Komentowana treść: Film z PowerDev Meeting
[#31] Re: Film z PowerDev Meeting

@MDW, post #30

Już nikt nie ma 15 lat... ech...

I tym optymistycznym akcentem proponuję zakończyć ten offtopic, względnie przenieść go na forum.
[#32] Re: Film z PowerDev Meeting
Właśnie obejrzałem film... Bardzo fajny, tak powinien wyglądać PR Efiki i MOSa.

Dziekuje Krashanie.
[#33] Re: Film z PowerDev Meeting
Ja się jeszcze nie wypowiedziałem na temat samego filmiku i prezentacji. Jestem pewien, że istnieje cały fan-klub, który czeka na moją opinię. ;) ;) ;)

Jakość filmu faktycznie nie jest powalająca ale spokojnie do tych celów wystarczy. Nie jest to jakaś zupełna padaka. Widać, słychać. Krashan jest na tyle duży, że nawet szczegóły jego widać. ;)

A sama prezentacja... Bardzo fajnie przeprowadzona. Naprawdę bardzo miło się to oglądało. Puściłem sobie przy śniadaniu myśląc, że tak sobie będę zerkał i jadł. No i się 2 razy oblałem herbatą i raz upadła mi kanapka z dżemem (oczywiście każdy się domyśla którą stroną do podłogi). No bo gapiłem się na ekran cały czas zamiast skupić się bardziej na jedzeniu. :) Chciałoby się więcej takich filmików oglądać. Może coś cyklicznego... Ech, fajnie by było.

Niech ktoś dolutuje tej Efice jeszcze 512MB RAM to ją kupię (chociaż nie wiem właściwie po co, bo i tak na Pegasosa brakuje czasu). Całkiem sprawnie działająca maszynka. Zwłaszcza na MorphOS 2.0.

Dzięki Krashan! Naprawdę bardzo sympatyczna prezentacja na poziomie. Czekam na następne.
[#34] Re: Film z PowerDev Meeting

@MDW, post #33

w imieniu fanklubu MDW chcialbym podziekowac za wyrazenie opinii;)

i oczywiscie gratulacje dla Krashana za swietna prezentacje.




Ostatnia edycja: 15.04.08 15:11:41
[#35] Re: Film z PowerDev Meeting

@quaint, post #34

w imieniu fanklubu MDW chcialbym podziekowac za wyrazenie opinii ;)

Hehehe. Nie ma za co. Wiem, że beze mnie byście nie wiedzieli co myśleć o prezentacji. Nawet ci, którzy tam byli nie wiedzieli czy prezentacja była fajna czy nie. Dopiero jak wyraziłem swoje zdanie to wszyscy się upewnili, że było fajnie. Ech... jesteście jak dzieci we mgle. Ale nie lękajcie się. Pójdźcie za mną a dojdziecie do bram amiraju! ;) ;) ;)
[#36] Re: Film z PowerDev Meeting
...magicznym zetknięciem 2óch kabelków
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem