Komentowana treść: Timberwolf 4.0.1.0000
[#31] Re: Timberwolf 4.0.1.0000

@Radov, post #30

Nad Galilium podobno pracują, więc powinno być wcześniej, od rozwiązania nad którym się dopiero zastanawiają i nie mają jeszcze pojęcia jak długo zajeło by im jego stworzenie.

Skoro sam piszesz "dopiero z Galium. " ja rozumiem to, że i dla Ciebie jest to odległa przyszłość. Gdyby było innaczej napisał byś "już" z Galilium.

Biorąc pod uwagę obietnice Hyperionu dotyczące wielu rzeczy jesli piszą, że coś dopiero rozważają to pojawi się za hmmm (biorąc pod uwagę, że TW jest projektem pobocznym) ile lat twoim zdaniem ?

Przeczytałem dokładnie tą wypowiedź, tylko odrazu odzieliłem rzeczy nierealne, od powiedzmy realnych.Ja z tej wypowiedzi odczytałem, że akceleracja będzie dopiero z Galilium ty zresztą tak samo i drugi zignorowałem bo oni nawet nie są przekonani, że będą to robić. (Pomijam fakt ile by to trwało).

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2012 13:02:16 przez Sventevith
[#32] Re: Timberwolf 4.0.1.0000

@Sventevith, post #31

Nad Galilium podobno pracują, więc powinno być wcześniej, od rozwiązania nad którym się dopiero zastanawiają i nie mają jeszcze pojęcia jak długo zajeło by im jego stworzenie.

1) Ale Kompozycja już działa, a Galium nie wiadomo w jakim jest stanie.
2) Problem, że nie wiedzą ile im zajmie - napotkają i przy kompozycji i przy Galium.
3) Praca będzie ta sama
4) Prace nad wersją z kompozycją mogą rozpocząć już teraz.
Możesz więc powtórzyć mi, dlaczego uważasz, że teraz nie mogą tego zacząć robić?

Skoro sam piszesz "dopiero z Galium.

Ke? Jesteś pewien, że to moją wiadomość przeczytałeś
1. "dopiero z Galium" użyłem tylko raz odnosząc się do Twojej własnej odpowiedzi. Więc to nawet nie jest moje stwierdzenie
2. I czytaj uważnie. Zdanie zawierające "dopiero z Galium" jednoznacznie sugeruje, że uważam, że akceleracja Timberwolfa może pojawić się przed wdrożeniem Galium. Tam nie ma spekulacji, czy to będzie bliska, czy odległa przyszłość.
Znowu przypisujesz mi stwierdzenia, które powstały w Twojej głowie.

Ja z tej wypowiedzi odczytałem, że akceleracja będzie dopiero z Galilium ty zresztą tak samo i drugi zignorowałem

Zgadza się, zauważyłem, że bardzo dużo informacji ignorujesz.
[#33] Re: Timberwolf 4.0.1.0000

@Radov, post #32

Oczywiście, że ignoruje. Jednoznaczne jest dla mnie stiwerdzenie. "Rozważamy", skoro twórcy nie są pewni czy się tym zajmą , na jakiej podstawie twierdzisz, że pojawi się szybciej o ile w ogóle ?

Jesteś zwodzony od 8 lat, ktoś co chwilę nie dotrzyuje słowa, obiecuje coraz to nowesze i mniej realne rzeczy a ty w nie wierzysz.
[#34] Re: Timberwolf 4.0.1.0000

@Sventevith, post #33

skoro twórcy nie są pewni czy się tym zajmą , na jakiej podstawie twierdzisz, że pojawi się szybciej o ile w ogóle ?

1) Nie twierdzę, że pojawi się szybciej.
2) Twierdzę, że *możę* pojawić się szybciej - przeciwstawiając twojej tezie, że akceleracja będzie dopiero po pojawieniu się Galium. Skąd taki wniosek?
3) Twierdzę, że może pojawić się szybciej - bo działa kompozycja na Cairo. Są więc podstawy do realizacji.
4) "Czy akceleracja pojawi się w ogóle?" - Friedenowie zadeklarowali, że akcelerację dodzadzą po doszlifowaniu kodu. Uważam, ze mają w tej materii więcej doświadczenia niż ty.

Jesteś zwodzony od 8 lat, ktoś co chwilę nie dotrzyuje słowa, obiecuje coraz to nowesze i mniej realne rzeczy a ty w nie wierzysz.

Ja zwodzony? Obawiam się, że od 8mu lat jestem całkowicie świadomy sytuacji w AmiŚwiatku.
Friedenowie już dawno zadeklarowali frazę "when it's done" - i wyjaśnili, że nie są w stanie określać ram czasowych poszczególnych prac. Pomijając więc kwestie opóźnień, póki co te "coraz nowsze i mniej realne" rzeczy się pojawiają.
Mogę wiec wierzyć, że ostatecznie te rzeczy się pojawią.
Mam też "alternatywne" systemy, gdzie jasno zostało zadeklarowane, że tych "rzeczy" nie będzie.
Więc tu nawet nie chodzi o wiarę i pieniądze. Przy mojej świadomości użytkowej - ja nawet nie mam alternatywy.
Może więc to nie jest kwestia zwodzenia, a tego że to TY za dużo oczekujesz i ignorujesz?
[#35] Re: Timberwolf 4.0.1.0000

@Radov, post #34

Kiedy pojawiło się zapowiadane od samego począrku nowe podejście do grafiki 3d w OS4 ? To co się pojawia to jakiś badziew jak implementacja SO zrobiona na odwal się w OS4. Ale nie chcę tutaj już offtopować został założony temat ma foum, gdzie dyskutujemy o tym.

Jednak jak widać i w tym przypadku postawiona przezemnie teza się sprawdza, rzucili ochłap w spotaci nadal nie używalnej przeglądarki. Najpier wszyscy czekali na podbice do wersji 4 FireFoxa, teraz będą czekali na akcelerację. I tak sobie czekają od 2009 roku na używalnego FireFoxa. Lubia czekać bo OS4 nie używają na codzień więc brak przeglądaki im nie przeszkadza. Grunt, że mają na co czekać bez tego amigowanie straciło by sens. Tylko część środowiska nie chce czekać to wyżebrała MUI OWB zaby zaczerpnąć troszkę nowoczesności XXI wieku do systemu jaim są strony WWW.

Może więc to nie jest kwestia zwodzenia, a tego że to TY za dużo oczekujesz i ignorujesz?

Sam napisałeś:Mam też "alternatywne" systemy, gdzie jasno zostało zadeklarowane, że tych "rzeczy" nie będzie. Więc jak mogę oczekieać za dużo skoro wiem, że nie będzie.

W sumie to nie ja ignoruje tylko Ty prosty przekaz od twórców "Rozważamy".

Nie udało nigdy im się dostarczyć wszytskiego czego obiecywali co więcej często to co dostarczyli jest wątpliwej jakości (WOS, SO, 3d, USB 2.0, czy wydjaność OS4 na X1000 gdzie złom za 300 PLN jest odtego sybszy) itp. Jednak twierdzisz, że coś będzie. Może i będzie tylko działać będzie nie tak jak obicywali na początku, pojawi się za kilka lat i do tego trzeba będzie kupić jeszcze kolejny komputer za $$$$ aby jako tako działało.


Ostatnia aktualizacja: 18.02.2012 16:06:57 przez Sventevith
[#36] Re: Timberwolf 4.0.1.0000

@Sventevith, post #35

Jeśli wypowiedź Friedenów:
Rozważamy także napisanie własnego menadżera warstw wykorzystującego mechanizmy kompozycji AmigaOS4.1

rozumiesz jako:
"Nie będzie menadżera warstw wykorzystującego mechanizmy kompozycji AOS4.1"
to raczej nie mamy o czym rozmawiać.
EOT z mojej strony.
[#37] Re: Timberwolf 4.0.1.0000

@Radov, post #36

Rozważanie to innaczej dywagacja oni dywaguja czy to zrobić czy nie. Skąd u Ciebie przekonanie, że z ich rozważań wyniknie odpowiedź ROBIMY.
Ostanie 8 lat pokazuje troszke inne realia. Nawet jak mówią, zrobimy to efekt nie dokońca jest taki jakiego inni oczekują.
[#38] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#39] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#40] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#41] Re: Timberwolf 4.0.1.0000
TimberWolf 4 - 281 + 9 bonus points.
Odyssey on MorphOS 325 points + 15 bonus points.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem