Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za luty 2012
[#31] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012

@HOŁDYS, post #30

No ale poprzednie miesiące było Locomotion a jak udało sięskrzyknąc koalicję to nawet wysoko. :D Nie wiem co sie stało tym razem, wydaje mi się że głosowałem może w SPAMie wylądowało? Pewnie jednak myśląc że głosowałem po prostu tego nie zrobiłem. Nie jestem teraz pewien...
[#32] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012

@Deftronic/..., post #31

Gdyby było spamem, to by zawsze było spamem i nigdy by nie przychodziło, a nie raptownie teraz. Zadziwiające jest to, że nikt nie potrafi otwarcie powiedzieć "moja wina, nie wysłałem" lub "źle wysłałem". Lepiej zawsze zwalić winę na PPA ;)

Od teraz już nie będzie na kogo ;)
[#33] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012

@mailman, post #32

Ja nie zwalam winy tylko się zastanawiam. :D Często wiadomości do mnie lądują w spamie na serwerze BT mimo, że kontakty nie sątak oznaczone. Tym nie mniej co jakiś czas jakiś email tam ląduje - średnio raz na tydzień muszę przeglądać SPAM na serwerze i wyłapywać to co do mnie nie doszło. Stąd moje wątpliwości. :)
[#34] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012
Ludzie o co Wy się znowu spieracie. Wzieliście udział w zabawie i po wszystkim. Jak się zdarzy, że mój głos nie będzie liczony, to nie będę chciał niczyjej głowy, bo są ważniejsze rzeczy (działy) na tym portalu do pilnowania niż ta cała lista starych gier. Jeszcze reklamację złóżcie, że nie wygraliście Fiata 125p w kolorze kości słoniowej. Jak tu czasem zaglądam to mnie szlag trafia o jakie pierdoły się spieracie i ciosacie kołki na głowach ludziom, którzy dbają o to żebyśmy mieli gdzie zaglądać i pogadać. Więcej luzu to jest tylko zabawa z tym głosowaniem.
[#35] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012
Właśnie udało mi się wysłać dwie listy pod rząd. Za pierwszym razem dałem ENTER na 4 pozycji i formularz przeszedł z informacją, że głosy zostały oddane. Za drugim razem wypełniłem już wszystkie pola, poprawnie i też system je zaliczył (drugi email z PPA). To chyba coś nie tak?
[#36] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012
Widzę że moje gry jakoś nie chcą się pnąc do góry - no nic zagłosuje na nie i w tym miesiącu - może im się poszczęści ;P
[#37] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012

@_arti, post #35

To zależy czy uznać wysłanie enterem za działanie pożądane czy wręcz przeciwnie ;) Ja sam nie wiem jak ma być, ale mogę to zmienić jeśli mi np. mailman napisze by to zmienić (bo on moderuje listę i zajmuje się aktualnie tym działem).
[#38] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012

@Ender, post #34

E tam, są emocje, a to też dobrze :D bo to znaczy, że są ludzie, którzy obok tego notowania nie mogą przejść obojętnie

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2012 22:32:59 przez grxmrx
[#39] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012

@grxmrx, post #37

Imho tylko klik w guzik powinien wysylac formularz.
[#40] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012

@_arti, post #39

Poprawione.
[#41] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012

@Deftronic/..., post #3

Byłem przekonany, że głosowałem.

Nie wierszem, tylko postawą świat budujemy. Mi niestety też się wydawało, ale jednak nie zaglosowałem.
Mailman. Zakończ tą listę. Definitywnie. Ja już nie chcę głosować na gry z lat 90-tych. Nudzi mnie to. Proszę o osobną listę retro i tą powyżej roku 2000. :)
[#42] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012

@Andrzej Drozd, post #41

Ale pojechałem. :) Oczywiście nie nudzą mnie gry z lat 90-tych. Czytam każdą recenzję od deski do deski. Ponieważ to uwielbiam.
Mimo że gry z lat 2000 nigdy nie dorównają tym z 90-tych na Amigę, to uważam że osobna lista jest potrzebna. Ja już nie mogę patrzeć na to, gdy nowsze i dobre gry wciąż przegrywają z tym zastojem mentalnym - dzisiaj Cannon Foder, a jutro Civilization.
Mam dość takiej listy. Już nie będę głosował, mimo że uwielbiam stare gry. :)

Dodane: Chętnie zagłosuję znowu na stare gry, ale nowym też trzeba dać szansę w dodatkowej liście :)

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2012 09:47:13 przez Andrzej Drozd
[#43] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012

@Andrzej Drozd, post #42

ja wczoraj odpalilem (na powaznie) gre Darkmere ..niesamowita !!!
gralem do 23:30 ..i zrobilem pare savowo .. i po tem przeczytalem recenzje .ze w grze mozna zrobic tylko 5 :( ...no nic grafika to mistrzostwo swiata no i gra wciaga ! A500 2.5 MB sie spocila troszke

Andrzej a mnie nudza gry po 2000 r .. i nie chce takiej listy


Ostatnia aktualizacja: 04.03.2012 10:09:57 przez HOŁDYS
[#44] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012

@HOŁDYS, post #43

Podział na lata jest słaby bo np. w 2001 roku wyszła gra Land Of Genesis. Turrican czy Ruff'n'Tumble to to nie jest, ale gra jest w takim właśnie starym stylu, tyle że ma wyższe wymagania, podobnie jak T-ZerO, które co prawda wyszło w 1999 roku, ale mimo lepszej grafiki i animacji nie ma grywalności o wiele starszych hitów takich jak R-Type, Project-X czy Blood Money, a przynajmniej dla mnie. Jednak nie ma zasady, że coś co nowsze nie może już konkurować w popularności czy grywalności ze starymi pozycjami. Można przecież głosować na Napalm i Dune 2, Slam Tilt i Pinball Dreams - to są tytuły z zupełnie innymi wymaganiami sprzętowymi i co za tym idzie z trochę innych czasów.
[#45] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012
Nie, no jednak nie opłaca się nic mówić w dobrej wierze, bo zaraz jest odsyłanie do jakichś wypowiedzi kolegów które nijak się do mnie mają, bo wielokrotnie mówiłem, że od strony technicznej się na tym nie znam i pomóc nie mogę...

...a skoro się nie znam, to wygląda na to, że tak jak sugeruje drugi kolega to wpisuję się w jego "weźcie i zróbcie". Więc jeszcze raz powtarzam, chyba ostatni - NIE ZNAM SIĘ OD STRONY TECHNICZNEJ i nie mogę pomóc, ale wiem jak było by lepiej i że ktoś z waszymi umiejętnościami jest w stanie to zrobić przy odpowiednim nakładzie czasu.

Nie macie czasu? Ok, rozumiem, sam mam pracę, rodzinę i też mi czasu nie wystarcza na prace o które mnie proszą "po koleżeńsku" (życie rodzinne układa pewne priorytety). Ale to nie znaczy, że jak wam coś chcę doradzić (żeby było lepiej także dla was w dłuższej perspektywie, ciekawiej, wygodniej, nie było nieporozumień etc.) to że gadam sobie od niechcenia i nie doceniam dotychczasowego wkładu pracy, jakoś wyjątkowo czuli jesteście pod względem ostatniej kwestii... już nie chce ponownie rozkładać tego na podłoże czynników osobowościowych, bo wiadomo jak to się skończy a każdy ma tu wyrobione zdanie na temat drugiej strony.
[#46] Re: Games TOP10 - wyniki za luty 2012
No panowie i panie. Pomimo wzmożonego systemu kontroli od 7 marca nikt nie oddał głosu, a miesiąc się kończy...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem