Komentarze do artykułu: Boulder Däsh

[#1] Re: Boulder Däsh
gdzie mozna zdobyc te gre?
[#2] Re: Boulder Däsh

@myszka_miki, post #1

W pierwszym zdaniu artykulu jest napisane Jakiś czas temu na Aminecie pojawił sie Boulder Däsh w wersji 5.20.
[#3] Re: Boulder Däsh
Hejka. Skonwertowałem oryginalne mapki Boulder Dasha z zestawu "No-One 16 Boulder Dash Set" z Commodore 64 na format zjadliwy dla BoulderDäsha! Projekt zacząłem parę lat temu, ale przerwałem, jednak kilka dni temu udało mi się go pomyślnie zakończyć. Mapki z tego zestawu charakteryzuje znacznie lepszy dobór tzw. "seed" mapy (tak, że np. ogniki można uwalniać bez kontaktu z nimi). W skład zestawu wchodzą Boulder Dash 3-11 bez Boulder Dash 9. Dla fanów Boulder Dasha i zarejestrowanych użytkowników programu BoulderDäsh szczerze polecam.



http://aminet.net/game/data/BDaeshXPack.lha



Pozdrawiam.
[#4] Re: Boulder Däsh

@Minniat, post #3

Wowo super !! moj 6 lat starszy brat trzyma C64 tylko dla tej gry :)))
[#5] Re: Boulder Däsh

@HOŁDYS, post #4

Heh ... ostatnio odpalilem Daesha na swojej 600-tce. Miodzio. Najlepsza konwersja z 8bit w jaka gralem. Osobiscie uznaje tylko klasyczna grafike, wszelkie mody to juz jak dla mnie szarganie swietosci. Jakby ktos chcial na Windowsie pograc, to polecam poszukac "Boulder Rush", bardzo zacna konwersja 1:1 z "malego" Atari. Dziala na XP i 7.

@Holdys - taki sam cel przyswieca i mojemu "trzymaniu" Commodorka w domu. Na "male" Atari tez bylo kilka fajnych czesci zmagan Rockforda. Z tego co odnotowalem to roznily sie one od wersji na C64, od 2 lub 3 czesci (dokladnie nie pamietam). Szczegolnie w pamieci utkwily mi atarynkowe BD VI, VII, VIII.

Boulder Dash Rulez
[#6] Re: Boulder Däsh

@mccnex, post #5

Tu w wersji flash http://www.dogrania.pl/gry/logiczne/boulder-dash-r/zagraj
Ale nie ma to jak odpalić na Amidze OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem