Komentowana treść: EFIKA w sprzedaży w Polsce
[#1] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce
Cena 889 złotych jest dość zaporowa, ale cóż, mamy wolny rynek...
[#2] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Grzegorz Kraszewski, post #1

zgadza sie, ale troszke jednak przesadzili z cena.
[#3] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Zdaje się że są te te efiki które zostały zakupine po 199 $
[#4] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce
Jak cena nie byłaby wygórowana, macie możliwość kupna Efiki w kraju. Cieszcie się! Ja GP2X jeszcze dłuuugo na oczy nie zobaczę..
[#5] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Kokos, post #4

Totalnie sensu bez. ;) To już lepiej jakby eFunzine kupiło większą partię razem z innymi za 99$. ;)
[#6] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@SirLEO, post #5

Cóż pewnie wtope zrobili kupując za wczesnie, bo z tego co wiem, efiki maja juz od kilku miesiecy... Pewnie to wciaz te same....
[#7] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce
"ze względu na możliwość zainstalowania w obecnej chwili jedynie systemu Linux proponujemy płytę EFIKA głównie zaawansowanym użytkownikom komputerów"

;)no gdzie MOS pomysł
[#8] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Kaczus, post #6

Podobny problem mają chyba inni sprzedawcy/dystrybutorzy np. w Niemczech. Zakupili Efiki po starej cenie, mają je nadal, a tutaj Genesi zaczęło sprzedawać po $99 w swym sklepie internetowym.

Jak ja rozmawiałem, to Efiki nie były wstawiane wcześniej oficjalnie do sklepu (ale można było kupić) gdyż czekały na MOS-a, klienci Efunzine to klienci amigowi. A MOSa nadal nie ma po kilku miesiącach. Pomimo wyższej ceny zawsze są też zalety - np. gwarancja w Polsce.

Ostatnia edycja: 28.06.07 11:27:56
[#9] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce
A w co mozna wlozyc taka Efike?
[#10] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #9

W cokolwiek. Zależy od tego jak duży zasilacz zastosujesz i ile chcesz wydać pieniędzy. Możesz wybrać jakieś gotowe miniaturowe obudowy ATX-owe (rozwiązanie może być drożesze, takie obudowy nie są tanie - mini-box.com). Jeśli zakupisz picoPSU, możesz pójść do najbliższego sklepu z pierdołami elektronicznymi i kupić obudowę "do elektroniki" za 5-7zł plastikową, bądź za 30-40 zł metalową, wywiercić parę otworów i już . (niektórzy preferują kupić zewnętrzną obudowę np. do dysków usb lub urządzeń 5.25 i wstawić efikę do niej, także po wywierceniu paru otworów).


Ostatnia edycja: 28.06.07 11:35:21
[#11] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@APair, post #10

Aha, czyli sprzedaja plyte do ktorej obudowe trzeba sobie... wystrugac? ;)
[#12] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #11

Dzięki czemu każdy egzemplarz będzie dziełem sztuki :)
[#13] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #9

W pudełko po butach, dziecięcych. Ekologicznie. Miałem tak większy zasilacz do mojej A1200/040, stał pod łóżkiem.
Obudowa na zewnętrzny napęd CD czy nawet dysk twardy będzie dobra, było już o tym pisane w innym wątku. Fakt, że to nie standardowa obudowa, ale w miarę tania, ok. 80-150zł.
http://www.ppa.pl/party/fotki/index.php?p=PICT7531.JPG&pg=5
[#14] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce
"Ze względu na dość duże zainteresowanie"
[#15] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #11

To przecież takie amigowe, jest tak jak w czasach classica kiedy przekładało się go do towera.
[#16] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #9

Na przykład do xxxx.
[#17] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #11

może elbox zrobi jakąś obudowę (ale pewnie by byla droższa niż sama efika)
[#18] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #11

No cóż.. inne konstrukcje amigowe i nieamigowe też były sprzedawane w postaci samych płyt.. a te nieamigowe to nawet w obudowach. I czy coś z tego wynika ?
[#19] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #9

Bude do efiki mozna kupic tez w sklepie Genesi :)
[#20] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #11

Panowie, doprawdy, tenże brak inwencji nie przystoi Amigowcom ;)









Ostatnia edycja: 28.06.07 13:35:37
[#21] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Kiv_Master, post #16

Jeżeli nie stać Cię na bardziej inteligentne komentarze, to lepiej nic nie pisz, bo się możesz "przejechać".
[#22] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@5h00n4y, post #20

To ja już wolę włożyć efikę do obudowy po starym laptopie.
[#23] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Kokos, post #4

GP2X można kupić w niemieckim sklepie internetowym. sam bym tak zrobił gdyby nie to, że mam mało czasu, a sam GP2X zjadłby mi go jeszcze więcej.

Swoją drogą fajnie by było jakby eFUNZINe zainteresowałby się GP2Xem. Zawsze lepiej kupić z Polski niż z Niemiec.
[#24] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Kiv_Master, post #14

Czy zainteresowanie platformami amigowymi ci przeszkadza?
[#25] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Malin, post #24

A gdzie to wyczytałeś? Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem, zwracając szczególną uwagę na słowo "duże".

PS. Masz już mundurek do szkoły? Jeśli nie to się pospiesz z zakupem bo wakacje przelecą jak z bicza strzelił.
[#26] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Kiv_Master, post #25

Duże, jak na amigowe warunki. Nie wiem, co wspólnego ma mundurek z EFIKĄ .
[#27] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Malin, post #24

Czy zainteresowanie platformami amigowymi ci przeszkadza?
Od kiedy mala plytka Efika wyprodukowana przez Genesi pod Linuksa jest platforma amigowa?
Gdyby jakis klon amigaosa na ty smigal to moze mozna zaryzykowac takie stwierdzenie a tak... to chyba Ci sie pomylilo ;)
[#28] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Malin, post #26

Może taka analogia: obudowa... mundurek... no wiesz ;)
[#29] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #27

Nie pomyliłem się i nie chcę rozpoczynać kolejnego brednoserialu na tematy proste i oczywiste ;).
[#30] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #27

To MorphOS już nawet nie jest klonem AmigaOS? ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem