Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #4
[#121] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@pinior, post #117

jak zrobicie naprawdę amigowy numer

Najpierw dowiedz się w jaki sposób powstaje magazyn, a później się udzielaj.

Ostrzeżenie za trolling.

--
Moderator
[#122] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@mailman, post #121

Najpierw dowiedz się w jaki sposób powstaje magazyn


W PageStreamie na Amidze 4000? ;)
[#123] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Minniat, post #122

Nie chodzi o to na czym. Chodzi o to, że tematyka pisma ściśle zależy od tego, co piszą niezależni autorzy. Jak będą pisać więcej o AmigaOS 4, w piśmie będzie więcej o AmigaOS 4. Proste.
[#124] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Minniat, post #122

Taki PGS na a4000, to przeciez nedzna predkosc do skladu DTP.
[#125] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@mailman, post #121

Najpierw dowiedz się w jaki sposób powstaje magazyn, a później się udzielaj.


Dobrze wiesz o co mi chodziło, jeśli w piśmie określanym "amigowe" główną rolę odgrywa Mac czy Linux to dziękuję.

Ostrzeżenie za trolling.


Żaden trolling tylko warunek mojego ewentualnego udziału w projekcie papierowego PPA. Ja dostaję ostrzeżenie a Kraszewski szaleje i ma się dobrze.


Ostatnia edycja: 23.03.11 11:46:36
[#126] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@G. Kraszewski, post #123

Jak napiszą o gotowaniu ziemniaków, czy wymianie oleju w samochodzie to też wydrukujesz, wiesz widzę, że rozmowa z Tobą nie ma sensu z mojej strony EOT.
[#127] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@pinior, post #126

Z moich obserwacji wynika, że zgrywasz lenia. Formuła magazynu jest opisana na jego stronie - pismo tworzą użytkownicy.

jeśli w piśmie określanym "amigowe" główną rolę odgrywa Mac czy Linux to dziękuję.


Nie przeczytałeś nawet treści komentowanej wiadomości czy spisu treści, tym bardziej wyszedł nie tyle trolling co lenistwo.
[#128] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@pinior, post #125

48 h za trollowanie i dyskusje z moderatorem.

--
Moderator
[#129] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@pinior, post #125

Dobrze wiesz o co mi chodziło, jeśli w piśmie określanym "amigowe" główną rolę odgrywa Mac czy Linux to dziękuję.


Magazyn Amiga czy Amigowiec tez poswiecal sporo miejsca sposobom na uruchomienie innych systemow np: BSD, MacOS, MS DOS. Zamiast potepiac w czambul, wez cos napisz lub zrob amigowa okladke :), bo mi okladka PPA tez nie lezy.., ale akceptuje jej ksztalt.
[#130] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@1989, post #129

...nawet Exec - jeśli już mamy być konkretni ;)

pinior'a radziłbym lekceważyć. Pisze jak rasowy internetowy napinacz - ile to on nie potrafi i zarabia ale jak dochodzi co do czego to jakoś swoją pracą nie potrafi się pochwalić ;)

Panowie - robicie świetne pismo i tak trzymać :) Takimi marudami nie ma co zawracać sobie głowy.
[#131] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
Wszystko idzie zgodnie z planem, cały nakład przycięty, wkładam do kopert, jutro rano pierwsza porcja na poczcie. Osoby, które wpłacały, dostaną informację o wysyłce, wysyłka jest w kolejności wpłat, z tym że na samym początku idą egzemplarze dla autorów.
[#132] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@G. Kraszewski, post #131

Super, ciekawe na jaki adres tym razem przyjdzie do mnie pismo, już raz wystosowałem prośbę o wysłanie na inny adres niż adres mojego zameldowania ;). No i czekam z niecierpliwością na umieszczenie ankiety :) na stronie głównej.

Dobra robota, numeru jeszcze nie widziałem, ale czuję TO ;).
[#133] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@BagoZonde, post #132

Poszło dziś rano na ten adres, który dostałem od naszego naczelnego... Oczywiście go tu nie podam. Dobrą być może wiadomością jest to, że jest to inny adres, niż ten, na który wysyłałem do Ciebie PPA #3.

Przy okazji informuję, że wysłałem już wszystkie egzemplarze dla autorów (oprócz tych, które autorzy wolą odebrać na AmiWaWie i jednego pana, który zwlekał z podaniem namiarów, ale już je mam i wyślę jutro) i kilku pierwszych nabywców, ci dostali oczywiście informację mailową. Kolejna porcja jutro i być może w sobotę, urząd pocztowy mam przy dworcu PKP, więc w drodzę na AmiWawę wrzucę do skrzynki, mój osiedlowy jest zamknięty w sobotę, więc wrzucanie tamże nie ma większego sensu.

Aha i jeszcze jedno - na AmiWawie będzie można nabyć PPA #4 wyłącznie za gotówkę. Jeżeli ktoś wpłacił przelewem, musi zaczekać na list...

Ostatnia edycja: 24.03.11 09:50:55
[#134] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@pinior, post #117

I co z tego że robisz taką grafikę za grubą kasę zawodowo? Nie kumasz, że ta gazeta powstaje społecznie? Nikt kto w jakiś sposób współtworzy dany numer nie oczekuje i nie rząda kasy za swoją pracę.

Skoro tak podkreśliłeś, że płacą Ci dużą kasę za twoją grafike -pochwal się i ocenimy, czy rzeczywiście jest taka super i warta sporych pieniędzy.
[#135] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@G. Kraszewski, post #133

@Krashan
Dzięki, bardzo się cieszę z powodu PPA#4. Lubię ten papier :). No i świetnie, że nie poszło na ten adres co ostatnio, tylko na adres zgoła inny ;).

@pisior ;)
no...
[#136] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Deftronic/..., post #134

Może się pochwali, bo jakoś cicho siedzi teraz ?:P

Mi tam okładki pasują OK
[#137] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Deftronic/..., post #134

pochwal się i ocenimy, czy rzeczywiście jest taka super i warta sporych pieniędzy.

Sądząc po awatarze piniora (to "profesjonalne" tło) to raczej się nie pochwali swoimi pracami...
[#138] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@APC74, post #137

Bana dostał ot co. A jak wróci to wątek ten zniknie ze strony głównej i wszystko umilknie ;).

Ja szczerze powiedziawszy nie mam nic do okładek PPA - patrząc obiektywnie na ten magazyn jako magazyn - nie ważne, czy wydawany zawodowo czy wolontaryjnie. Nie są może niewiadomo jakich najwyższych designerskich lotów - ale w/g mnie są wykonane bardzo dobrze - prezentują się schludnie, są czytelne! Najwięcej narzekają Ci, którzy NIC NIE ROBIĄ. Kij im w oko!
[#139] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@BagoZonde, post #138

A to zamieszanie to moja wina, bo to mój pomysł na okładkę, choć okienka już nie. :)

Tak dumam, a może by tak konkursik na kolejną okładkę? Zobaczymy czy się "zawodowcy" popiszą. ;)
[#140] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@SirLEO, post #139

SirLeo, nie ma problemu, mogę coś przygotować żeby odciążyć redakcję, bo u mnie w sferze: napisz artykuł do PPA - to nieteges :). W razie przejścia mojego projektu - "rządziłbym" na pierwszej i ostatniej stronie, bezcenne :D.
[#141] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
A ja dzięki uprzejmości Kraszana zakupiłem gazetkę na AmiWawie :D
Kraszan dzięki OK
[#142] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@Sir_Lucas, post #141

Z Kraszana dobry dealer ;P.
[#143] Re: Polskie Pismo Amigowe #4
Melduje iż PPA#4 już do mnie dotarł. Wielkie dzięki.
[#144] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@waldiamiga, post #143

Mały raport z placu boju. Właśnie dzisiaj wyczerpał się pierwszy nakład PPA #4, ostatnie 6 egzemplarzy z tego nakładu wyślę jutro. Prawdopodobnie jutro puszczę dodruk, który najwcześniej będzie gotowy do wysyłki na piątek, a co bardziej prawdopodobne – na poniedziałek. Ten termin dotyczy wszystkich osób, od których przelewy przyszły po 20 marca, wszystkie wcześniejsze zamówienia zostały już wysłane, bądź też (ostatnie 6) zostaną wysłane jutro rano. Po szczegółowe informacje można słać maila do mnie.

Na szybsze wyczerpanie się nakładu wpłynęło zaskakujące powodzenie PPA #4 na AmiWaWie .

Ostatnia edycja: 29.03.11 17:04:57
[#145] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@G. Kraszewski, post #144

Dzisiaj rozpocząłem wysyłkę drugiego nakładu PPA #4. Jutro ją zakończę, wszystkie osoby, które przelały pieniądze, zostaną obsłużone. Jakby się ktoś jeszcze namyślił, to zostaną mi dwa egzemplarze. Później na ewentualny dodruk trzeba będzie czekać nieco dłużej.
[#146] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@G. Kraszewski, post #145

Ja dzisiaj dostałem swoją mini-pensję więc teraz mnie stać i właśnie przed chwilą złożyłem zamówienie. Jak się jeszcze załapię na jeden z dwóch pozostałych egzemplarzy to będzie fajnie. Jak się nie uda to trudno - cierpliwie poczekam na kolejny dodruk.

Ostatnia edycja: 05.04.11 10:50:59
[#147] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@MDW, post #146

Na razie jeszcze masz szansę, potwierdzenie zamówienia poszło .
[#148] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@G. Kraszewski, post #147

No i przelew też właśnie poszedł. :)
[#149] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@G. Kraszewski, post #145

uuuu...A ja jeszcze nic nie mam w skrzynce

Jutro sprawdze na poczcie - co i jak.

[#150] Re: Polskie Pismo Amigowe #4

@(V)(I)mothe(P), post #149

Mam wszystkie Magazyny w nienaruszonym stanie - ale co się nabiegałem za nimi- to moje ;)

Panowie - pełen profesjonalizm OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem