Komentarze do artykułu: BlazeWCP

[#1] Re: BlazeWCP
W artykule jest napisane że po zastosowaniu BlazeWCP doom chodził szybko, "szalał". U mnie na 80% okienka i detalach LOW jest od 9 do 18 fps (Doom 1). Nie wiem czy BlazeWCP działa u mnie poprawnie więc pytanie do autora recenzji - ile fps wyciągał Doom1 po zastosowaniu BlazeWCP? Cały czas mówie o porcie DoomAttack.
[#2] Re: BlazeWCP

@Malin, post #1

"Szalał" jeżeli jesteśmy w stanie sobie uświadomić jakie możliwości ma 68030. Teraz już nie mam tej karty nie wiem ile klatek na sekundę było. Było jednak o wiele szybciej niż bez BlazeWCP, choć, jak napisałem, z uświadomieniem sobie co jest w stanie zaoferować 68030. Teraz na 68040 mam i tak szybciej niż w tandemie 68030+BlazeWCP.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem