Komentarze do artykułu: Lotus Turbo Challenge 2

[#1] Re: Lotus Turbo Challenge 2
dosyc mila recka gratuluje :)
[#2] Re: Lotus Turbo Challenge 2
Dobra recenzja, chociaż z tym, że to najsłynniejsze gry wyścigowe jakie wyszły na komputery domowe nie do końca się zgadzam.
[#3] Re: Lotus Turbo Challenge 2

@AmiGararz, post #2

No i te samochody nie sa nieprzewidywalne i nie jezdza chaotycznie - one po prostu smigaja od prawa do lewa.
[#4] Re: Lotus Turbo Challenge 2

@fazior, post #3

he he mi sie zdaje ze smigaja prosto w ciebie :) na zlosc !

Lotus to najslynniejsza gra wsrod Amigowcow... Swietny MultiPlayer !
[#5] Re: Lotus Turbo Challenge 2

@HOŁDYS, post #4

Nie ma na zlosc jest banalnie od prawa do lewa i tak w kolko:).
[#6] Re: Lotus Turbo Challenge 2
Z tym, że oba samochody maja te same osiągi, muszę się nie zgodzić... Esprit jest wyraźnie szybszy, przynajmniej wg wskazań prędkościomierza. Osiąga bodajże ok. 170-180mph, podczas gdy Elan - ok. 130mph. Mimo wszystko porządna recka!

Na tej grze zjadłem zęby, całe dzieciństwo! :D Do dziś sobie pogrywam na mojej 500+.
[#7] Re: Lotus Turbo Challenge 2

@Unitron, post #6

Moya pierwsza gra
[#8] Re: Lotus Turbo Challenge 2

@Unitron, post #6

Zgadza się
Esprit jest szybszy osiaga 182mph ale tylko w 2 etapach w drugim nocnym w tunelu jadąc w dół oraz w deszczowym po połknięciu Turbo, Elan max 150mph z górki.
Lotus to super giera kilka joyów połamałem na nim za dzieciaka, nadal pamietam rozkład EXTRATIMÓW:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem