Komentowana treść: Gread is... great?
[#1] Re: Gread is... great?
Dajcie jakiegos szota. Chce zobaczyc te bajery.
[#2] Re: Gread is... great?
jak wróce do domu to obadam,
ps. czym to się różni od wyświetlania tekstu przez ambienta ?
tam też może być gradient
[#3] Re: Gread is... great?
Ja raczej nie jestem zwolennikiem tego typu bajerów. W miarę ciekawie zaczyna to wyglądać przy dłuższych tekstach. Wtedy kolor i odcień tła zmienia się w miarę skrolowania tekstu.

Wygląda to mniej więcej tak: link

Ostatnia edycja: 14.01.08 10:41:03
[#4] Re: Gread is... great?

@rzookol, post #2

ambientowa wyswietlarka tekstu ma przynajmniej normalne wyszukiwanie:)
[#5] Re: Gread is... great?

@Kamul, post #3

Wydawało mi się, że efekt będzie nieco ładniejszy. Domyślam się, że wszystko zależy od kolorów, ale mimo wszystko nie jest to piękne.
[#6] Re: Gread is... great?
Jak dla mnie to nie jest nic fascynującego. Nie będzie na pewno moją podstawową wyświetlarką tekstów na pegazie.
[#7] Re: Gread is... great?

@Arbuz, post #6

a moze ten Pan powinien zajac sie czyms bardziej przydatnym ?
[#8] Re: Gread is... great?

@Kamul, post #3

Taki długi news, a w sumie to nic takiego. Działa dokładnie tak jak MagicCooper. :) (program na zwykłą A600 sprzed ładnych paru laty)
[#9] Re: Gread is... great?

@El Amigos, post #8

Właśnie po to ten news był taki długi, żeby było wiadomo, że to nie działa tak jak Magic Cooper... No ale jak widać, nie do wszystkich dotarłem z tym przesłaniem.
[#10] Re: Gread is... great?
ten program pokazuje chyba tylko to, że autor chciał coś zrobic w assemblerze, przecież napisac takie coś w mui to parenaście minut roboty
[#11] Re: Gread is... great?

@El Amigos, post #8

Kim byl i czym sie zajmowal Magiczny Bednarz? No chyba, ze mialo byc Copper...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem