Komentowana treść: Film z PowerDev Meeting
[#1] Re: Film z PowerDev Meeting
Się działo. Fajny film. Obejrzałem w całości. Nawet kokos był na początku
[#2] Re: Film z PowerDev Meeting
Trochę słabo widać szczegóły na ekranie w prezentacji, ale i tak warto obejrzeć. OK
[#3] Re: Film z PowerDev Meeting
Ja tez chce, tez chce zobaczyc! Niestety siedze teraz w pociagu i na razie nici ze sciagania filmu. Ale jak dotre do chaty to obejrze z dzika rozkosza.
[#4] Re: Film z PowerDev Meeting
"Girls just wanna have fun?" ;)

Czekam z niecierpliwością na wersję w jakości HDTV.
[#5] Re: Film z PowerDev Meeting
szkoda ze divx 5. xvid dalby lepsza jakosc. i jest OS.

a co do filmiku: DAWAC WRESZCIE TEGO MOSA!!

Ostatnia edycja: 14.04.08 00:53:01
[#6] Re: Film z PowerDev Meeting

@Valwit, post #5

Do dnia 11111 jeszcze trochę zostało. I będzie.
[#7] Re: Film z PowerDev Meeting

@Grzegorz Kraszewski, post #6

A ta nowa płyta do testów to doszła do ciebie z urzędu celnego? Jak testy?
[#8] Re: Film z PowerDev Meeting

@Grzegorz Kraszewski, post #6

A nie mozna jakos normalnie okreslic daty, tylko jaja sobie robic z potencjalnych userow?
[#9] Re: Film z PowerDev Meeting

@reactor, post #8

Madrze prawi, polac mu:)
[#10] Re: Film z PowerDev Meeting

@reactor, post #8

Oni są jak kaczuś - śmieją się z własnych dowcipów, chociaż wszyscy wokoło płaczą (i to bynajmniej nie ze śmiechu).
[#11] Re: Film z PowerDev Meeting

@reactor, post #8

Datę podaje się wtedy gdy ma się chociaż cień szansy na dotrzymanie słowa. :)
[#12] Re: Film z PowerDev Meeting

@5h00n4y, post #4

Ja też czekam na wersję HDTV, może wpadniesz w sierpniu do Chełma (tego na wschodzie) z jakąś wypasioną kamerą? ;)
[#13] Re: Film z PowerDev Meeting

@MinisterQ, post #10

Niech się śmieją ale moich pieniędzy nie dostaną. Pieprzyć mosistowskie olewanie klientów :P
[#14] Re: Film z PowerDev Meeting

@reactor, post #8

A nie mozna jakos normalnie okreslic daty, tylko jaja sobie robic z potencjalnych userow?

Bez przesady. Data jest dość prosta do zgadnięcia, co więcej nawet na PPA została już odgadnięta. Więc nie ma się co irytować, lepiej przyzbierać kasę ;D.
[#15] Re: Film z PowerDev Meeting

@alpine, post #13

Pieprzyć mosistowskie olewanie klientów.

W każdym biznesie jest tak, że zawsze znajdzie się jakaś grupka wiecznych malkontentów, których nie da się zadowolić. Dla nich nie warto się starać, bo poniesione w tym celu koszty (nie tylko pieniężne, ale też np. stracony czas czy nerwy) nie są warte możliwych do osiągnięcia zysków.
[#16] Re: Film z PowerDev Meeting

@Grzegorz Kraszewski, post #15

Tak samo jak w każdym biznesie trafi sie "firma" która poprzez swój cudny "marketing" pójdzie w diabły. Przykład prosty C=.
[#17] Re: Film z PowerDev Meeting

@alpine, post #13

Niech się śmieją ale moich pieniędzy nie dostaną.

Moje dostaną. Tyle ile będą chcieli i kiedy będą chcieli. :)
[#18] Re: Film z PowerDev Meeting

@MDW, post #17

Uwazaj z takimi deklaracjami, bo jeszcze przyjada do Ciebie panowie z mosteamu w czarnym bmw i wezma tyle pieniedzy, ile beda chcieli
[#19] Re: Film z PowerDev Meeting

@Grzegorz Kraszewski, post #14

A wiadomo mniej więcej ile trzeba nazbierać?
[#20] Re: Film z PowerDev Meeting

@marcik, post #18

Jak BMW będzie miało silnik o pojemności min. 5 litrów i dadzą mi nim pojeździć to niech przyjeżdżają. Bardzo chętnie sobie takim autem pojeżdżę. Byle nie w bagażniku... ;)

Poza tym to co napisałem o MorphOS 2.0 dotyczy także Sputnika. Żadaj czego chcesz za nową wersję pozbawioną problemów ostatniej publicznej wersji. :)

Ostatnia edycja: 14.04.08 13:48:47
[#21] Re: Film z PowerDev Meeting

@MDW, post #20

Żadaj czego chcesz

To bardzo niebezpieczna deklaracja, zwłaszcza gdy jest skierowana ku ruradancerowi.
[#22] Re: Film z PowerDev Meeting

@MDW, post #20

3 dziewice i pol krolestwa
[#23] Re: Film z PowerDev Meeting

@marcik, post #22

Po pół królestwa zgłoś się pod koniec tygodnia. Powinienem mieć jakieś na zbyciu. Ale skąd ja wezmę aż trzy dziewice?!?! I to jeszcze pewnie byś chciał pełnoletnie żeby prokurator się nie przyczepił.

Ostatnia edycja: 14.04.08 13:58:38
[#24] Re: Film z PowerDev Meeting

@MDW, post #23

A co to dziewica? Kakiś dinozaur?
[#25] Re: Film z PowerDev Meeting

@MDW, post #23

Prokurator sie nie czepia od 15 w gore zdaje sie, ale to i tak pedofilia moim skromnym zdaniem:)
[#26] Re: Film z PowerDev Meeting

@Sir_Lucas, post #12

Pewno, a pojedziesz koło Cieszyna? ;)
Co prawda moja stara Soniaczka pamięta jeszcze okres "Wielkich Rozbiorów Kopalń Śląskich" i nie nazwałbym jej już wypaśną, ale jakby dodać do tego 3 inne (od innych ludków), i zastosować trik z połączeniem 4 (a może nawet więcej? ;)) obrazów w 1, można by nie kiepską rozdziałkę czy inną monumentalną panoramę uzyskać.

Ostatnia edycja: 14.04.08 14:14:50
[#27] Re: Film z PowerDev Meeting
Spotkanie fajne i wielka szkoda, że nie mogłem dojechać, choć planowałem. MOS 2 zanosi się świetnie, oby tylko jak najszybciej i w rozsądnej cenie się pojawił.
[#28] Re: Film z PowerDev Meeting

@Fazior, post #25

Nie mówiłbyś tak jakbyś miał 15 lat i twoja partnerka też

Ostatnia edycja: 14.04.08 14:25:13
[#29] Re: Film z PowerDev Meeting

@Arbuz, post #28

Pewnie nie ale mam bez mala 2x wiecej i moja partnerka tez:).
[#30] Re: Film z PowerDev Meeting

@Fazior, post #29

Dzisiaj to już wszyscy mają dwa razy tyle. Już nikt nie ma 15 lat... ech...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem