Komentowana treść: amiga.com.pl - to już jest koniec...
[#31] Re: amiga.com.pl - to już jest koniec...

@Kokos, post #29

Ja mam jeszcze gorzej. Po ponad godzinie czekania i odświeżeniu strony muszę czekać jeszcze raz ponad godzinę mimo, że jest to plik 3MB paranoja. Do tego jak pojawia się napis do wpisania poniżej to niewiem co mam wpisać gdyż napis składa się z więcej niż 4 liter np. 5 lub 7 .
[#32] Re: amiga.com.pl - to już jest koniec...

@Leon, post #31

Jak byk masz napisane, że masz wpisać elementy z kocurem. :] Ale to też do najprostszych spraw nie należy. :]
[#33] Re: amiga.com.pl - to już jest koniec...

@Leon, post #31

w nocy nie trzeba czekac i kodow wpisywac ;]
[#34] Re: amiga.com.pl - to już jest koniec...

@Kokos, post #32

po co podpowiadasz to jest (top secret) zapezpieczenie na "dzieci neostrady" :P
[#35] Re: amiga.com.pl - to już jest koniec...
news o ekshumacji portalu i jego 'ponownej' smierci? acp zdechlo dobre 3 lata temu... moze byl tu ktos kto w to jeszcze nie uwierzyl?

z innej beki - troche lat sie spedzilo i faktycznie - przez dlugi czas byl strona startowa...
[#36] Re: amiga.com.pl - to już jest koniec...

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #33

W nocy to się tuli z poduchą a nie.. jakieś ściąganie po nocach. ;]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem