Komentarze do artykułu: Jurassic Park

[#1] Re: Jurassic Park
Jezu logo tej gry wygląda jak okrojona "Polska Walcząca".
[#2] Re: Jurassic Park
Część 3D wcale nie jest taka tragiczna, w porównaniu do wersji PC (jest niemal identyczna, brakuje jedynie teksturowanej podłogi i sufitu o czym już była mowa).
Zważywszy na czasy kiedy gra została wydana to nawet prezentuje się "nieźle".

Grafika w części 2d jest całkiem ładna szczególnie w dalszych poziomach, ale co z tego skoro (o czym wspomina recenzja) ogólnie jest nudno
[#3] Re: Jurassic Park
To dziwne, że nigdy o tej grze nie słyszałem. Ciekawy byłem jak te poziomy 3D działały. Znalazłem więc na YouTube longplay gry i muszę powiedzieć, że chodziło to całkiem zgrabnie. Nie rozumiem dlaczego w żadnych podsumowaniach gier wolfsteinpodobnych nie wspomina się o tej Jurassif Park. Z tego co tam wtedy osiągnięto spokojnie dałoby się zrobić tego upragnionego (nie przeze mnie) Wolfensteina3D.
[#4] Re: Jurassic Park
a czemu kodow do AGA jest mniej niz do ECS?
[#5] Re: Jurassic Park

@MDW, post #3

[#6] Re: Jurassic Park

@michalmarek77, post #5

No sympatyczne. Też nigdy o tej grze nie słyszałem. Jednak tutaj ściany są nieteksturowanymi wektorami. Jak mówimy o czymś w tym stylu to warto zauważyć, że taką grę DLA DWÓCH GRACZY (więc z dwoma widokami) wydano w 1983 roku dla Atari XL/XE i C64 które są wielokrotnie słabszymi maszynami niż Amiga 500. Mam na myśli "Capture the Flag".

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2016 17:28:37 przez MDW
[#7] Re: Jurassic Park

@MDW, post #6

E tam:) To już lepiej zająć się Alternate Reality i faktycznym engine, który o 7 lat wyprzedził Wolfa :)
[#8] Re: Jurassic Park
Nie wszystkie gry "Ocena były kiepskie"
[#9] Re: Jurassic Park

@Hubez, post #8

Oczywiście! Być może znakomita większość gier firmy ocierała się o przeciętność ale przynajmniej cztery gry OCEAN znajduje się w ścisłym Top 30 amigowych gier. W przypadku, np, Spectrum, liczba ta może być większa :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem