Komentarze do artykułu: Monster

[#31] Re: Monster

@FreemanFreezers, post #30

Yo Freeman :) Kupa lat, o ile mnie pamięć nie myli to swap'owaliśmy chyba kiedyś. No skoro się tu zarejestrowałeś, to teraz aktywizuj Sputnika i róbcie demo :)
[#32] Re: Monster

@slay, post #31

Hejka - no jasne, że cię pamięć nie myli :P hehe mam nawet w piwnicy jeszcze dyskietki pobazgrane przez Ciebie "Slayer" :) No z aktywizacją Sputnika to może być mały problem... na początku miał u nas w mieścinie firmę poligraficzną ale potem słuch zaginął po nim.... nie wiem czy za granicę nie prysnął (jak Lenin, który zarządza siecią jednego z hrabstw w GB hehe) albo do większego City... a co tam u Ciebie?
[#33] Re: Monster

@FreemanFreezers, post #32

ha, czyli jednak dobrze pamiętałem :) odpowiadając na Twoje pytanie w kontekście amigowym to od 2010 znów zaczęliśmy sobie działać scenowo - amigowo: http://pouet.net/groups.php?which=10931

btw, jakiś czas temu porządkując swoje zasoby graficzne, utworzyłem i lekko zaktualizowałem Twoją scenową galerię na Artcity: http://artcity.bitfellas.org/index.php?a=artist&id=1344 - jak masz jeszcze jakieś swoje starocie na dysku albo coś nowszego, wrzucaj tam śmialo.

pozdrawiam,
[#34] Re: Monster

@slay, post #33

:) No nieźle nieźle - demka naprawdę fajne - nie wiedziałem, że ktoś ze "starej gwardii" jeszcze się w to bawi... :( no ja niestety wypadłem z obiegu ale kto wie... może jeszcze da się coś zreanimować - w końcu jeszcze z paroma ludkami mam kontakt :)

Dzięki bardzo za moją galerię - coś tam jeszcze mam to wrzucę :)

a to twoje dzieła na www.pixeldreams.pl ? OK

pozdr
[#35] Re: Monster

@FreemanFreezers, post #34

Reanimuj, reanimuj, paru ex. scenowych żywych trupów/zombiaków, których spotkałem ostatnio też coś przebąkiwało o powrocie do ami sceny :) A grafiki na pixeldreams moje jak najbardziej.
[#36] Re: Monster

@APC74, post #1

zgadzam się z większością, ta recezka to potwarz.. I Autor, jako człowiek, który zabiega o możliwości udostępniania "polskich gniotów", powinien ugryźć się w palce, zanim zacznie na klawiaturze stukać..
[#37] Re: Monster

@AdamZeku, post #36

Po pierwsze: Zanim zaczniesz mówić o "większości" to spróbuj najpierw policzyć. Dla ułatwienia - większość to więcej niż połowa.

Po drugie: Przeczytaj ze zrozumieniem posty w tym wątku (a przede wszystkim jednego z autorów gry). Jeśli dana pozycja jest słaba, to autor/autorzy najczęściej doskonale zdają sobie z tego sprawę (a to ci niespodzianka!) i nie obrażają się tak łatwo jak sądzisz.

Po trzecie: Jeśli recenzja ma być nieobiektywna i "przylukrowana" dlatego, żeby mile połechtany autor/właściciel praw zgodził się na jej udostępnienie to wybacz... Przypomina mi się historia z jednego z "Magazynów Amiga", gdzie tekst jednego z redaktorów o jakimś turbiaczu został odrzucony bo producent karty się wkurzył zbyt krytycznym artykułem i zagroził bojkotem pisma. No po prostu dziennikarstwo pełną gębą.
[#38] Re: Monster

@recedent, post #37

Po pierwsze: masz rację co do większości(nie policzyłem).. Ułatwienia pozostaw dla Siebie, podstawówkę skończyłem jeszcze w ubiegłym stuleciu..

Po drugie: mam jak każdy czytający prawo do własnej opinii i krytyki, nawet krytyki..

Po trzecia: jaka recenzja? pierwszy akapit to genialny potok słów.. nikt nie każe nikomu **** lizać.. Historia?.. dobrze znać historię..
[#39] Re: Monster

@fazior, post #2

W grze występują także elementy magi, co ucieszy zapewne fanów Tolkiena.
Jejku - niech ktoś to poprawi - bo jeszcze ludzie pomyślą, że ppa to portal sponsorowany przez kancelarię prezydenta:).
[#40] Re: Monster

@AdamZeku, post #38

ad 1. Strasznie się cieszę, że doszliśmy do porozumienia. Za ułatwienia dziękuję, ja dobrze policzyłem już za pierwszym razem.

ad 2. Nikt Ci prawa do opinii i krytyki nie odmawia. Piszesz natomiast "Autor, jako człowiek, który zabiega o możliwości udostępniania "polskich gniotów", powinien ugryźć się w palce, zanim zacznie na klawiaturze stukać..". Zrozumiałem to następująco: "Nie można pisać takich (krytycznych i prześmiewczych) recenzji, bo autorzy się okropnie obrażą i nie pozwolą gry zamieścić w
"rodzynkach"
". Na co napisałem Ci, żebyś się zapoznał z lekturą postów pod artykułem. Wynika z nich niezbicie, że niejaki Freeman^Freezers, współautor gry ani nie czuje się recenzją obrażony ani nawet dotknięty, co więcej - bardzo mu się rzeczona recenzja podoba. Ba, ma zdrowy dystans (rzecz nie do przecenienia w dzisiejszych czasach) do swojego "dzieła", które to powstało "przez weekend i w celu zarobienia na piwo".
[#41] Re: Monster
Mam oryginał tej gry (kupiłem ją kiedyś za czasów A1200).
Gra przeleżała lata w szafce wraz z pudełkiem oraz rozerwaną folią :)

Odpaliłem to cudo niedawno (działa) :) i powiem,
że tak samo jak kiedyś gdy ją kupiłem oraz dziś nie da się w to grać ;)

Autor tej recenzji doskonale opisał wszystkie "zalety" tej "skomplikowanej" i "pięknej" gierki

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2013 20:51:42 przez Vato
[#42] Re: Monster

@Vato, post #41

Może ten Twój odbiornik dobrze nie obsługuje tych mega pixeli, które teraz są tak modne pomysł
[#43] Re: Monster

@PopoCop, post #28

Code Masters nie wydawał "Budget Games".

Pierwszej firmy nie znam, Zeppelin znam - np. Arnie - faktycznie bubel, ale Code Masters wydawali gry na poziomie np. Dizzy, Micro Machines. Skidmarks (piszę z głowy).
[#44] Re: Monster
Technicznie to wygląda jak jakaś wersja beta czy wprawka przed grą Ubek. A Ubek to porządna giera była, choć może niezbyt wyględna. Grywalna i ciekawa, dobrze zbilansowana jeśli chodzi o poziom trudności.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem