podawały emaile docelowe w Interii i WP o kontak z nami.
Najlepiej podawać adresy z innych serwisów. To nie jest tylko nasz problem, ale każdego serwera, którego nie uwierzytelniła Interia.
Jeśli ktoś zna rozwiązanie to będziemy wdzięczni.
[#32] Re: Darmowe aliasy

@SirLEO, post #31

Oczywiście, jeśli ktoś wysyła maila np. z WP na alias to też nie dojdzie. Przynajmniej tak jest u mnie. Dostaje od razu wiadomość zwrotną, że są kłopoty. Z oneta wysłałem (jakieś 15-20 minut temu podczas pisania tych słów), zwrotu nie było, ale wiadomość jeszcze nie doszła. Więc czekam...
[#33] Re: Darmowe aliasy

@Sasquatch, post #32

Z onetu dostałem również maila zwrotnego (po prawie 1,5h !). Może to znowu wina złego emaila docelowego (teraz podałem @ tlen.pl) Może ja coś źle robie
[#34] Re: Darmowe aliasy

@SirLEO, post #31

ja mam problem,moj majl tlenowy(amiboomer(at)o2.pl ) znacie.
alias nie dziala,a moze sie nie dostalem na liste szczesliwcow ;)
zaznaczam ze wyslalem emajla zwrotnego.
Dajcie znac co i jak

Ostatnia edycja: 15.05.07 03:03:28
[#35] Re: Darmowe aliasy

@AmiChris, post #34

550 Bad SPF records - zatem przekazywać maili nie da się na O2, WP, Interię, jest coś jeszcze?

Proszę o kontakt każdego, komu alias @ nie działa, najlepiej na GG:1063628 i od ręki załatwię wszystko.
[#36] Re: Darmowe aliasy

@SirLEO, post #35

gmail?
[#37] Re: Darmowe aliasy

@Yanoosh_Shoonay_, post #36

Gmail jest ok.
[#38] Re: Darmowe aliasy

@SirLEO, post #37

Dziwne, jakiś dzień po otrzymaniu i odesłaniu potwierdzenia rejestracji, wysłałem do samego siebie, lecz mail ni żadne info zwrotne nie doszło :(
Mail wysłałem z gmaila, alias zarejestrowałem na gmaila - może to problem? Sprawdzę z innych kont.

---=== WYEDYTOWANO ===---
Cofam wszystko - DZIAŁA! :D
Dzięki SirLeo, cokolwiek zrobiłeś ;)

Ostatnia edycja: 15.05.07 14:06:20
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem