Komentarze do artykułu: Amiga A.D. 2007

[#31] Re: Amiga A.D. 2007

@Lord_10up, post #30

Czyli pasujesz do prawie wszystkich osób z innego portalu. ;) Oni nie mają żadnych problemów, z niczym! ;)



Szukanie dziury w całym to naturalna rzecz człowieka, dzięki temu mądry człowiek wie co może zrobić lepiej, poprawić...



Anonimowe są te osoby, które od dawna posługują się tylko zmyślonymi nickami, używają różnistych avatarów, nigdzie i nigdy się nie ujawniając.



Nie trzeba znać osobiście MiniQ, żeby wiedzieć kim on jest, przecież on istnieje w naszym światku nie od dziś, był na wielu zlotach, na wielu fotkach. On coś robi i sygnuje to swoim nazwiskiem, dla renomy, żeby mieć czyjś szacunek i poważanie.

Każdy poważniejszy człowiek ma swój rozum i decyduje jak ma być postrzegany. Jak ktoś nie chce się podpisać to nie będę zmuszać, jak to w wymaganiach stawiają w innym magazynie. Komunizm normalnie, permanentna inwigilacja. Oni się tak już wszystkiego boją, że kaźde drzwi zamykają i każdego prześwietlają.

Nie mogę pojąć takiej polityki. :/
[#32] Re: Amiga A.D. 2007
Piszemy artykuł a batalion Amigowców czepia się szczegółów

Cel artykuliku jest dla mnie oczywisty i nie ważne co autor sknocił w merytorycznej wartości, ma koleś rację. Swoją, ale ma.



Podzielam (może pośrednio bo to nie mój tekst, ale na pewno) zdanie autora. Chować gorące spory i uzasadnione(rzekomo)kłótnie do kibla i łaskawie spłukać.





DAJCIE AMISI POŻYĆ JAK SIĘ DŁUGO DA, bo wg mnie po prostu warto w odległej przyszłości opowiadać zamiast nieciekawych i gniotowatych bajek -legendy o nieustraszonym bohaterze jakim jest niewątpliwie AMIGA.



Startowałem z A600 w roku 1992, od tamtego czasu nie ma mnie na tym świecie i nigdy nie wrócę, bo się nie opłaca...



AMIGA FOREVER



...and always
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem