Komentarze do artykułu: OnEscapee

[#1] Re: OnEscapee
Ma ktoś opis przejścia do tej gry? Bo ja się zaciąłem na samym początku...
[#2] Re: OnEscapee

@Malin, post #1

Skoro się zaciąłeś, to wyrzuć w pi... erony tę Gilette i kup porzadną maszynkę. Polecam Wilkinsona, nawet po pijaku nie byłem w stanie się nią pociąć.
[#3] Re: OnEscapee

@LeMan, post #2

Zabłysłeś jak żarówka od warburga podłączona pod 600V
[#4] Re: OnEscapee

@Malin, post #1

Solucja do gry "OnEscapee" znajduje sië w magazynie ACS (numer 6, rok 1998).
[#5] Re: OnEscapee

@Dawi, post #4

Ten komentarz jest porawka do porzedniego, poniewaz piszac slowa "solucja do gry "OnEscapee" zamieszczona jest w magazynie ACS (numer 6, rok 1998 nawias w polaczeniu z osemkâ daî glowke z okularami. Tak wiec solucja do gry "OnEscapee" znajduje sie w magazynie ACS 6/1998. Ten okularnik nie byl celowy :)
[#6] Re: OnEscapee
Autor zagadki logicznej z zamkiem-układanką w podziemiach powinien zostać spalony na stosie.
[#7] Re: OnEscapee

@PopoCop, post #6

A wie ktos skad mozna sciagnac wersje na Amige?
[#8] Re: OnEscapee

@PopoCop, post #6

Ta zagadka jest prosta. Trzeba nauczyć się tego, w jaki sposób kolejne kamienie oddziałują na inne.
[#9] Re: OnEscapee

@Czarek, post #7

eMule
[#10] Re: OnEscapee
Ze stronki AmigaSys
[#11] Re: OnEscapee

@mailman, post #8

>> Ta zagadka jest prosta. Trzeba nauczyć się tego, w jaki sposób kolejne kamienie oddziałują na inne.



Tak, tylko komu przyjdzie samo z siebie do głowy, że tylko skrajne powinny zostać wciśnięte?
[#12] Re: OnEscapee

@frywolny_marian, post #11

Na jednej ze ścian w jaskini jest to narysowane.
[#13] Re: OnEscapee

@mailman, post #12

No fakt, nie zauważyłem.
[#14] Re: OnEscapee

@frywolny_marian, post #13

mysle ze istotna wiadomosc dla posiadaczy komputerow z koscmi ECS :) 1 MB CHIP + 4 MB FAST



http://www.lemonamiga.com/forum/viewtopic.php?t=677&sid=a705d003ea4284b6df5043826fc84f34
[#15] Re: OnEscapee

@HOŁDYS, post #14

Processor : M68020 or better

Graphic : AGA (later patches will support gfx-cards so ECS will be enough)

Memory : 4 Megs, at least 1 Meg Chip

Controller : Joystick+Keyboard OR a CD32 Gamepad

System : AmigaOS 3.0+
[#16] Re: OnEscapee
Jeli komus sie podoba muzyka z gry i chcialby sobie ja posluchac bez odpalania gry, to jest na to rada. Na Aminecie jest do pobrania plajer do EaglePlayera.

Z DeliTrackerem tez dziala bez problemu.



http://se2.aminet.net/mus/play/EP_onEscapee.lha



Milego sluchania :)

[#17] Re: OnEscapee
OnEscapee to zdecydowanie bardzo dobra gra ma i klimat i dobrą grafike ( Genialne Intro )
[#18] Re: OnEscapee

@Vadeous, post #17

Do kasacji postpomysł

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2013 14:01:13 przez parallax
[#19] Re: OnEscapee

@Vadeous, post #17

Też do kasacji, dodaje posty gdzie nie trzebapomysł

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2013 14:02:00 przez parallax
[#20] Re: OnEscapee
To super, bo to świetna gra :D
[#21] Re: OnEscapee

@Malin, post #1

Malin wystarczy wklepac w youtube walkthrough onescapee to naprawde nie boli. Ktos sie zdrowo napracowal tworzac solucje - setki a Ty idziesz po najmniejszej linii oporu
[#22] Re: OnEscapee

@Iceman27, post #21

Archeolog roku OK
[#23] Re: OnEscapee

@Hubez, post #22

Fakt. Amigowcy sa wyjatkowo slamazarni.
Zeby udzielac odpowiedzi po 7 latach, to trzeba byc polskim supermanem....
nawet polskie sady dzialaja szybciej
[#24] Re: OnEscapee

@selur, post #23

Nie logowalem sie tu od lat, a temat wciaz byl na 1 stronie ... moja wina? jakos nikt sensownie nic w tym poscie nie odpowiedzial i moze autor jego dalej tkwi i przejsc gry nie moze??:D
[#25] Re: OnEscapee

@Iceman27, post #24

W tej grze, to się trzeba było nalatać, oj było biegania w tą i we w tąOK

P.S. Za takie rzeczy tu można bana dostać ok, racjapomysł
[#26] Re: OnEscapee

@parallax, post #25

Tylko gdyby zrobił to dwa razy, pisząc posta o tej samej treści w dwóch wątkach tego samego, nie uczęszczanego od lat działu. Wtedy faktycznie, podchodziłoby to ewidentnie pod trollowanie.
[#27] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#28] Re: OnEscapee
Takie dwie ciekawostki muzyczne w grze:

1. Bedac w miescie, mozna wejsc baru, spiewa tam jakis gosciu, ale zanim zacznie w tle mozna uslyszec kawalek utworu grupy Type O Negative z plyty Bloody Kisses, tytulu piosenki nie pamietam.

2. W jednym z katalogow z muzyka do gry znajduje sie utwor o nazwie "EndClip", bardzo zywiolowy kawalek. Czyzby gra miala alternatywne zakonczenie?

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2014 19:10:14 przez Phibrizzo
[#29] Re: OnEscapee

@Phibrizzo, post #28

Type O Negative

Ooo fajnie OK wogóle oprawa muzyczna tej gry bardzo mi leży, chociażby kawałek z intra "Eagle coś tam.."- ktoś kojarzy czyj to kawałek?
[#30] Re: OnEscapee

@BULI, post #29

Peter Steele rządzi (ł).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem