Komentowana treść: Informacje z Pianeta Amiga
[#31] Re: Informacje z Pianeta Amiga
wydanie nowej gry Andrea Palmate - Equilibrio

Ktoś coś wie o tym tytule?
[#32] Re: Informacje z Pianeta Amiga

@michal_zukowski, post #28

Które to są powerbookow rev-c ?
[#33] Re: Informacje z Pianeta Amiga

@Sventevith, post #32

pierwsze powerbooki z 1.5 ghz, jeszcze na klawiaturze ADB
[#34] Re: Informacje z Pianeta Amiga

@BULI, post #31

Potestowalem wczoraj na PeguII. Calkiem fajna gierka zrecznosciowo-logiczna. Chodzi calkiem plynnie i realistycznie oprawa graficzna ok.
Steruje sie taka kulka w labiryncie ale steruje sie całym labiryntem przechyla się go za pomocą myszki a kulka pod wplywem grawitacji sie toczy. Sa różne pułapki np. jak za szybko rozpędzimy kulkę i uderzymy w ścianę to kulka sie rozbije sa również kolce które trzeba omijać.
Ogólnie fajna zabawa nie za trudna przynajmniej na pierwszych poziomach.
U mnie zostanie na dysku.
[#35] Re: Informacje z Pianeta Amiga
Jak to było? MOS Team wydaje swój system wyłącznie na stare używane trupy ze śmietnika?
Ciekawi mnie co zastąpi te śpiewkę.
[#36] Re: Informacje z Pianeta Amiga
A gdzie są jakieś zdjęcia z imprezy ? :)
[#37] Re: Informacje z Pianeta Amiga

@Drako^BB, post #36

Zdjecia sa tutaj. Akurat robione przez jakiegos fana MOSa, wiec powinienes znalezc dla siebie cos ciekawego. Ja nadal czekam, na fotki z pokazow USB 3.0, nowego Gimpa, AbiWorda i Gnumetrica, ktore wedlug relacji swiadkow doszly do skutku, acz ow fotograf jakos nie uchwycil tego co najbardziej interesujace.
[#38] Re: Informacje z Pianeta Amiga

@Mufa, post #37

acz ow fotograf jakos nie uchwycil tego co najbardziej interesujace.

Może jego to nie interesowało...
[#39] Re: Informacje z Pianeta Amiga

@Mufa, post #37

Ja nadal czekam


Oto Prawdziwy Amigowiec!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem