Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #8
[#31] Re: Polskie Pismo Amigowe #8

@Ender, post #29

a to szkoda bo uwielbiam tworzyć te okładki ;)
[#32] Re: Polskie Pismo Amigowe #8

@slawekwozniak, post #31

Mnie się podobają. OK
[#33] Re: Polskie Pismo Amigowe #8

@slawekwozniak, post #31

Osobiście uważam, że są świetne. Okładka zyskała nową jakość odkąd się nią zająłeś.
[#34] Re: Polskie Pismo Amigowe #8

@strim, post #33

Łe, to nie lepiej zeskanować plakat ze starej gierki i dodać parę napisów jak w "Amiga Mania"?
[#35] Re: Polskie Pismo Amigowe #8
PPA#7 i PPA#8 zamówione. Sam nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz nadrabiam #7.
[#36] Re: Polskie Pismo Amigowe #8

@MDW, post #35

Ja już po lekturze jestem:), o artykule w którym brałem udział nie będę się wypowiadał, ale artek o Revision jest mega wypasiony, fajnie że Ramos napisał też coś od siebie, mam nadzieję że ca-fan też wyjdzie i nie bedzie zaniedbywany;), no i na koniec krzyżówka, czapki z głów dla Konrada za pomysł i wykonanie. Szkoda że osoby z różnych portali idą każdy w swoją stronę , bo widać potencjał jest i gdyby połączyć siły to jestem pewny że spokojnie 50 ba nawet 70 stron mogła by mieć nasza wspólna amigowa gazetka.
[#37] Re: Polskie Pismo Amigowe #8

@vegeta, post #36

Szkoda że osoby z różnych portali idą każdy w swoją stronę , bo widać potencjał jest i gdyby połączyć siły to jestem pewny że spokojnie 50 ba nawet 70 stron mogła by mieć nasza wspólna amigowa gazetka.

Na szczęście nie wszyscy. Też można powiedzieć, że jestem osobą z „różnego portalu” , ale mi to w pisaniu do Polskiego Pisma Amigowego nie przeszkadza.
[#38] Re: Polskie Pismo Amigowe #8

@krashan_, post #37

Dzisiaj dotarło do mnie pismo. OK Do tego Retro Gamer poświęcony 40 leciu pojawienia się konsoli Atari i jest co czytać w weekend. :)
[#39] Re: Polskie Pismo Amigowe #8

@krashan_, post #30

Nowy nakład jest już gotowy do wysyłki, tak więc wszystkie oczekujące zamówienia zostaną wysłane w poniedziałek rano, nawet do tych osób, które poinformowałem w mailu o dacie wtorkowej. Taki mały bonus.

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2012 16:54:49 przez krashan_
[#40] Re: Polskie Pismo Amigowe #8

@Deftronic/..., post #38

@Deftronic
Jak zamawiasz Retro Gamera? Ja mam dwa numery kupione zagramanicznie a chciałbym właśnie sobie prenumerować, wysyłają za granicę (tj. do Polski)? Nie widziałem takiej opcji.

Gratuluję PPA#8, bardzo dobrze przygotowany technicznie a na zawartość nigdy się nie skarżyłem :). Kurs pisania gier w C jest ciekawy, poświęciłbym nawet więcej stron na ten dział :).

Uszanowanie :)


Ostatnia aktualizacja: 16.06.2012 12:20:35 przez BagoZonde
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem