Komentarze do artykułu: Podłączenie klawiatury od CDTV do A1200

[#1] Re: Podłączenie klawiatury od CDTV do A1200
Świetna sprawa. Gratuluję pomysłu!!

[#2] Re: Podłączenie klawiatury od CDTV do A1200
No to pięknie :] Teraz pozostaje jeszcze czekać aż ktoś stworzy sposób na podłączenie klawiaturki od peceta bez konieczności kupowania przejściówki... Próbowałem kiedyś zaprogramować pica dla mmkeyboard to chyba było to nic z tego nie wyszło... I dałem sobie spokój...
[#3] Re: Podłączenie klawiatury od CDTV do A1200

@Radek, post #2

tak się nie da. klawiatura amigi i pecetowa gadają zupełnie inaczej. Więc jakiś "inteligentny" konwerter musi być.

Z zaprogramowaniem atmelków czy też piców problemu nie mam. Jakby co - daj znać na priv...
[#4] Re: Podłączenie klawiatury od CDTV do A1200

@Radek, post #2

Pica zaprogramowalem i sam wykonalem MMKeyboard, wiec jest to wykonalne :)

Warto przy eksperymentach z ustawieniami do MMKeyboard, miec przy sobie programator do PIC, bo zdarzylo mi sie ze interface przestał działac :)
[#5] Re: Podłączenie klawiatury od CDTV do A1200
CDTV to moja ukochana Amiga, w życiu nie odbiorę jej klawiatury :)

Choć w drugą stronę, najlepiej pisało mi się właśnie na klawiaturze od CDTV.



Cóż, fajny artykuł, choć dopóki nie zmienię zdania - nie skorzystam. :)
[#6] Re: Podłączenie klawiatury od CDTV do A1200
A czy w druga stronę się da? Podłączyć klawiaturę od A500/600/1200 do CDTV?

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2014 18:41:50 przez Ender
[#7] Re: Podłączenie klawiatury od CDTV do A1200

@Ender, post #6

Ta od A500 jak najbardzie sie da. Od A600/1200 juz nie gdyz procesor klawiatury znajduje w tych Amigach na plytach glownych.

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2014 21:12:36 przez Phibrizzo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem