Komentarze do artykułu: Traps 'n' Treasures

[#1] Re: Traps 'n' Treasures
Traps'n'Treasures to gra niezwykła! Szkoda tylko, że jest po niemiecku... Nawet nie wiem ile godzin spędziłam nad nią próbując ją przejść. Zgadzam się w zupełności co do zdania autora tej recenzji - gra jest stanowczo za trudna... :( Kiedy jeszcze grałam w nią na mojej nieodżałowanej Amidze 600, miałam wersję z trainerem, ale nawet to nie pomogło. teraz gram w nią na emulatorze i nadal bardzo mnie ona pociąga. W związku z tym mam pytanie - czy gdzieś w sieci dostępny jest opis przejścia? Gra naprawdę moim zdaniem warta jest świeczki :) Mnie osobiście udało się przebyć tylko pierwszy etap, do reszty "dotarłam" kodami... :D I nie wiem do czego służy taki dziwny worek w świątyni...
[#2] Re: Traps 'n' Treasures

@Jabko.nr14, post #1

Traps'n'Treasures istnieje także w wersji angielskiej.
[#3] Re: Traps 'n' Treasures
Uaktualniłem nieco artykuł oraz dodałem część z poradami do pierwszych dwóch etapów. Być może w przyszłości dopiszę porady do pozostałych dwóch.
[#4] Re: Traps 'n' Treasures
Kolejne uaktualnienie. Dopisałem kombinację przycisków w etapie drugim niemieckiej wersji gry oraz dzięki Mariuszowi Kowalczykowi dopisałem kolejne ukryte miejsca w etapie pierwszym i drugim. Dla lepszej orientacji dodałem też obrazki przedstawiające dokładnie te miejsca.
[#5] Re: Traps 'n' Treasures
Pierwszy raz się z tą grą zetknąłem jakieś 10 lat temu. Grałem na mojej A500+ Do dziś uważam, że jest to arcydzieło o niespotykanym klimacie i grywalności. Widać, że twórcy włożyli w grę całe serce. A teraz o samym graniu. Przeszedłem etapy 1 i 4, drugi na 90% (nie znam jedej kombinacji przycisków). Pytanie do autora artykułu - czy przeszedłeś etap 3? Ja utknąłem na etapie z workiem proszku i nie wie co dalej, nie moge wpaść na kombinacje do przycisków ani nie wiem gdzie użyć tego worka... Będę wdzięczny za feedback! Pozdrawiam fanów TNT!!!
[#6] Re: Traps 'n' Treasures

@totenkopf, post #5

Jak poczekasz jeszcze jakiś tydzień, to zamieszczę sposób przejścia trzeciego etapu autorstwa Mariusza Kowalczyka.
[#7] Re: Traps 'n' Treasures

@mailman, post #6

Wow! Super! Zatem czekam
[#8] Re: Traps 'n' Treasures

@totenkopf, post #7

Aj, przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale rozwiązanie które dodałem dotyczy etapu czwartego, nie trzeciego.
[#9] Re: Traps 'n' Treasures
Hi hi, A co ze świątynią? Komuś udało się ten etap przejść?
[#10] Re: Traps 'n' Treasures
Witam, mnie udało się przejść świątynię. W razie potrzeby proszę pytać, jak tylko będę mógł to chętnie pomogę.
[#11] Re: Traps 'n' Treasures

@Gigabyt, post #10

Pamiętam, że kiedyś zachwycała mnie grafika w tej grze. Naprawdę wielki ukłon w stronę grafików. Zwłaszcza w pierwszym etapie - pod względem grafiki podoba mi się najbardziej. To jest sztuka tak wyrysować scenerię, żeby pikselozy nie było na pierwszy rzut oka widać. To się udało w niewielu tytułach.

Choć na Amidze nigdy nie udało mi się przejść drugiego etapu, to bardzo mile wspominam ten tytuł.
A przy okazji zapytam znawców tematu o coś. W czasach, gdy się w to zagrywałem, kolega mi mówił, że ma wersję tej gry z odblokowanymi wszystkimi etapami - tzn. że można było sobie wybrać dowolny etap bez wklepywania kodów. Nie było jednak okazji, żeby mi pokazał. Myślałem, że ściemnia. Istniała taka wersja?
[#12] Re: Traps 'n' Treasures

@kocjano, post #11

Mogła istnieć, w wielu spiraconych grach na początku pojawiał się trainer, z różnymi opcjami, czasami to była możliwość wyboru poziomu.
[#13] Re: Traps 'n' Treasures

@kocjano, post #11

Mogła istnieć, w wielu spiraconych grach na początku pojawiał się trainer, z różnymi opcjami, czasami to była możliwość wyboru poziomu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem