Komentowana treść: Frying Pan 1.3.1
[#31] Re: Frying Pan 1.3.1

@Benedykt Dziubałtowski, post #27

Żyje w Polsce, o emigracji nie myślę więc po co uczuć się angielskiego?


Dla wygody.

Albo przynajmniej po to, żeby nie płakać, że czegoś nie ma po polsku.

Albo żeby nie żałować.

Ostatnia edycja: 21.02.08 22:23:30
[#32] Re: Frying Pan 1.3.1

@R-Tea, post #26


No to jesteś w dobrej sytuacji, bo z tego co czytałem, to AmiGG jest bardzo popularne również i wśród niemieckich amigowców, więc może się zdarzyć że niemeckie locale będą szybciej niż polskie


No jak to, to do AmiGG nie ma polskich lokali??? To czemu ja mam ten program od zawsze zlokalizowany? Sam przecież lokali nie tworzyłem...;)

A co do tłumaczeń programów, to oczywiście nie jest to priorytet, ale lubię je mieć w naszym ojczystym języku i jak tylko jest taka możliwość, to je instaluję, mimo iż z angielskim sobie radzę. Jestem Polakiem, więc używam polskiego. :)
[#33] Re: Frying Pan 1.3.1

@Solo Kazuki, post #28

Znajomość jezyków obcych, obecnie zwłaszcza angielskiego, jest BARDZO przydatne, nie wiem czy jest tu o czym dyskutować.

Jednak mam takie odczucie, że to jednak nowocześniejsza forma kolonializmu - tworzymy programy, prace badawcze, projekty z dziedzin wszelakich od razu w angielskim i niejako anglosasi mają całą tą wiedze i prace daną na talerzu, a właściwie chodzi o to, że skorzystają z niej szybciej niż rodacy twórcy. Ba, my Polacy dowiadujemy sie z paroletnim opóźnieniem, że jakiś rodak opatentował/wymyślił/opublikował swoje przełomowe prace.

Dotąd siedzi we mnie widok A500 przywiezionej z Niemiec z "Grosse Amiga Handbuch" 600 stron wiedzy dodawanej do zestawu, którą my tutaj zdobywaliśmy latami i w trudzie, a Niemcy spokojnie, w domciu z użyciem tej książki biegali po systemie, pisali sterowniki do drukarek, etc. Podaje to jako przykład co dała Niemcom ustawa o jezyku ojczystym.
[#34] Re: Frying Pan 1.3.1

@Skotos, post #33

Brawo!!! Prawidłowe rozumowanie!!!
[#35] Re: Frying Pan 1.3.1

@Error, post #2

Dziękuję. A co w nowych aktualizacjach planujesz?
[#36] Re: Frying Pan 1.3.1

@Arbuz, post #20

Rany, ręce opadają. Proponuje abyś pozwał autora Frying Pan do sądu, no bo przecież on prawo łamie. Chłopie powiem brutalnie, weź się nie ośmieszaj, chyba zdążyłeś przez te lata zabawy z amigą i innymi komputerami przyswoić parę słówek po angielsku, a jak nie.... to czas się nauczyć choćby podstaw
[#37] Re: Frying Pan 1.3.1

@Olo, post #36

Nie chce mi się już pisać
[#38] Re: Frying Pan 1.3.1

@Arbuz, post #37

No bo to jest jak by nie pisać trochę żałosne pomysł ;)
[#39] Re: Frying Pan 1.3.1

@Skotos, post #33

Patrząc na to z drugiej strony, Skotos tez ma rację.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem