Komentarze do artykułu: Indivision ECS - odsłona druga

[#1] Re: Indivision ECS - odsłona druga
fajne miejsce na VGA out .. prawie jak fabrycznie od C=
[#2] Re: Indivision ECS - odsłona druga

@HOŁDYS, post #1

Zgadzam się OK
[#3] Re: Indivision ECS - odsłona druga

@HOŁDYS, post #1

gdzieś juz to widziałem na zachodnim forum, to nie jest mój pomysł
[#4] Re: Indivision ECS - odsłona druga
A jak z "grzaniem"? Mialem kiedys zewnetrzy ScanDoubler z FF i moglem na nim jajka smazyc...
Ja kwyglada sprawa z tym sprzetem?
[#5] Re: Indivision ECS - odsłona druga

@MaveRick, post #4

Zima porównując do aca630:)
[#6] Re: Indivision ECS - odsłona druga
Zacna recka/opis ustrojstwa - podoba mi się, że "obrazkowa" - wszystko widać jak na dłoni. Zastanawiam się nad kupnem. Wprawdzie A600 jest u mnie troszkę zaniedbana - najrzadziej używana z wszystkich moich Amig, ale możliwość bezproblemowego podpięcia się do praktycznie dowolnego monitora LCD kusi. Tylko cena trochę studzi, gdyby Sześćsetka była moją podstawową Amigą, to bez wahania. (Choć i tu bym pomarudził - bo wylutowanie modulatora średnio mi się podoba, niby do niczego on niepotrzebny, ale głęboka ingerencja w "klasyczność" Klasyka trochę mnie martwi, wolałbym firmowej konstrukcji made in Commodore nie naruszać).

Ciekaw jestem, czy obraz jakości lepszej, niż ta, którą uzyskuję podłączając A600 kablem RGB-SCART do cielewizora Toshiba Regza? Pewnie nie, jak mniemam, ale zaletą Indivision ECS jest "umobilnienie" Sześćsetki - gdzie ją zabiorę, tam się podłączę.
Heh, trzeba sprawę przemyśleć;)

Pozdrawiam pogodnie
Des
[#7] Re: Indivision ECS - odsłona druga

@Des, post #6

A jaki masz dokładnie model tej regzy? Moze mam ten sam. Wtedy zrobiłbym testy i dobre porównanie, vga kontra video.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem