Komentowana treść: Ilość kart PowerUP - szacunkowe dane na temat wielkości produkcji
[#31] Re: Ilość kart PowerUP - szacunkowe dane na temat wielkości produkcji

@cichym, post #29

Wszystko chćtnie zbieram a wićc i dodatkowe dane też sić przydadzą.
[#32] Re: Ilość kart PowerUP - szacunkowe dane na temat wielkości produkcji

@UZi, post #30

mówisz to tak jak by to było nie możliwe... szczerze mówiąc żal mi czasu na wylutowanie chipsetu z uszkodzonej płyty gł hot airem, na kuchence to tylko włączył, rozlutował, zdjął i po festynie.

P.S. Boshe :P
[#33] Re: Ilość kart PowerUP - szacunkowe dane na temat wielkości produkcji

@arti4-92, post #32

Nic takiego nie powiedziałem że nie można opalarką to też sić da ale czćsto jest uszkodzona podstawka (nadtopiona0 po takiej imprezie
[#34] Re: Ilość kart PowerUP - szacunkowe dane na temat wielkości produkcji

@Dziadziomiecio, post #33

Mówiłem do uziego, jak bym miał odlutować tą podstawkę, to bym nie dopuścił jej(podstawki) na działanie ognia, nagrzewał bym spodnią cześć płyty(tam gdzie nie ma elementów)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem