Komentarze do artykułu: Rozmowa z Marcinem Puchtą - współautorem gry "Legion"

[#1] Re: Rozmowa z Marcinem Puchtą - współautorem gry "Legion"
Swego czasu bardzo się zagrywałem w Legion - moim zdaniem jedna z najlepszych polskich gier na komputery w ogóle - jak na tamte czasy.



Chętnie bym zobaczył Legion II, czy choćby odświeżoną część 1-szą na moim telefonie :)



Eh, dzięki niestrudzonemu Benedyktowi można się dowiedzieć ile to było grup zapaleńców tworzących na Amigę i jak to wyglądało od kuchni. Okazuje się, że całkiem sporo, choć osobiście nie miałem przyjemności żadnego z nich spotkać, no, może poza epizodami typu Amiga Meeting.
[#2] Re: Rozmowa z Marcinem Puchtą - współautorem gry "Legion"

@Mel, post #1

Za zdrowie Benedykta dziś wypiję, zresztą dziś Dzień Środków Masowego Przekazu więc i po części moje święto :P.



Legion to bardzo dobra gra poza tymi błędami, które czasem wykopują gracza z gry nawet, dwójka napisana choćby na przeglądarki, to by było coś!! Trzeba jakoś autora może zachęcić i się ze współpracą nachalnie wprosić ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem