Komentowana treść: EFIKA w sprzedaży w Polsce
[#31] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #27

czyli uważasz że wszystki Samanty etc nie są kompletnie amigowe bo na razie nie dziala na nich żadna postać amigaosu
[#32] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Kiv_Master, post #25

"duże"

Bład w rozumowaniu. Tam pisze "dość duże", czyli wystarczająco duże, w miarę sensownie duże czyli być może opłacające sie :P

Ale co tam. Ty widzisz co chcesz widziec ;)
[#33] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Jacek Piszczek, post #30

Jest. Perfidnym ;)
[#34] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Malin, post #29

No to skoro to takie proste i oczywiste to wyjasnij mi prosze co takiego ma efika wspolnego z Amiga czy amigaosem ze mozna nazwac ja amigowa platforma?
[#35] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #34

Tyle co Samantha, czyli poki co, bez systemu amigowego (lub jego klona) - niewiele :P
[#36] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #34

Na Efice działa MorphOS. Są nawet świadkowie ;)
[#37] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Kiv_Master, post #15

> To przecież takie amigowe, jest tak jak w czasach classica kiedy przekładało się go do towera.

a to ciekawe, bo ja nic do tej pory nie musialem przekladac, a jaki mam teraz konfig loknij na paubase
[#38] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Jacek Piszczek, post #36

A na SamEPxx działa UBOOT. Są nawet zdjęcia
[#39] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Kiv_Master, post #16

Za tryskające wyszukanym poczuciem humoru posty 16 i 25 użytkownik Kiv_Master zostaje nagrodzony urlopem od komentowania do godziny 20:00.
[#40] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Jacek Piszczek, post #36

Hmm a to był pokaz MorphOS-a ? :P
[#41] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce
Ale tak serio.... Działa już MOS na Efice czy nie? Jeśli nie to kiedy? Zna ktoś jakieś informacje ze źródeł?
[#42] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@szumekjac, post #41

Serio to działa. Jeżeli jest zapotrzebowanie to mogę zorganizować pokaz w Białymstoku.
[#43] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Grzegorz Kraszewski, post #42

Więc czemu jeszcze nie ma oficjalnego wydania? Działa wersja 2.0?
[#44] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@szumekjac, post #43

nie wiem ile razy trzeba powtarzac, ale zrobie to jeszcze raz. nie jest wydany bo nie jest skonczony.
[#45] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@szumekjac, post #43

Może nie działa tak, jak powinien. Lepiej wydać raz, a dobrze niż później poprawiać zbyt często.
[#46] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@kiero, post #44

Znowu serio. Kiedy będzie skończony?
[#47] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@szumekjac, post #46

nie jestem w stanie podac ci dnia ani godziny. szczwany plan zaklada ze w tym roku.
[#48] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Jacek Piszczek, post #36

Na Efice działa MorphOS. Są nawet świadkowie
No, ale jak sobie teraz kupie Efike to pouzywam sobie conajwyzej Linuksa.
[#49] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@kiero, post #47

Slyszalem, ze jak sie zainstaluje MOSa na Pegu i przelozy hdd do Efiki to to ruszy nawet (bodajze z MOSem 1.4.x)..prawda to?...
[#50] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@MrT, post #49

nie
[#51] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@kiero, post #50

A dokładniej, potrzebny efikowy boot.img po prostu. Reszta systemu nie wymaga zmian... oczywiście poza aktualizacja do 2.0 :)
[#52] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@reactor, post #48

No i :)
[#53] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@szumekjac, post #41

No mos działa na efie :) był nawet pokaz w pl :)
[#54] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Drako^lM, post #53

Tak byl ....

Ja mam za to "Amigowego PC" => uruchamiam na nim Emulator Amiga OS(Workbench) i smigam. Prawie jak Amiga, tylko ze "Prawie robi..." :D.
Podobna Analogia do Efiki i jej Amigowosci.

Ostatnia edycja: 29.06.07 17:55:51
[#55] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@kwolf, post #54

Z tym, że na tym emulatorze uruchamiasz oryginalny AmigaOS, a nie jakąś pokątną podróbę. OK
[#56] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Kiv_Master, post #55

skończyłbyś ze swoimi kretyńskimi komentarzami w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia...
do P.T. Adminów: czy przypadkiem nie mieliśmy dzisiaj do 20 odpoczywać od błyskotliwych komentarzy Kiv_Mastera?

Ostatnia edycja: 29.06.07 18:26:47
[#57] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@wali7, post #56

Zielony troll bez zielonego pojęcia na banany napędzany :P.
[#58] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@wali7, post #56

czy przypadkiem nie mieliśmy dzisiaj do 20 odpoczywać od błyskotliwych komentarzy Kiv_Mastera?

Wczoraj do 20. To był taki trzygodzinny minibanik ostrzegawczy. Następny będzie zapewne dłuższy...
[#59] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Kiv_Master, post #55

oryginalny AmigaOS, a nie jakąś pokątną podróbę

Lepiej chyba uruchamiać podróbę, jeżeli jest lepsza od oryginału. W dodatku nie wiadomo kto jest właścicielem tego oryginału, więc kto wie, czy nabywając AmigaOS 4 nie popełniasz przestępstwa.
[#60] Re: EFIKA w sprzedaży w Polsce

@Grzegorz Kraszewski, post #59

Dobrze więc, to tak mały oftop kupuję jakiś system od jakiejś firmy - oczywiście orginalny i z "papierami" - a potem sie okazuje, że ta firma nie ma do niego prawa... Więc co potem według prawa jestem piratem i złodziejem przecież swoją kopię nabyłem zgodnie z prawem od firmy która podawała się za właściciela praw autorskich i mam jeszcze papier od nich...??
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem