Komentowana treść: Heliosfera II - wersja demonstracyjna
[#31] Re: Heliosfera II - wersja demonstracyjna
Ugh. Heliosfera to był jeden z najgorszych zakupów a moim życiu.
Trzymam ją na półce po tylu latach z tego samego powodu, z którego obok stoi cart z E.T. na Atari.
[#32] Re: Heliosfera II - wersja demonstracyjna

@GumBoy, post #31

No to brakuje Ci Supermana 64 na N64 :)
Jak to mówią, zbierz je wszystkie :)
[#33] Re: Heliosfera II - wersja demonstracyjna

@michalmarek77, post #32

gra jak gra :) Ale spędzonego fajnie czasu nikt nam nie zabierze :) AMIGA RULEZ OK
[#34] Re: Heliosfera II - wersja demonstracyjna

@Franz1974, post #33

Pod warunkiem, ze byl on fajnie spedzony.
[#35] Re: Heliosfera II - wersja demonstracyjna

@GumBoy, post #31

Ugh. Heliosfera to był jeden z najgorszych zakupów a moim życiu.
Trzymam ją na półce po tylu latach z tego samego powodu, z którego obok stoi cart z E.T. na Atari.


Masz cartritge z E.T. na Atari? To słynne E.T. o którym tyle razy słyszałem, że było w swoich czasach jednym z największych niewypałów w świecie gier? :) No to faktycznie ja tego też bym się nie pozbył. Rarytas. :)
[#36] Re: Heliosfera II - wersja demonstracyjna

@Franz1974, post #30

Maciek, Ty żyjesz ! :)

Radek
[#37] Re: Heliosfera II - wersja demonstracyjna

@GumBoy, post #34

GumBoy, na AM mogłeś robić trzy podstawowoe rzeczy: zakuwać, czyścić synapsy co weekend, bawić się w lekarza lub farmaceutę z płcią przeciwną ;). My dołączyliśmy jeszcze tworzenie gry ;). Dzięki temu bawiliśmy się lepiej :D
[#38] Re: Heliosfera II - wersja demonstracyjna

@MDW, post #35

Dokładnie to. Jedna z kopii, której na pustyni nie zakopali :)
[#39] Re: Heliosfera II - wersja demonstracyjna

@RAL, post #37

Myślałem, że kolega mówił o czasie spędzonym na graniu. Źle myślałem.
[#40] Re: Heliosfera II - wersja demonstracyjna

@RAL, post #36

uhhh... amigowcy żyją wiecznie ;) tak jak amigi ;)
[#41] Re: Heliosfera II - wersja demonstracyjna

@GumBoy, post #39

Ile można grac we własną grę ?. Ja ją pisałem i testowałem i wystarczy - to było naprawdę dużo godzin "grania" :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem