Komentowana treść: PS3 dla Friedena
[#91] Re: PS3 dla Friedena

@Malin, post #66

Mogłeś parę lat temu spytać się makofcom, co sądzą o x86 ;).

Masz rację - wtedy pluli na x86. Wtedy na stronach Apple były pokazane porównania G5 z najmocniejszym Intelem i G5 miało paski duuuużo dłuższe. Po przejściu na Intela wykresy zostały te same. Tylko zamienili podpisy. :D Teraz Intele mają długie paski, a G5 stał się żółwiem. I ciekawe jest to, że wszystkie wyniki testów są zapewne prawdziwe. Trzeba wiedzieć jak i co testować żeby dostać wyniki pomagające marketingowi. :)
[#92] Re: PS3 dla Friedena

@Lokaty, post #90

No stress mamen:). Intencyjnie powiadasz, no wyglada tylko ze na realizacje szans nie ma zadnych, wiec Hans - Joerg dostanie zabawke do lupania w tekkena ktoregos tam i na tym sie skonczy.
[#93] Re: PS3 dla Friedena

@Fazior, post #92

A ze szans wielkich na to nie ma to inna sprawa. Ja bezstresowo dyskutuje nt. newsa, a nie na tematy poboczne - wiec jest bezstresowo i na temat - czego chciec wiecej? Zyczyc tego innym! OK

PS. Za duzo tego "tego" :P

Ostatnia edycja: 29.09.08 12:42:06
[#94] Re: PS3 dla Friedena

@Fazior, post #92

Gdyby chciał pograć to by sobie sto razy kupił PS3/XBox360. Przecież to w normalnym świecie grosze kosztuje. Na konsolach się nie zarabia. Zresztą nawet u nas fortuny to też nie kosztuje. Jak ktoś naprawdę lubi grać i naprawdę się tym interesuje to spokojnie może na to zarobić nawet mając kilkanaście lat. Kupowanie potem na to gier to już inna bajka... :)

Ostatnia edycja: 29.09.08 12:24:33
[#95] Re: PS3 dla Friedena

@MDW, post #94

Dokladnie, wiec jaki sens ma to bounty skoro os4 na ps3 nie ma
i nie bedzie?
[#96] Re: PS3 dla Friedena

@Fazior, post #95

No właśnie też chciałbym to wiedzieć. :D

DiscreetFX to rulezowiec. Coś tam sobie pomyśli, podjara się, rzuci swoją dwugodzinną stawką (w USA) i myśli, że świat za nim poleci. Osobiście lubię takich pozytywnych ludzi ale w praktyce to i tak nic nie da. To zbyt duże przedsięwzięcie żeby wystarczyło komuś kupić PS3 i go podjarać. To nie dzieciaki z gimnazjum tylko Friedenowie. :)
[#97] Re: PS3 dla Friedena

@MDW, post #96

Zresztą, DiscreetFX nawet zaproponowało coś podobnego dla MOSTeam'u

http://www.morphzone.org/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=6051&forum=32

Jak dla mnie zbyt duży "rulezowiec"...
[#98] Re: PS3 dla Friedena

@Grzegorz Kraszewski, post #41

ale to ja sie pytam czy da sie ogladac film w takim formacie na G4?
na PS3 pod Linuksem mozna ogladac jednoczesnie dwa takie filmy.
[#99] Re: PS3 dla Friedena

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #98

z niecierpliwością czekam na sprzęt gdzie będzie można oglądać naraz 5 filmów - jaka to będzie oszczędność czasu

Ostatnia edycja: 30.09.08 10:34:25
[#100] Re: PS3 dla Friedena

@wali7, post #99

5? Tylko 5? Gdzieś na necie były filmiki pokazujące chyba 105 filmików, to chyba było porównanie Windows vs MacOSX.
[#101] Re: PS3 dla Friedena

@SirLEO, post #100

105? Ostro pogrzane. :) Ale jak w końcu wyjdzie Ambient z podglądami filmów w ikonach to spróbujemy ten rekord pobić. :D
[#102] Re: PS3 dla Friedena

@MDW, post #101

Ambient ma to od dawna tylko itix nie wypuścił avcodec.library :).
[#103] Re: PS3 dla Friedena

@MDW, post #101

A tu dla zwolenników Maca. ;D
http://pl.youtube.com/watch?v=HsXBLGE4AUM&feature=related tam w podobnych filmikach są te inne, te 105 może przesadziłem nieco, ale pewnie by było.
To są takie "rulezowe" filmiki. Jednak chciałbym coś takiego zobaczyć i z naszego podwórka kiedyś.
[#104] Re: PS3 dla Friedena

@SirLEO, post #103

[trOLLO MODE = ON]

I to wszystko działa na tej znienawidzonej Viście, na której NIC nie ma prawa działać, a jej wymagania wołają o pomstę do nieba ;), bo kto to widział żeby na 2GB Ram ten system działał i to dodatkowo z setką odpalonych filmów i to jeszcze płynnie, PROWOKACJA ;) ;) ;) ;)

[trOLLO MODE = OFF]
[#105] Re: PS3 dla Friedena

@Olo, post #104

No niestety, na Viście nie działa Agilent Chemstation (jedno z podstawowych moich narzędzi pracy), a na 2 GB (i procku dwurdzeniowym) moja Vista muli się tak jak XP na 256 MB
[#106] Re: PS3 dla Friedena

@wali7, post #105

@wali7: Brak SP1 i/lub którejś z następujących łatek?
KB938194; KB938979; KB952709; KB955302

Wysłanie auto raportu do M$ też byłoby dobrym pomysłem, co drugi wtorek miesiąca niektóre z moich programów zaczynają w magiczny sposób nagle działać... ;)
[#107] Re: PS3 dla Friedena

@SirLEO, post #103

http://www.videobomb.pl/video/Macintosh_dziewczyna wub
[#108] Re: PS3 dla Friedena

@wali7, post #105

No to coś masz nie ten tegez skonfigurowane, bo mi DZIAŁA ;) ;)

Choć prawdą jest, że niektóre programy mają problemy z Vistą, ale czasami pomaga włączenie kompatybilności z winxp, a czasami wysłanie bugreportu do m$ :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem