Komentowana treść: Sputnik - czwarta beta
[#31] Re: Sputnik - czwarta beta

@Arbuz, post #30

Na tej stronie jest odnośnik który pokazuje jak ten test powinien wyglądać.
A idea testu jest prosta - testowanie przeglądarki pod kątem zgodności z współczesnymi standardami renderowania stron www.
[#32] Re: Sputnik - czwarta beta

@MinisterQ, post #31

To znaczy że ten firefox jakoś nie bardzo jest zgodny ze standardami
[#33] Re: Sputnik - czwarta beta

@Arbuz, post #32

To zależy jak na to spojrzeć. ;) Bo np. IE7 tą stronę wyświetla tak ;)
[#34] Re: Sputnik - czwarta beta

@MinisterQ, post #31

A idea testu jest prosta - testowanie przeglądarki pod kątem zgodności z współczesnymi standardami renderowania stron www.


Idea jest inna. Maksymalnie nierealistyczny test korzystajacy z rzeczy z ktorych nikt nie korzysta, pomijajac ten test
[#35] Re: Sputnik - czwarta beta

@marcik, post #34

korzystajacy z rzeczy z ktorych nikt nie korzysta

W większości, na razie, być może.
[#36] Re: Sputnik - czwarta beta

@Arbuz, post #30

http://pl.wikipedia.org/wiki/Acid1

btw. Marcik zapowiedzial, ze do konca 2006 roku Sputnik przejdzie test Acid2, a do tej pory nie przechodzi testu pierwszego ;)

http://acid1.acidtests.org
http://acid2.acidtests.org
[#37] Re: Sputnik - czwarta beta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #36

Na pal z nim! Na pal! Eee, znaczy na rurę!

A OWB jak sobie z tym radzi?
[#38] Re: Sputnik - czwarta beta

@SirLEO, post #37

[#39] Re: Sputnik - czwarta beta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #36

To pech ....
[#40] Re: Sputnik - czwarta beta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #36

btw. Marcik zapowiedzial, ze do konca 2006 roku Sputnik przejdzie test Acid2, a do tej pory nie przechodzi testu pierwszego


Byli też tacy, którzy coś za dwa tygodnie obiecywali. Przy nich jednak i całej rzeszy innych obiecujących coś, rozwój sputnika wygląda chyba o niebo lepiej?

Rozejrzyj się dookoła gdzie jesteś. Jak szybko może rozwijać taki wielki projekt jedna osoba, która też ma swoje życie prywatne... Ja jestem bardzo zadowolony z postępów i chylę czoła przed Marcikiem i robotą, którą odwala!

OK
[#41] Re: Sputnik - czwarta beta

@Adam_K, post #40

Ja też się cieszę, że ktoś taki jak Marcik istnieje. MARCIK GÓRĄ, krytycy dołem
[#42] Re: Sputnik - czwarta beta

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #36

heh a pamietam jak sego czasu nikt nie dawal OWB najmniejszych szans....


milo ze sputnik sie rozwija,trzymam kciouki za szybki rozwoj ..ale to ui, to chyba startuje w konkursie o najbrzydzsze z najbrzydzszych ;)
[#43] Re: Sputnik - czwarta beta

@Adam_K, post #40

Tak... Życie prywatne... Zaręczam Ci, w przypadku Marcika takowe nie
istnieje. On ma tylko życie nocne. :)
[#44] Re: Sputnik - czwarta beta

@Adam_K, post #40

Też z Tobą się zgadzam. Jak na jedną osobę to bardzo dużo jest wykonane, także nie ma co marudzić, że to czy tamto. IBrowse ile czasu jest rozwijany i na jakim jest poziomie?
Podobnie ma się sprawa z MosTeamem wszyscy go piszący mają pracę, życie prywatne (dom, rodzina) i znajdują czas na rozwijanie systemu. Także należą się wielkie podziękowania za ich pracę i należało by ich dopingować a nie krytykować.
Sam wiem jak jest pracuję zawodowo i w wolnym czasie uczę się programowania a jeszcze nie mam rodziny i jest już ciężko. Także panowie trochę wyrozumiałości.
[#45] Re: Sputnik - czwarta beta
Dzięki Marcik! W szczególności za "open local file".
[#46] Re: Sputnik - czwarta beta
http://nt.interia.pl/internet/bezpieczenstwo/news/zablokuja-stare-przegladarki,1097447
[#47] Re: Sputnik - czwarta beta

@Arbuz, post #46

Zawsze można użyć np. Opery pod Linuksem (jeśli ktoś nie dorobił się jeszcze PC - są tacy? ;) ).
A np. możliwość zalogowania się Sputnikiem do pekao24 bardzo mi się podoba. Podoba mi się też szybkość Sputnika, nawet w porównaniu do szybkiej przecież Opery (do takich żółwi jak Firefox porównywał nie będę, bo miejmy litość nad lisami ;) ).
[#48] Re: Sputnik - czwarta beta

@MinisterQ, post #33

no co chcesz.. widać przecież gołym okiem 100/100
[#49] Re: Sputnik - czwarta beta

@wali7, post #47

jeśli ktoś nie dorobił się jeszcze PC - są tacy?


Zgłaszam się jako taka osoba! ;) Co prawda laptop w domu jest (ale nie mój
i też jego głównym systemem operacyjnym jest linuks). Jeśli miałbym policzyć
średnią w ciągu roku, to windowsa udaje mi się używać ok 5 minut w ciągu
miesiąca :D
Póki co, choć jak przyjdzie używać więcej, to trudno..., ale na razie mnie
życie nie zmusiło. ;)
[#50] Re: Sputnik - czwarta beta
Buuu, na Sputniku nie działa ceneo, wczytywanie css się zapętla w nieskończoność...
[#51] Re: Sputnik - czwarta beta

@grxmrx, post #50

To chyba nawet lepiej niż ma działać ale po chwili zwieszać sputnika/system.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem