Komentowana treść: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
[#1] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
troche trudno w to dzisiaj uwierzyc :)
[#2] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
Nie wiem czy dobrze przeczytalem? Ktorego roku??
[#3] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
Kpina i prowokacja.
[#4] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
To może zarzuć jeszcze info o Operze na AmigaOS4. :)
http://www.amiga.org/modules/news/article.php?storyid=7733
[#5] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Malin, post #3

@Malin:

Nie masz racji.
[#6] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
fajny obrazek, ale za pozno niestety :P
[#7] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
Będzie wersja na klasyka??


Benedykt
[#8] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
Jeśli to żart prima aprilisowy to bardzo ponury. A jeśli to prawda to najlepsza informacja od powstania pegaza
[#9] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
Jeśli to prawda to super - sprawie sobie chyba i Morphosa (na efikę) i AmigaOS 4 (na Amigę). Zobaczymy.

Swoją drogą w świetle częstości pojawiania się newsów na tej stronie, fajnie brzmią słowa z nagłówka:

Please read below a list of the most recent publications, and be sure to check back regularily.
[#10] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Kokos, post #4

Cienki fake z gadzetami z GTK ...
[#11] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@nelson, post #1

Fakt, że datę pojawienia się informacji wybrano nienajlepszą. Jeżeli to jest żart to w sytuacji środowiska fanów MorphOS-a zupełnie nie jest śmieszny. Jeżeli to nie jest żart to fiufiu.... Szukuję kasę na 2.0. Jak będzie kosztował mniej niż 800 zł to się nawet nie zastanawiam. :)
[#12] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Benedykt Dziubałtowski, post #7

Będzie wersja na klasyka??


Może kiedyś. Klasyk ma priorytet poniżej 0.
[#13] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
Gdy doczytałem do okolic połowy newsa, byłem przekonany, że to prima aprilisowy żart. Najbardziej szokująca jest nie tyle przybliżona data planowanego wypuszczenia MorphOSa, co sam fakt pojawiania się jakiegokolwiek oficjalnego komunikatu na stronie MOSTu. :)

Jeśli jednak okazałoby się, że nie jest to żartem, to jest to całkiem sprytne posunięcie. W razie czego, gdy czas minie a MOS-a nadal nie będzie, zawsze będzie można poinformawać, że był to tylko taki prima aprilisowy żart. :)

Ostatnia edycja: 01.04.08 22:53:01
[#14] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Kamul, post #13

a ja myślałem że prima aprilis to MOS tEAM ma przez cały rok .
[#15] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Kamul, post #13

Jeżeli to jest żart to się naprawdę wkurzę. Żartować można z różnych spraw ale to byłaby gruba przesada. Zupełnie niesmaczny żart.
[#16] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
trzeba podziękować bbrv bo o ile wiem to własnie dzięki niemu rilejs mosa doszedł do skutku. dobrze ze chociaz jedna osoba była w stanie wpłynąć na mosteam
[#17] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@rzookol, post #16

bbrv? Niespecjalnie miał cokolwiek wspólnego z tym. Dokładnie nic bym powiedział.
[#18] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Jacek Piszczek, post #17

jedyna okazja żeby ludzi powkręcać i już mos dementi :(
[#19] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
Jak na wiadomość o nowej wersji systemu, to nieźle "długi" ten news na stronie MOST...;)
[#20] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@MDW, post #11

Nie przesadzaj z tymi 800 złotymi, bo jeszcze podsuniesz pomysł i faktycznie będzie tyle kosztował...;)
A przypuszczam, że oprócz mnie jest parę osób jeszcze, które takie 8 stówek by miało problem wysupłać...
[#21] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
Mysle ze osoby zainteresowane kupnem MOSa 2.0 bardziej by uwierzyly jakby bylo napisane ze wyjdzie za dwa tygodnie ;)
Sorki ale nie moglem sie powstrzyamc :)
[#22] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
No nie ma to jak dobry news :)
[#23] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Phibrizzo, post #21

To by raczej już nie przeszło :) 
[#24] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Drako^lM, post #22

Tylko data trochę nie taka... Lepiej byłoby to zrobić w poniedziałek albo we środę... :)

Śmierdzi prowokacją na odległość, ale nic tam, pożyjemy zobaczymy. O ile pamiętam chyba rzookol pytał na Mz.org w styczniu czy Mos 2.0 pojawi się w przeciągu 3 miesięcy. Otrzymał pozytywną odpowiedź. I jak po takiej informacji można wierzyć czemukolwiek...
[#25] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Sir_Lucas, post #24

Co do 3 miesiecy to Krashan wyjasnil wszystko podczas PowerDev Meeting .A tu mamy oficialne info :)
[#26] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
Ok, 1 kwietnia za nami, a dementi newsa na http://morphos-team.net nie
widzę. Skoro news jest nadal to znaczy, że mamy to traktować
poważnie? MOSTeam dostaje ode mnie duży minus za datę opublikowania
newsa i tysiąc dwadzieścia cztery duże plusy za sam fakt
opublikowania czegoś takiego. :)
[#27] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@MDW, post #26

@MDW.......spokojnieeeeeeeeeee......



Benedykt
[#28] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@MDW, post #26

W końcu team musi dbać o tradycję "najgorszego PR w amiświatku", opublikowanie takiego newsa 1 kwietnia znakomicie się w tę tradycję wpisuje.
[#29] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Grzegorz Kraszewski, post #28

Co racaja to racja A wracając do newsa fajnie by było gdyby tak się stało, jeśli do tego nie dojdzie to mamy inne wyjście niż czekanie. Tak w między czasie dla zaoszczenia apetytów proszę przejżeć screeny http://natmeg.stamey.at/ports/
[#30] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@ZED^lM, post #29

Oooo świetnie! Dzięki za newsa. Wspaniała informacja. Na tego morphosowego MPlayera (po wersji 0.91) już patrzeć nie mogę. To będzie świetna alternatywa dla tego niedorobionego dziada, który normalnie działającej wersji 1.x się już na pewno nie doczeka (w wersji dla MorphOS oczywiście).

Jakieś bliższe informacje odnośnie VLC dla MorphOS? Mam nadzieję, że nie ma przy tym adnotacji "1 kwietnia"...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem