Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #4
[#1] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
A będzie można kupić gazete na AmiWawie ?
[#2] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
Zapowiada sie naprawde ciekawie, tylko szkoda, ze jednak utrzymujecie tradycje z brakiem pdf'a do kupienia ;/
[#3] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
No i pieknie. OK
[#4] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
#2 i #3 NIEDOSTĘPNE!!!!!!!???????????!?!?!????? ://////
[#5] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@snajper, post #4

Nie zdążyłeś kupić????
[#6] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
A ja proszę o bana. W końcu promuję PPA od 2001 (nie mylić z ACP), to ban mi się należy. A co :P
Dziękuję. :)
[#7] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Andrzej Drozd, post #6

Rozluźnijcie się, to była przenośnia, żart. :)
PPA RULEZ!!! :)
[#8] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Andrzej Drozd, post #6

Ja jestem rozluźniony, nawet za bardzo, właśnie wróciłem a rano do tyry (kolega miał awanti więc ... trzeba było rozluźnić) :)

68050 i inne rewelacje , chyba się skuszę :)

[#9] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
Super, ale czy będzie możliwość kupna wersji elektronicznej? Bo z wysyłką będzie dosyć drogo :(
[#10] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
Łoo łoo, powoli powoli :). 68050... X1000... Super artykuł Strima... Soczyście. OK no i historyjka łobrazkowa :D.
yippee Tańczący banan

Ludzie piszcie artykuły, ja Was proszę. No! Świetna wiadomość na koniec dnia :}.
[#11] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
No, zamówienie złożone.
[#12] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
Wielkie dzięki !
[#13] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
A ja tym razem nie zamawiam. Opublikowałem się, zatem mam za darmo, ha!
[#14] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@madman15, post #13

Ja też mam darmola
[#15] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
Zamówienie złożone - będzie co czytać OK
[#16] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
A mnie interesuje, kto wam to robi i ile bierze. Prosił bym na maila jakąś kalkulacje. Może okazało by się, że u mnie dało by rade obniżyć trochę cenę gazetki.

21zł pomimo wartości merytorycznej, to trochę dużo jak za gazetkę tego pokroju.
[#17] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Duracel, post #16

21 zł - to nie jest aż tak dużo, pięć piw mniej raz na 3 miesiące też idzie odżałować ;P

[#18] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Duracel, post #16

Pisz na adres redakcji. Nam też zależy na tym, żeby gazeta była jak najtańsza. Jeśli jesteś w stanie załatwić dwustronny druk w kolorze na 14 arkuszach A3, spięcie, przycinanie i wysyłkę poniżej 21 zł to kto wie? Może się dogadamy.
[#19] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@recedent, post #18

Recedent, mimo że mówimy naturalnie o druku cyfrowym, to muszę wiedzieć m.w. jaki nakład was interesuje.

Mam się z wami kontaktować przez formulasz zamówieniowy?
Daj konkretnie adres e-mail.
[#20] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Duracel, post #16

Rzecz jasna nie znam Twojej sytuacji materialnej, ale 21PLN nie jest moim zdaniem dużą kwotą. Przecież w cenę wliczona jest jeszcze wysyłka.
[#21] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
Też byłbym zainteresowany przygarnięciem nowego numeru PPA na AmiWawie. Czy ktoś z redakcji będzie na imprezie i byłby w stanie przytargać kilka numerów (lub chociażby te wcześniej zabukowane :)) ?
[#22] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@cactoos, post #2

Zapowiada sie naprawde ciekawie, tylko szkoda, ze jednak utrzymujecie tradycje z brakiem pdf'a do kupienia ;/

Numery 2 i 3 były dostępne do kupienia w wersji elektronicznej, lecz nabyło je pięć osób. To się kompletnie nam nie opłaca, biorąc pod uwagę jeszcze, że ten numer miał się już w ogóle nie pojawić.
[#23] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Duracel, post #16

A mnie interesuje, kto wam to robi i ile bierze. Prosił bym na maila jakąś kalkulacje. Może okazało by się, że u mnie dało by rade obniżyć trochę cenę gazetki.

21zł pomimo wartości merytorycznej, to trochę dużo jak za gazetkę tego pokroju.


Przeczytaj FAQ, bo widzę, że masz nikłe pojęcie o czymkolwiek związanym z tym pismem.
[#24] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Duracel, post #19

Recedent, mimo że mówimy naturalnie o druku cyfrowym, to muszę wiedzieć m.w. jaki nakład was interesuje.

Każdego numeru nie zeszło więcej niż 250 sztuk.

Mam się z wami kontaktować przez formulasz zamówieniowy?
Daj konkretnie adres e-mail.


Nie znasz adresu do redakcji?
[#25] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Drako^lM, post #1

Też się przyłączam do prośby jakby się dało i dla mnie zabrać numer. :)
[#26] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@mailman, post #24

Każdego numeru nie zeszło więcej niż 250 sztuk.

To sporo! OK Ja myślałem że to ok. 100 egzemplarzy z każdego numeru.
Moje gratulacje!
[#27] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
Super! :) Z dziką rozkoszą poczytam.

Mam rozumieć, że wersji elektronicznej w PDF już nie będzie? Szkoda, bo mi taka najbardziej odpowiada. Numer 3 kupiłem zarówno w wersji papierowej i elektronicznej. I w przyszłości zamierzałem zamawiać wersję elektroniczną do czytania i wersję papierową ze względu na szacunek dla autorów. :)

Ten numer kupię dopiero po 5 kwietnia. Wiadomo dlaczego... finanse. Nie uważam, że 21 zł to dużo. To zupełnie normalna cena i w pełni ją akceptuję. Jednak podlegam stałej pauperyzacji społeczeństwa i doszedłem już do poziomu w którym 21 zł to jest kawał kasy, którą dysponuję raczej na początku miesiąca. :)

Wracając do wersji PDF. Wiem, że istnieje jeszcze C&A w wersji elektronicznej. Jednak to trochę nie moja bajka. Ostatnio poziom pisma uległ znacznej poprawie i należą się wielkie brawa autorom. Jednak tematyka pisma to trochę nie moja bajka. Z przyjemnością poczytam tego typu nostalgiczne artykuły dotyczące wspaniałej przeszłości Amigi. No ale chciałbym mieć oprócz tego jakieś pismo o tematyce dzisiejszych amigowych platform i tego co się teraz dzieje. Ile razy można czytać opis SuperFroga i tutorial jak robić gradient w DeluxePaint. :)
[#28] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@mailman, post #23

zecz jasna nie znam Twojej sytuacji materialnej, ale 21PLN nie jest moim zdaniem dużą kwotą. Przecież w cenę wliczona jest jeszcze wysyłka.


Stachu100, a co ma do tego moja sytuacja materialna? Ja mówię o ogólnej jakości pisma w stosunku do ceny. Kiedy ostatnio kupowałeś jakąkolwiek prasę w Empiku np.?

I żeby nie było, mi nie trzeba tłumaczyć kwestii różnicy w cenie gazety z nakładem 10 tys i 100 szt., mówię o odbiorze ceny przez statystycznego Kowalskiego, który widzi jakość i cene czasopisma pokroju PSX Extreme oraz PPA.


Przeczytaj FAQ, bo widzę, że masz nikłe pojęcie o czymkolwiek związanym z tym pismem.


mailman, stanowczo nie podoba mi się ostatnio ton i styl w jakim się do mnie ostatnio zwracasz. Domyślam się, że coś ci we mnie nie odpowiada (moje poglądy? krytyka TOP10?) od jakiegoś czasu, ale chociażby z racji pełnionej przez Ciebie funkcji powinieneś chyba jednak zdobyć się na większy dystans. Nie, nie czytałem FAQ i teraz zostanie to uznane jako skandal, ale stosuje się do ogólnie przyjętych standardów kultury aby nie łamać regulaminu i to jak narazie wystarczało na większości portali na których się udzielałem.

Racz zatem wyluzować w kontekście mojej osoby, ponieważ chcę jedynie pomóc, jeżeli okaże się to możliwe.
[#29] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Duracel, post #28

Nie wiem czy wiesz, ale kiedyś Grzegorz pisał... że numery są drukowane na bieżąco.

Druga sprawa, to nie można porównywać PPA do prasy w empiku. Nie da się pod żadnym względem.
[#30] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Duracel, post #28

Nie, nie czytałem FAQ i teraz zostanie to uznane jako skandal, ale stosuje się do ogólnie przyjętych standardów kultury aby nie łamać regulaminu i to jak narazie wystarczało na większości portali na których się udzielałem.

Po to zostało napisane FAQ, aby po stokroć nie pytano o to samo i udzielano stale tych samych odpowiedzi. Lekceważenie tych zapisów oznacza lekceważenie naszej pracy. Niech Cię więc nie dziwi ton wypowiedzi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem