Komentarze do artykułu: Monster

[#1] Re: Monster
trampolina
Dobre. OK
[#2] Re: Monster
Przerost formy nad treścią Ben. Ciężko sie to czyta. "elementy magi"? umowę na promowanie winiar podpisał, czy jak? Nie dobrłem do końca.

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2012 08:48:43 przez fazior
[#3] Re: Monster
Nie wiem co palił autor ale musiało być mocne. I nie wiem czy to jest zaleta tego artykułu.
[#4] Re: Monster

@strim, post #3

Nie za bardzo odpowiada mi poczucie humoru autora recenzji. Wystarczyło napisać Gniot Nie ruszać. ;)
[#5] Re: Monster
Benedykcie, a czytałeś przypadkiem to?
http://rowery.zbooy.pl/makro.html

Bo widzę podobieństwo stylu :D
[#6] Re: Monster

@w1ilk, post #4

A mnie się bardzo podobało!!
Zdecydowanie poprawiło mi nastrój i moim zdaniem forma jest jak najbardziej adekwatna do przedmiotu recenzji- SUPER!!! OK
[#7] Re: Monster

@APC74, post #1

recenzja powinna byc obiektywna a nie przesmiewcza.
mysle ze kolejna recenzja bedzie "normalna" bo tej choc sa polskie ogonki..nie udalo mi sie przeczytac do konca...wybacz ale porazka
[#8] Re: Monster

@APC74, post #1

Dobre, dobre... 1. kwietnia ma swoje prawa...
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] Re: Monster
Jak dla mnie recka OK Przypomnialy mi sie opisy McSona ze starego Gamblera.Ja osobiscie czytuje tylko recenzje crapow,im większy tym szersze pole do popisu ma recenzent.
[#11] Re: Monster

@OSH, post #5

Nie. Nie czytałem tego wcześniej ale faktycznie tekst na to samo kopyto. Fajnie się czyta takie "pierdoły"


Benedykt Dziubałtowski
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] Re: Monster
Dobre :) Magia Tolkiena :)
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#16] Re: Monster

@HOŁDYS, post #12

o pomysli autor gry monster gdy po jakims czasie wygogla ta osmieszajaca recenzje na PPA?


Istnieje duże prawdopodobieństwo, że autor/autorzy potrafią obiektywnie spojrzeć na swoje "dzieło" i doskonale zdają sobie sprawę z jego jakości. Taki na przykład MDW, zdaje się, wspominał nawet że wstydzi się swoich wczesnych, AMOSowych produkcji. Ale mogę się mylić...
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#18] Re: Monster
Fakt, autorzy gry mogliby poczuć się urażeni, i pomimo faktu że należą im się pokłony że cokolwiek zrobili a nawet wydali, to z drugiej strony chyba są świadomi pewnych braków w swojej grze - taką mam przynajmniej nadzieję. Przechodząc do recenzji to już dawno się tak nie uśmiałem. Najbardziej podobał mi się moment w którym autor opisał realizm siekierki i uników przed nią, do tego stopnia że obejrzałem ten efekt na YT.
Z resztą polecam obejrzenie filmu ewentualnie zagranie w grę, to pomoże zachować dystans w negatywnym ocenianiu recenzji. A jak już wszystko inne zawiedzie to pamiętajmy że dzisiaj Prima Aprilis.
[#19] Re: Monster

@Radek_Cz, post #18

Pomimo prześmiewczego tonu "recenzji" efekt jest taki, że ja (i wielu innych jak widać) zainteresowało się tą produkcję chociażby przez YT.
[#20] Re: Monster
Recenzja w porządku, ale czemu nie ma oceny na końcu (grafika/dźwięk/ogólnie)?
[#21] Re: Monster

@PopoCop, post #20

Brakło skali :)


Benedykt Dziubałtowski
[#22] Re: Monster

@Benedykt Dziubałtowski, post #21

Super recka, mi osobiście to się strasznie podobało :)
od razu podesłałem koledze żeby sobie poczytał a on mi mówi że chyba ma oryginał w domu.
[#23] Re: Monster

@Benedykt Dziubałtowski, post #21

Jednakowoż, dla porządku trza by dodać drugie "i" do tego magi.
[#24] Re: Monster

@Benedykt Dziubałtowski, post #21

Brakło skali

Rozumiem, dzieła genialne są nieocenialne ;)
[#25] Re: Monster
Jako ciekawostkę dodam, że prasa nie wypowiadała się tak tragicznie na temat tego tytułu :)
[#26] Re: Monster

@Hubez, post #25

Był chyba opis w SS i owszem autor recenzji nie wyładowywał swoich emocji na tym tytule, ale wrażenia i wnioski były takie jak po recenzji Benka.
[#27] Re: Monster
Takie g**** jak Monster nie powinno być w ogóle wydawane. Ja osobiście wstydziłbym się to pokazać nawet kumplom z ulicy, a co dopiero wypuścić na rynek. Recenzja na plus. Do takiego gniota nie można podejść inaczej jak tylko z szyderą, sarkazmem i poczuciem humoru OK

... a filmik na YT swietnie to uzupelnia, usmialem sie po pachy :)

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2012 09:52:23 przez mccnex
[#28] Re: Monster

@mccnex, post #27

Takie g**** jak Monster nie powinno być w ogóle wydawane. Ja osobiście wstydziłbym się to pokazać nawet kumplom z ulicy, a co dopiero wypuścić na rynek.

L.K. Avalon to firma wydająca tzw. budget games, czyli gry tanie i zazwyczaj słabe (na Zachodzie takie gry wydawały m.in. Mastertronic, Code Masters, Zeppelin). W tej "branży" nie ma poczucia wstydu
[#29] Re: Monster

@PopoCop, post #28

LK Avalon działa do dziś.
[#30] Re: Monster

@recedent, post #16

Popłakałem się wczoraj ze śmiechu :P nigdy w życiu bym nie przypuszczał, że ktoś zrobi taką zajefajną recenzję tej gry ! ba nawet nigdy nie przypuszczałem, że ktoś ją wspomni :P a tu taaaaaka niespodzianka !!

Jestem jednym z współtwórców tego... "dzieła" :) - robiłem tam grafikę hehe ale od początku....

Gra została stworzona przez trzech gości z Gorzowa Wlkp. z grupy Freezers w wolny weekend hehe

Po bardzo udanym uważam naszym demku "Lech" - tu na youtube (zobaczcie na 1:15 sec) mówię do Sputnika - "Stary - kasy nie ma, party się zbliża, pić się chce - zróbmy z tego takiego pseudodooma :)" - on na to "A kto to kupi?"... i tu pomogła nam lokalna firma komputerowa z naszego miasta - wysłali zapytanie do LK Avalon ponegocjowali i dostaliśmy dwa dni na zrobienie hehe:) - dodam, że kasa z tego była ciężka... tak jak pisał recenzent.... starczyło na dwie skrzynki browca

mam nawet jeszcze w domu umowę z nimi i pierwszy egzemplarz gry :) ehhhh...

co do waszych zapytań - co autor na to ?
- nigdy nie przypuszczałem, że ktoś tego robionego dla browarów na szybko gniota wspomni ! a tu jeszcze tyle komentarzy i zrzutka na YT :P czaaad

dzięki ! i pozdrawiam !
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem