Komentowana treść: Strona Poseidona wróciła
[#1] Re: Strona Poseidona wróciła
Life is brutal and full of zasadzkas and kopas w dupas :((

Am świat jest taki mały a mimo to znajdują się ludzie którzy się kłócą,obrażają itp.

Benedykt
[#2] Re: Strona Poseidona wróciła

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

a zaczęło się od warposa, który będąc promowany przez pewną grupę piszącą wieszające się gry ostatecznie został przez nią odrzucony, był też promowany i pisany przez pewną firmę tworzącą system operacyjny, która opuścila środowisko amigowe. Następnie pewna firma chcąc wydać system na M jako amigaos poprosiła grzecznie jego twórców o zrzeczenie się kontroli nad nim a potem jeszcze podala ich do sądu. Systuację tę wykorzystała firma pisząca wieszalne się gry bo sama chciała być podana do sądu co także nastąpiło.
[#3] Re: Strona Poseidona wróciła

@rzookol, post #2

Tak! Hyperion zrodlem ZŁA!
[#4] Re: Strona Poseidona wróciła

@reactor, post #3

Hyperion nie jest zrodlem zla,to tylko desperaci lubiacy sie sadzic
[#5] Re: Strona Poseidona wróciła

@AmiChris, post #4

Wedlug teorii spisku rzookola to H. jest ten zly.
[#6] Re: Strona Poseidona wróciła

@reactor, post #3

proszę zwróć uwagę na zdanie:

Systuację tę wykorzystała firma pisząca wieszalne się gry bo sama chciała być podana do sądu co także nastąpiło.

Hyperion jest jednym z elementów amiparadoksów i jak wskazała historia na tym co zbudował wczesniej traci.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że źródłem zła są sami amigowcy i ich popieranie firmy z tektury.

Ostatnia edycja: 02.01.08 20:32:03
[#7] Re: Strona Poseidona wróciła
kasa, kasa, kasa....
[#8] Re: Strona Poseidona wróciła

@rzookol, post #6

A co jest po drugiej stronie?
Developerzy systemu którzy sami do końca nie wiedzą czego chcą, lub generalnie wszystko, (łącznie z userami) mają gdzieś?
[#9] Re: Strona Poseidona wróciła
Moze kiepsko sie staralem, ale nie znalazlem nic na temat karty Deneb na stronie E3B.
O co chodzi?
[#10] Re: Strona Poseidona wróciła

@temp, post #9

O Deneb już informowaliśmy kilka razy.
[#11] Re: Strona Poseidona wróciła

@MinisterQ, post #8

Przeciez Ty tez masz wszystko w d....
[#12] Re: Strona Poseidona wróciła

@mailman, post #10

No informowaliscie.
Ma byc dostepny w sprzedazy w lutym, ale ja juz teraz chcialem o nim poczytac a na stronie E3B nie ma o tym nic.
Wiem juz co to za sprzet, ale moim zdaniem powinno byc cos o nim na ich stronie.
Po prostu bylem troche zdziwiony tym, ze nic nie ma na stronie producenta.
Ale moge poczekac do lutego - to juz niedlugo :)
(moze wtedy dowiem sie o tym uzadzeniu cos wiecej, np. cene ;) )
[#13] Re: Strona Poseidona wróciła

@MinisterQ, post #8

ale chociaż nie wy wy*ali nikogo na dość kosztownych marzeniach
dostęp do darmowego sprzętu, sprzęt w normalnych cenach, pytanie: lepiej nic nie mówić czy okłamywać ?
[#14] Re: Strona Poseidona wróciła

@rzookol, post #13

wy*ali na trochę tańszych marzeniach :) Słysząc teksty typu za 2 tygodnie będzie wspaniały następca parę osób mogło się skusić... nie twierdzę, że są źli jak cholera - po prostu nie są tacy cudowni jak się niektórym wydaje (i to samo Hyperion)
[#15] Re: Strona Poseidona wróciła

@stOOsh, post #14

uwierzyłeś w te dwa tygodnie ?
[#16] Re: Strona Poseidona wróciła

@rzookol, post #6

rzookol, trafiîeô w dziesiâtkë. OK
[#17] Re: Strona Poseidona wróciła

@rzookol, post #15

Uwierzyłeś w "dostęp do darmowego sprzętu, sprzęt w normalnych cenach" ?
[#18] Re: Strona Poseidona wróciła
juz sie autorowi skonczyl "okres" ?
[#19] Re: Strona Poseidona wróciła

@stOOsh, post #17

nie musialem, przekonałem się samemu
[#20] Re: Strona Poseidona wróciła

@DRACOX, post #18

miejmy nadzieje, że się skonczył
[#21] Re: Strona Poseidona wróciła

@rzookol, post #13

lepiej nic nie mówić czy okłamywać ?

Mniejsze zło mimo wszystko zawsze pozostanie złem. :P
[#22] Re: Strona Poseidona wróciła

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Life is brutal

Stary, olac to.
Wazne jest, to co jest. Grunt to pozytywny bunt :)
[#23] Re: Strona Poseidona wróciła

@rzookol, post #13

lepiej nic nie mówić czy okłamywać ?

W "amigaPolandii" lepiej nic. ;)


Ostatnia edycja: 03.01.08 01:20:22
[#24] Re: Strona Poseidona wróciła
No i najważniejsze:
"Obtaining a keyfile for Poseidon is no longer possible. Poseidon V4.0 is available OEM licenced only. "
[#25] Re: Strona Poseidona wróciła

@rzookol, post #13

A Ty nie czujesz sie wy*any i zalisz sie tak tylko... ;)
[#26] Re: Strona Poseidona wróciła

@reactor, post #25

pisze tylko swój chororozsądkowy punkt widzenia :)
[#27] Re: Strona Poseidona wróciła

@rzookol, post #26

A slyszales ze punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia.
[#28] Re: Strona Poseidona wróciła

@reactor, post #27

tak słyszalem już Karol Marks rzekł: "Byt kształtuje odbyt"
[#29] Re: Strona Poseidona wróciła

@rzookol, post #2

Że niby Hyperion wypuścił wieszające się gry?
Mam odmienne zdanie. Jak na razie to wypuścili najlepsze/najbardziej zaawansowane gry, jakie istnieją na klasyczną Ami.
Heretic2 przeszedłem - nie wieszał się (pamiętaj o instalce obu uaktualnieć ze strony Hyperionu) imo - najlepsza z gier na Ami.
Q2 - przeszedłem, też było OK.
Freespace - bawiłem się ale jakoś nie podobają mi się takie strzelanki kosmiczne więc niewiele w nią grałem. Ale te kilka misji co przeszedłem to wszystko było dobrze.
Shogo - rzeczywiście potrafił czasem "mieć humory" (i trzeba koniecznie dograć pliki, których brakuje na płycie - są na stronie Hyperionu). Ale grę dało się przejść więc uważam, że jak na tak zaawansowane tytuły to nie jest źle.

Ostatnia edycja: 03.01.08 23:00:51
[#30] Re: Strona Poseidona wróciła

@amigafan, post #29

Warpos na a4000 to nie warpos na a1200 pamiętaj, na a1200 się te gry wieszały z czego faktycznie Heretic2 była najlepiej dopracowana i się nie wieszała albo z rzadka. Freespace się wieszał strasznie. Q2 też się wieszał. Shogo nie sprawdzałem. Wynikało to jak pisze poniekąd z samego warposa (chociaż freespace sprawiał wrażenie wyraźnie niedopracowanego). Na morphosie pod emulacją warposa jest baaaaardzo duża poprawa stabilności wyżej wymienionych gier w porównaniu do warposa na a1200.

Podsumowując swoją wypowiedź: chcialem tylko zauważyć, że oficjalnie promowane rozwiązanie (warpos, związanie się hyperionu z amiga inc) odbija się potem czkawką dla owiec i warto na bardzo chłodno oceniać działania każdej grupy/firmy.

Ostatnia edycja: 03.01.08 22:25:16
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem