Komentarze do artykułu: Strefa Ciemności

[#1] Re: Strefa Ciemności
"Fire to start gry"?
[#2] Re: Strefa Ciemności

@GumBoy, post #1

Jest coś takiego w grze?
[#3] Re: Strefa Ciemności

@GumBoy, post #1

A jak wolałbyś? "Fire oznacza start gry"? "Fire powoduje start gry"?
[#4] Re: Strefa Ciemności

@recedent, post #3

Press Fire to start
Wciśnij FIRE by rozpocząć

Generalnie ta gra to crap. Szkoda o niej pisać......
[#5] Re: Strefa Ciemności

@BULI, post #2

Nawet na screenie w recenzji...
[#6] Re: Strefa Ciemności

@recedent, post #3

Wolałbym masę innych zwrotów niż ten. Zwłaszcza, że na pierwszy rzut oka brzmi jak nieudolnie przetłumaczone "Fire to start game". "Wciśnij Fire" jest banalne a o wiele lepsze.

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2013 07:47:58 przez GumBoy
[#7] Re: Strefa Ciemności

@GumBoy, post #6

Rzeczywiście "Fire to start gry" jest koślawe, ale myślę, że dla tej produkcji to mało istotne ;)
Popatrzyłem sobie na screeny, pierwsza plansza- Ziemia, wygląda chyba najgorzej, później jest całkiem przyzwoicie.
[#8] Re: Strefa Ciemności

@BULI, post #7

Spróbujcie przejść tą grę ;)
[#9] Re: Strefa Ciemności

@recedent, post #3

Chyba wolałby "Fire to start gra"? pomysł
[#10] Re: Strefa Ciemności

@parallax, post #9

:D
[#11] Re: Strefa Ciemności

@BULI, post #7

myślę, że dla tej produkcji to mało istotne

W sumie racja. Nawet wzorcowy język na planszy tytułowej crapu w złoto nie zmieni.
[#12] Re: Strefa Ciemności

@GumBoy, post #11

Jak zwał tak zwał, aczkolwiek gdybym to ją napisał jako pierwszą swoją grę/poważniejszą produkcję nie wstydziłbym się jej.
[#13] Re: Strefa Ciemności

@BULI, post #12

Nikomu nie każę się jej wstydzić.
[#14] Re: Strefa Ciemności

@michalmarek77, post #4

crap nie crap, weźmy pod uwagę to iż gra powstała jeszcze w pierwszej połowie lat 90 i pisali ją amatorzy którzy jednocześnie się uczyli na niej. Nie mieli ani budżetu, kontakt między autorami był utrudniony i wiele wiele innych przeszkód.
[#15] Re: Strefa Ciemności

@Hubez, post #14

Ależ ja nie wnikam w przyczyny crapowatości tej gry, bo przecież zawsze jakieś przyczyny są tego, że gra jest biedna.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem