Komentowana treść: Sputnik - czwarta beta
[#1] Re: Sputnik - czwarta beta
Super! Marcik rządzi :).
[#2] Re: Sputnik - czwarta beta
No no i rulez :)
[#3] Re: Sputnik - czwarta beta
Fajnie ale u mnie dopiero za trzecim razem udało mi się zalogować na PPA, czasem po użyciu przycisku back wywala czystą stonę, czasem odświerzanie stron nie działa no i najważniejsze, żeby móc napisać ten komentarz musiałem włączyć IBrowsa bo na nowym sputniku nie udało mi się wejść nawet na stronę pisania komentarza.Nie wiem czy te błędy są po stronie mojego systemu czy po stronie Sputnika. A tak ogólnie fajnie działa
[#4] Re: Sputnik - czwarta beta
Sputnik - jedyny statek kosmiczny

Sputnik to satelita.

Ostatnia edycja: 20.04.08 13:35:27
[#5] Re: Sputnik - czwarta beta

@reactor, post #4

A satelita to nie statek kosmiczny? I żeby nie było, że offtopic - ten komentarz właśnie zrobiłem z nowego Sputnika :D.
[#6] Re: Sputnik - czwarta beta

@Grzegorz Kraszewski, post #5

A boja to statek rybacki?
[#7] Re: Sputnik - czwarta beta
skinszoty na stronie sputnika rządzą:) nieźle się uśmiałem.
[#8] Re: Sputnik - czwarta beta

@reactor, post #6

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sputnik
http://pl.wikipedia.org/wiki/Statek_kosmiczny
"sputnik" - rosyjskie słowo które stało się synonimem sztucznego satelity
zaś jednym z rodzajów statków kosmicznych jest właśnie sztuczny satelita, czyli sputnik
czyli każdy sputnik jest stakiem kosmicznym :) , w takim razie stwierdzenie że "sputnik - jedyny statek komsmiczny jakiego będziesz potrzebował" ma sens... co najwyżej może być fałszywe (ale nie logicznie) jeśli planujesz dodatkowo zakup wahadłowca ;)
[#9] Re: Sputnik - czwarta beta
Rewelacja! Komentarz piszę właśnie ze Sputnika. :D Choć z tym akurat są pewne problemy
;). Ale przede wszystkim działa w końcu
poprawnie mBank! Na reszcie znów działa pod amisystemem! :) Poza tym stronki
chodzą szybciutko! W reszcie chyba już nie będę się musiał posiłkować Ibrowsem, czy
AWebem.

Super! :D Wielkie dzięki autorowi! Dobrze, że nie musimy zazdrościć jakichś marnych portów,
tylko mamy Sputnika! :D

Ostatnia edycja: 20.04.08 15:54:30
[#10] Re: Sputnik - czwarta beta
Nowy Sputnik naprawdę rządzi! :) A kto nie wierzy, niech sprawdzi. ;)

Jest znacznie szybszy, wiele problemów występujących w starszych wersjach zostało usunięte i wreszcie pojawiła się obsługa shortcutów.

Marcik - dzięki! :)
[#11] Re: Sputnik - czwarta beta
niestety odliczanie do pobrania pliku na rapidshare.de dalej nie dziala - zglaszane od b2 i od betatestera doslalem info ze juz dziala (rotfl wiedzialem ze tak bedzie), linki na stronie era.pl tez dalej nie dzialaja - tak samo zglaszane i tez dostalem info od betatestera ze jest ok (nastepny rotfl), cud na stone mbank da sie zalogowac (obeszlem to juz w poprzedniej bez czekania i takze na ibrowse!) ale reszta dziala wyglada slabo juz nie powiem tragicznie, po jakims czasie jak sie pochodzi po (kilku) stronach to juz nie da sie uzywac sputnika trzeba go wylaczyc, bo brakuje pamieci (na owb mozna chodzic po stronach prawie bez konca na 128mb) choc jest odpalony tylko jeden tab, przesuwanie a zwlaszcza odswiezanie stron ze tak powiem masakra w porownaniu do ostatnich wersji owb na os4, ktory przeciez chodzi na sdl ;)

http://img410.imageshack.us/img410/1809/rapidsharedeonowb1it5.png
http://img410.imageshack.us/img410/188/rapidsharedeonowb2hq9.png

Ostatnia edycja: 20.04.08 17:44:30
[#12] Re: Sputnik - czwarta beta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #11

Ja tam sobie chodzę po stronach i wyłączać nic nie muszę... I większość stron wygląda u mnie dobrze - praktycznie wszystkie, które używam. A na OWB bym, się w życiu nie zamienił (gdyby była taka możliwość między systemami)
[#13] Re: Sputnik - czwarta beta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #11

a używasz apoolera? bo drastycznie przyspiesza Sputnika pod MOSem1.4.
jesli nie, to spróbuj.
[#14] Re: Sputnik - czwarta beta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #11

U mnie (i nie tylko) działa odliczanie na rapidzie.
[#15] Re: Sputnik - czwarta beta

@Adam_K, post #12

sorry, ale dla kogos kto juz teraz uzywa OWB np na G3 z 256MB to po odpaleniu Sputnik w takiej postaci jest tylko ciekawostka.
[#16] Re: Sputnik - czwarta beta

@deez, post #14

.DE !!!
[#17] Re: Sputnik - czwarta beta

@wali7, post #13

tak od pierwszej bety Sputnika.
[#18] Re: Sputnik - czwarta beta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #16

Nie zauważyłem tego .de więc pewnie nie działa tam jak trzeba, nie sprawdzałem.
[#19] Re: Sputnik - czwarta beta

@deez, post #18

spoko to nie o tobie pisalem ;)
[#20] Re: Sputnik - czwarta beta
Tak przy okazji: mógłby ktoś mi wyjaśnić jaka jest różnica pomiędzy "Minimal font size", a "Minimal logical font size"? Chodzi mi o zakładkę Fonts z prefsów Sputnika.
[#21] Re: Sputnik - czwarta beta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #11

Tak to jest, jak się używa ścierw w rodzaju rapidshare, easyshare itp. :P
[#22] Re: Sputnik - czwarta beta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #15

To co działa obecnie - to działa świetnie. A paru rzeczy, których jeszcze nie ma...
no cóż, pamiętaj, że to ciągle wersja beta jeszcze.
[#23] Re: Sputnik - czwarta beta

@MinisterQ, post #21

Odezwał się... dręczyciel osłów :P
[#24] Re: Sputnik - czwarta beta
Jest już info na DI :)
[#25] Re: Sputnik - czwarta beta

@alpine, post #23

... kiedyś również i świnek. ;)
[#26] Re: Sputnik - czwarta beta
Chcialem tylko podziekowac...chociaz ta beta, oczywiscie nie jest wolna od bledow. Najbardziej irytuje mnie listview - kompletnie nie moge nic odczytac. W poprzedniej bylo ok.
[#27] Re: Sputnik - czwarta beta
probowalem przetestowac docs.google.com - uruchamia sie dopiero po zmianie przedstawiania sie przegladarki na bardziej popularna...no i w koncu jak sie uruchomilo to zrobila sie masakra z ulozeniem elementow, odświeżaniem i na koncu zwiecha :)
[#28] Re: Sputnik - czwarta beta

@MinisterQ, post #21

to nie ścierwa to AJAX ;)

http://img88.imageshack.us/img88/4025/sputnikbeta4bn3.png
[#29] Re: Sputnik - czwarta beta

@wali7, post #8

Fakt, przyznaje racje.
[#30] Re: Sputnik - czwarta beta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #28

To na Pegazie z Mozilla/5.0 (X11; U; Linux ppc; pl-PL; rv:1.8.1.12) Gecko/20080208 Fedora/2.0.0.12-1.fc8 Firefox/2.0.0.12 wygląda tak:

http://img148.imageshack.us/my.php?image=71286983sv7.png

I o czym to świadczy bo nie rozumiem idei tego testu?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem