Komentowana treść: Kultowa 11 - legendarne gry piłkarskie
[#1] Re: Kultowa 11 - legendarne gry piłkarskie
A gdzie Actua Soccer ? Niesamowicie grywalna piłka nożna.
[#2] Re: Kultowa 11 - legendarne gry piłkarskie
Ja się na piłce nożnej (tej komputerowej i tej prawdziwej) nie znam zupełnie. Ale znam kogoś kto twierdzi, że "Sierra Soccer" był najlepszą piłką na Amigę. Uważał, że to bardzo niedoceniona gra, która ma najlepszą inteligencję komputerowego gracza i najlepsze sterowanie. No i jest troszeczkę 3D, bo to boisko jest jednak widziane lekko spod kąta (to widać po liniach).
[#3] Re: Kultowa 11 - legendarne gry piłkarskie

@MDW, post #2

Mam podobnie, piłka nożna w ogóle mnie interesuje, ale były dwie gry o tej tematyce które wciągnęły mnie kiedyś. Microprose Soccer na C-64 i Actua Soccer. Ta druga była tak dobra, że "wyjęła" ponad rok życia jeszcze na 486
[#4] Re: Kultowa 11 - legendarne gry piłkarskie

@MDW, post #2

W sierra soccer grafika była "3d" (grafika wektorowa a nie 2d z widokiem izometrycznym, zarówno boiska jak i piłkarzy)- fajna gra!

Autor tego zestawienia jest z tamtych czasów. W kwestii Amigi w podsumowaniu wspomniał też o "Total Football" OK

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2012 16:46:30 przez BULI
[#5] Re: Kultowa 11 - legendarne gry piłkarskie
Pal licho piłkę nożną, dzięki temu newsowi natknąłem się na WP na tą czadową gierę:
http://gry.wp.pl/galeria/masz-stary-komputer-nie-przejmuj-sie-w-te-gry-zagrasz-na-wszystkim,180027/1.html
RPG w starym dobrym stylu.
[#6] Re: Kultowa 11 - legendarne gry piłkarskie

@frywolny_marian, post #5

Nic nie słyszałeś o Grimrocku? Cały światek oldskulowych RPG-owców ostrzył sobie zęby na tę grę :)
[#7] Re: Kultowa 11 - legendarne gry piłkarskie

@OSH, post #6

Nigdy o niej nie słyszałem. Świetna gra. Na coś takiego czekałem :)
[#8] Re: Kultowa 11 - legendarne gry piłkarskie

@frywolny_marian, post #7

Już wcześniej o niej pisałem OK;)

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 18:33:38 przez (V)(I)mothe(P)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem