Komentowana treść: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
[#91] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@nelson, post #90

a mozna to czyms sprawdzic na Efice z R9250 zeby wymiekla?
[#92] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@nelson, post #90

Kilka programików pod MOSem dla których najszybszy dotychczas Radek8500 Pro jest za słaby jest co najmniej kilka: Stellarium, Blender, czy np. ten programik do modelowania ciała ludzkiego (zapomniałem teraz nazwy).
[#93] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@wali7, post #92

no to nie ma sie co przejmowac Stellarium i Blender nie byl i nie bedzie mi do niczego potrzebny, modelowac ludzkiego ciala tez nie bede ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ty_xJGR9IdY
http://video.google.pl/videoplay?docid=-4194111054003841639

[#94] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #93

Ja dla jednego Stellarium wyposażę Pega w najszybszą kartę 3d jaka będzie dostępna pod nowym MOSem. Zresztą przy obecnych rozdziałkach monitorów przydaje sie cos szybszego.
[#95] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Grzegorz Kraszewski, post #78

Czepiasz się Grzegorzu słówka wiedząc o co chodzi. Gdybym napisał wbudowanych można by zaptać "w co wbudowanych" i tak dalej.
[#96] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@wali7, post #94

> wysłany z ---.76.classcom.pl Opera/9.26 (X11; Linux i686; U; en)

dla Linuksa x86 sa stery do lepszych kart gfx.

myslalem ze to jakis specjalny program dla MOSa, a to tylko port.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stellarium
[#97] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@wali7, post #92

@wali7: Zapomniałeś przedewszystkim o takich pozycjach jak FuhQuake, FTEQW, QuakeII, QuakeIII ;). Poza tym, w Efice siedzi tylko MPC 5200B, teoretycznie (a nawet praktycznie nie licząc problemów z tym nieszczęsnym RAMem) można sobie pograć, jednak do komfortu będzie sporo brakować.

Ostatnia edycja: 05.04.08 00:44:53
[#98] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Korni, post #97

takich gier jak Quake to za bardzo nie lubie i dodam, ze Quake i QuakeII smiga bardzo ladnie juz na A1200 z PPC + Permedia2.
[#99] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #98

Zależy dla kogo, ja bym się nie zadowolił ;).
[#100] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Korni, post #99

piszesz tak bo nigdy nie widziales nie miales w klasyku ppc z gfx.

Ostatnia edycja: 05.04.08 02:14:37
[#101] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #100

Wychodzę z tego założenia, że skoro na Pegasosie nie jestem w pełni usatysfakcjonowany to nie będe tym bardziej na A1200. Masz rację, nigdy nie widziałem, wyrażam po prostu swoją subiektywną opinię, nie twierdzę również, że w Quake'a nie da się grać na klasyku z PPC, ba, da się nawet na 68k, jednak różnica będzie zawsze.

Ostatnia edycja: 05.04.08 02:21:59
[#102] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Korni, post #101

w takim razie do grania i nie tylko kup sobie PS3 tam wszystko zapiernicza nawet w 1920x1200 jesli o to chodzi ;)
[#103] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #102

MorphOS też? :P
[#104] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Korni, post #103

MorphOSa to nawet nie umia zrobic na Efike przez tyle lat, a co dopiero na taka maszynke
[#105] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@APair, post #95

Tłumaczenie słowa "embedded" na "zanurzony" mnie zwyczajnie śmieszy.
[#106] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Grzegorz Kraszewski, post #105

O ile dobrze pamiętam, to absurdalne słowo przyjęli panowie z politechniki rzeszowskiej. Na szczęście, reszta polski albo nie tłumaczy albo używa np. "osadzony", "zabudowany"... Ale każde z tych słów nie oddaje dokładnie tego co słowo embedded :)
[#107] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@baderman, post #106

Ja spotkałem się także z tłumaczeniem "zagnieżdżony", ale to w specyficznej sytuacji, która nie była związana z zagadnieniem sprzętowym.
[#108] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #104

A co sam zrobił byś szybciej ? :)
[#109] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?
No dobrze: Skoro znamy już mniej więcej datę wydania to może by teraz cenę podali? Czy to też tajemnica jest? A może tego jeszcze nie ustalono?
[#110] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Drako^lM, post #108

oczywiscie, ale to nie ja "placze" ze mi gry wolno chodza ;]
[#111] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@recedent, post #109

Prywatnie myślę sobie, że cena OS4 Classik może stanowić pewien punkt odniesienia dla dalszych spekulacji.

Czy ktoś mający dostęp do MorphOSa na Efice z Radeonem może napisać, jak wygląda obsługa innych niż vga wyjśc video? Przedewszystkim zależy mi na S-VHS i Composite RGB.
[#112] Re: MorphOS 2.0 jeszcze przed wakacjami?

@Hareton, post #111

of na tv widac i tylko tyle widzialem. jak bedzie dzialac pod mosem to bedzie mozna fajne filmiki z mosa nagrac na dvd
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem