Komentowana treść: A-EON ogłasza program Beta Test
[#61] Re: A-EON ogłasza program Beta Test
@recendent
Teraz napisałeś "miałem na myśli", "nie było jeszcze wiadomo". No właśnie o to mi chodzi. Jeżeli o czymś nie wiesz, to nie znaczy że nie ma miejsca. To tak a propos twojego upominania innych, że nie poprzedzają swoich wypowiedzi zwrotami typu "z tego co wiem", "moim zdaniem" i t.p.

"Jeśli zgłosił się ktoś inny to jakoś nie zauważyłem. Gdzie więc nieprawda, którą mi zarzucasz?"
Jeszcze waldiamiga wysłał tez zgłoszenie i wspomniał o tym; ale to nawet nie o to mi chodzi, kto o tym napisał - nie masz listy betatesterów, więc jak możesz określać z góry "tylko mosiści" - może nie każdy czuł potrzebę podzielenia się na forum.
O kategoryczność osądów mi chodzi, która razi ciebie u innych, a tobie tez się przytrafia. Nic więcej :)

W dalszym ciągu uważam, że cały sens X1000 to wypuszczenie kompletnej amigi z OS-em, i na to nastawili się użytkownicy OS4 (w tym i ja). Więc do "nie zgłosiłem się, bo nie mam czasu/ochoty być betatesterem" dołączam "interesuje mnie tylko gotowy produkt ze sklepu, nawet jak będzie kosztował mnie drożej". I niech to dalej wydaje się dziwne.

@pampers
Ja z kolei nie spodziewałem się entuzjazmu /troszkę się ludzie powypalali na forach z emocji przez pół roku :)/
Ankiety pokazują, że z deklaracji niewiele zostaje, ale na pewno odsetek zagranicznych userów chcących wziąć udział w betatestach jest większy niż w Polsce. Przecież cena jest dość wysoka, statystycznie większości polskich amigowców po prostu nie stać.

Sam pomysł oceniam jako dobry, szkoda że nie wcześniej to nastąpiło.
[#62] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@adam_mierzwa, post #61

Adam: Pomysł nie jest sam w sobie zły, tylko warunki powinny być trochę inne imho. Poza tym betatesty niecały miesiąc przed planowaną premierą stawia trochę pod znakiem zapytania stwierdzenie, że sprzęt będzie dostępny już w lato 2010 (chociaż lato trwa do września ;)

Wydaje mi się że moja kandydatura zostanie automatycznie odrzucona, wspomniałem w mailu że jestem użytkownikiem MorphOSa :)
[#63] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@adam_mierzwa, post #61

Po pierwsze "recedent", a nie "recendent".

Po drugie - jeśli piszę "zgłosili się sami mosiści" to stwierdzam fakt, a nie prezentuję swoje zdanie. Gdybym napisał "moim zdaniem zgłosili się sami mosiści" to byłoby bez sensu.

Napiszę jeszcze raz, tak żeby rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości: Faktem jest, że (odpowiadając na post pampersa) stwierdziłem (zauważając napisane do tej pory komentarze na PPA) że do testów jak dotychczas zgłosili się tylko użytkownicy systemu MorphOS (dzięki, że wspomniałeś o waldimamiga - Efika 5200B, MorphOS 2.4).

interesuje mnie tylko gotowy produkt ze sklepu, nawet jak będzie kosztował mnie drożej. I niech to dalej wydaje się dziwne

I nadal się wydaje. Co nie znaczy, że nie masz prawa wyczyniać różnych dziwnych (moim zdaniem ) rzeczy.

Przecież cena jest dość wysoka, statystycznie większości polskich amigowców po prostu nie stać

Ten argument w mojej ocenie działa w drugą stronę - przecież jeśli nie stać ich na cenę z obniżką, tym bardziej nie będzie ich stać na gotowy produkt ze sklepu (chyba, że planują kupno X1000 z drugiej ręki, albo wcale).

Ostatnia edycja: 30.05.10 16:11:51
[#64] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@recedent, post #63

Też przywiązuję uwagę do tego (nie przekręcać nazwiska/ksywki), ale jednak zdarzyło się, przepraszam.
Ten argument w mojej ocenie działa w drugą stronę - przecież jeśli nie stać ich na cenę z obniżką, tym bardziej nie będzie ich stać na gotowy produkt ze sklepu (chyba, że planują kupno X1000 z drugiej ręki, albo wcale).
No właśnie nie do końca. Jest jeszcze wspomniana przeze mnie wcześniej opcja kupna na raty, i według mnie właśnie tak w większości będą kupować Polacy (przez eFunzine).
[#65] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@recedent, post #63

Po drugie - jeśli piszę "zgłosili się sami mosiści" to stwierdzam fakt, a nie prezentuję swoje zdanie.

Fakt taki moglbys stwierdzic, gdybys mial dostep do listy betatesterow.
[#66] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@reactor, post #65

Tak jakos dziwacznie sie sklada ze w piknym kraju nad wisla kupuja mosowce a czerwoni sie czaja. Macie okazje przejac amipaleczke w Polsce gogoogog brac kupowac.
[#67] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@fazior, post #66

dzicz.
[#68] Re: A-EON ogłasza program Beta Test


Ostatnia edycja: 30.05.10 20:09:55
[#69] Re: A-EON ogłasza program Beta Test
A kto chce się zapisać na dwu-tygodniowe testy systemu banującego w PPA? Za darmo, nie trzeba nic płacić. Chętnych przyjmę od ręki i wcale to nie są żarty.
[#70] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@SirLEO, post #69

A jest jakaś kaucja? Sorka SirLeo, nie mogłem się powstrzymać :)
[#71] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@recedent, post #63

Interesuje mnie tylko gotowy produkt ze sklepu, nawet jak będzie kosztował mnie drożej.

przecież jeśli nie stać ich na cenę z obniżką, tym bardziej nie będzie ich stać na gotowy produkt ze sklepu (chyba, że planują kupno X1000 z drugiej ręki, albo wcale).


Ja planuje zakupic w systemie ratalnym. Nie wiem dlaczego przyjales, ze kazdy kupi za gotowke.
[#72] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@Hellena, post #71

Ależ przecież nikt nie każe ci płacić za X1000 Rev B gotówką. Mało to kredytów dostępnych w bankach? Weź mini kredyt i spłacaj swój sprzęt "po 2.65 dziennie" :)
[#73] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@recedent, post #63

Z uporem recedent drążysz temat “ceny z obniżką”, nie dostrzegając że to jest program dla beta testerów, a nie okazja do kupna sprzętu w promocyjnej cenie.
[#74] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@przemysław, post #73

Jest to program dla betatesterów, nie dla end-userów, zgoda. Ale, jak można przeczytać w treści newsa, betatesterzy będą mogli nabyć sprzęt po specjalnej, obniżonej cenie. Nie drążę tematu z uporem, co najwyżej chwilowo z uporem odpowiadam Hellenie.
[#75] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@recedent, post #74

splat panie weź se daj siana i przestań pisać co kto ma robić
PS. recedent, z tak aroganckiej wręcz strony to Cię jeszcze nie znałem
[#76] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@Bully Boys, post #75

A ja widzę, że ty się prosisz na konkretnego bana...
[#77] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@Bully Boys, post #75

Hmm... zapewne piszesz o poście numer 71, a nie 74 na który odpowiadasz. Faktycznie, mogło to zostać źle odczytane. Chodziło mi o to, że hipotetyczna osoba (niekoniecznie akurat Hellena) nie musi czekać do premiery, żeby kupić na raty (sam pisze przecież Nie wiem dlaczego przyjales, ze kazdy kupi za gotowke). No i właśnie nie każdy musi, kredyty są na wyciągnięcie ręki (czasem nawet na korzystniejszych warunkach niż zakup na raty). Albo prościej - dla chcącego nic trudnego.
[#78] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@mailman, post #76

Szkoda, że nie zauważyłeś prowokatora.
[#79] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@Kiv_Master, post #78

Ale teraz zauważyłem człowieka, który ciągnie OT.

Ban do soboty.
[#80] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@mailman, post #79

orion rulez :)
[#81] Re: A-EON ogłasza program Beta Test

@fazior, post #80

Jak wyżej, odpoczynek przez czwartek za OT.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem