Komentowana treść: Strona Poseidona wróciła
[#31] Re: Strona Poseidona wróciła

@rzookol, post #30

na a1200 się te gry wieszały


Jeżeli przyjmiemy że przez cała rozgrywkę zawiesiła się raz to nie jest źle. Ja przeszedłem FreeSpace i najczęstsze zawieszenia jakie zaliczyłem były raz na kilka misji a bywały dni że w cale, mimo że tłukłem w to bity dzień. Nie jeden dzień, bo bardzo lubię kosmiczne strzelanki. Q2 równie dobrze działa. Więcej problemów miałem z WipeOut. Heretic2 super działa.

Moim zdaniem to kwestia sprawności sprzętu (porządne chłodzenie obu CPU i machów, bez sprzeczna 100%-towa sprawność każdego elementu kanapki w 1200), dobra konfiguracja wosa, gfx i systemu (odpowiednie łaty). Można by tu jeszcze wtrącić aby nie przeginać z przetaktowaniem. Podkręcać CPU można ale bez przesady, warto mieć w tym umiar.
[#32] Re: Strona Poseidona wróciła

@rzookol, post #30

u mnie Q2 na A1200 jest stabilny jak skala.
[#33] Re: Strona Poseidona wróciła

@pekdar, post #31

> Moim zdaniem to kwestia sprawności sprzętu

rzookol ma jakies zabytkowe dlugie simmy w BPPC dzialaja mu tylko na 70ns widzialem gdzies na zdjeciu lol, jakbym mial takie to juz dawno bym je wywalil!
[#34] Re: Strona Poseidona wróciła

@pekdar, post #31

100% sie zgadzam, na A4000 to nie problem, ze soft napisany w miare sensownie dziala ok, natomiast na skanapkowanej a1200 to nawet prosty edytor tekstu sie wypieprzy jak sprzet jest..powiem inaczej..kilka a1200 jakos rozbudowanych, ktore widzialem moim zdaniem nie miala prawa nawet sie uruchomic o odpalaniu czegos bardziej ambitnego nawet nie mowie..
[#35] Re: Strona Poseidona wróciła

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #33

a które simmy nie są zabytkowe ?

to że działają na 70ns nie zmienia nic ze stabilności. Morphos jest stabilny na ami, warpos nie.
[#36] Re: Strona Poseidona wróciła

@rzookol, post #35

jakbys mial nowsze to by dzialaly na 60ns. moje dzialaja na 50ns, ja nie mam problemu z warpos.
[#37] Re: Strona Poseidona wróciła

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #36

jak będą nowsze na allegro w normalnych cenach to sobie kupie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem