Komentowana treść: MorphOS 2.2
[#61] Re: MorphOS 2.2

@GumBoy, post #60

Na tyle, na ile mogę, postaram się zaspokoić Twoją ciekawość. Pisałem do Chrisa parę razy. Oprócz podania opisu problemów występujących u mnie pytałem, czy potrzebuje bardziej szczegółowych informacji. Nie doczekałem się odpowiedzi. Cóż więc innego mi pozostało, jak próbować się czegoś dowiedzieć z grup dyskusyjnych i forów.
[#62] Re: MorphOS 2.2

@Marek Szyprowski, post #59

Wierz mi, że my też byśmy chcieli to wiedzieć...

Dzięki. Wbrew pozorom to krótkie zdanie pozwoliło mi się zorientować w sytuacji. Choć wolałbym, aby ona lepiej wyglądała...
[#63] Re: MorphOS 2.2
O bajerek. Zegar ma na tarczy motylka i skarpetę św. Mikołaja :)
[#64] Re: MorphOS 2.2

@Arbuz, post #63

To nie skarpeta, tylko jakiś chędożony gumofilc
[#65] Re: MorphOS 2.2

@recedent, post #64

Ta a motylek to sokół :)
[#66] Re: MorphOS 2.2

@Arbuz, post #63

AmiSkarpetkę? ;)
[#67] Re: MorphOS 2.2

@GumBoy, post #66

Owszem może i Ami ale czy skarpetka? Po dokładniejszym przyjrzeniu to czerwony kalosz z futerkiem
[#68] Re: MorphOS 2.2

@Kamul, post #25

Co do niedziałającego USB pod MorphOS 2.x. Na Pegasosforum.de ktoś opisał sposób, który rzekomo rozwiązuje problem niedziałającego USB.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem