Komentowana treść: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment
[#1] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment
Wszystkie te gry od wieków sa darmowe do sciagniecia na WSZYSTKIE platformy, na ktorych sie ukazaly ze strony producenta :)
Nie wiem co biora goscie w Hyperion ale powinni zmienic dilerow :)
Swoja droga, podobna wspolprace moze zalozyc w 5 minut PPA.PL, powiedzmy dla kazdego zarejestrowanego uzytkownika.

Choc i tak oltarzyk trzeba H wystawic, ot chocby za to ze nie kaza placic.
[#2] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment
Wiele bym zapłacił za porty na Androida.
[#3] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@michalmarek77, post #1

Ale heca, rzeczywiście. Można ściągnąć te gry, po wcześniejszej (darmowej) rejestracji.

Hyperion daje te gry za darmo, nie każe płacić. To prawie jak ten baca co uratował Lenina na wąskiej ścieżce w górach: "mógł zepchnąć, a nie zepchnął"
[#4] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment
Ja jestem dobrej myśli, że współpraca się rozwinie ku dobru naszemu komputerowi i w niedalekiej przyszłości Cinemaware będzie wspierać nas jeszcze bardziej pomysł
[#5] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@parallax, post #4

hyperion wykazal sie kolejny raz wizjonerstwem nie byle jakiej rangi. mam nadzieje ze partacze jak microsoft wezma sobie przyklad i dolocza do windows9 jakies zajebiste abandonware.
[#6] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@wali7, post #3

Ewentualnie z towarzyszem Stalinem: "a mógł zabić"
[#7] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment
Normalnie uśmiałem się do łez.
[#8] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@Ender, post #7

Czemu? pomysł To jest wielkiej początek współpracy, a w chwili obecnej na daną chwilę jest to mała współpraca pomysł Przecież te gry nie mają nakłaniać do kupna AmigaOS 4.1 pomysł Domyślcie się pomysł
[#9] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@parallax, post #8

Z komentarzy drogi Watsonie.
[#10] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@michalmarek77, post #1

Nie wiem co biora goscie w Hyperion ale powinni zmienic dilerow

Prześlij im namiar na swojego OK
[#11] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment
Teraz już nic nie przeszkodzi totalnej supremacji OS4 !!!!111111
[#12] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@wali7, post #3

Mozna tez spojrzec na to inaczej. TYeraz te gry sa w dwóch miejscach w necie i w razie jak firmie Cinemaware sie znudzi i je usunie to nie zgina bo beda w Hyperionie. Czyz nie dlatego np. PPA trzyma sobie rozne gry na serwerze?
[#13] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment
Normalnie promocja
[#14] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@TomK, post #12

PPA trzyma na serwerze również gry, których producent na stronie nie umieścił.
A news z Hyperionu wyraźnie ma sugerować, jakoby firma coś nowego zaoferowała posiadaczom OS4.
[#15] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment
A już myślałem że powstały natywne wersje lub conajmniej z obsługą RTG, aby nie oodpalać ich na UAE. ;)
[#16] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@GumBoy, post #14

PPA trzyma na serwerze również gry, których producent na stronie nie umieścił.


PPA trzyma gry, do których ma prawa, a których raczej producent/wydawca nawet u siebie nie ma (czasami ten wydawca czy producent to nawet nie ma już strony). Co prawda gier Cinemaware nie mamy żadnych - nie zgodzili się na publikację, gdy o to kilka lat temu pytałem (wtedy jednak nie było takiego boomu na retro i może nie dostrzegali w tym potencjału reklamy).
[#17] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@mailman, post #16

PPA trzyma gry, do których ma prawa

Wiem o tym. I nie gry do których ma prawa, tylko gry do których umieszczenia ma prawa. Nie wydaje mi się żebyś mi musiał szczególnie tłumaczyć na czym rodzynki polegają, bo sam ten dział rozkrecałem.
Ciągle to zupełnie inna bajka niż "promocja" Hyperionu...
[#18] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@GumBoy, post #17

Tja już pierwsze zdnanie to sugeruje Cinemaware in cooperation with Hyperion Entertainment are proud to announce the re-distribution of its classic Amiga 68K Cinemaware titles.
re-distribution = nowa wersja a classic Amiga 68K = przepisana wersja na PPC
Ale oczywiscie Ty zawsze masz racje.

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2013 15:37:41 przez TomK
[#19] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@GumBoy, post #17

Wiem o tym. I nie gry do których ma prawa, tylko gry do których umieszczenia ma prawa.


Masz rację, ale nadal to ma się nijak do tego co napisałeś na początku, czyli PPA trzyma na serwerze również gry, których producent na stronie nie umieścił.
[#20] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@TomK, post #18

re-distribution = nowa wersja a classic Amiga 68K = przepisana wersja na PPC

Skoro tak uważasz...

I dalej nie rozumiesz sedna sprawy Hyperion jest "proud to announce" że daje za darmo to co jest za darmo od dawna. Wypas.
[#21] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@mailman, post #19

Czy w Rodzynkach nie ma gier, których producent na swojej stronie nie rozdaje?
[#22] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@GumBoy, post #21

Są tylko co to ma do rzeczy w odniesieniu do posta Toma, na którego odpowiadasz?
[#23] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@mailman, post #22

A to, że PPA nie robi po prostu mirrorów wydawcy trąbiąc o tym jak to "PPA produly presents". Gry z Rodzynek często jest bardzo trudno zdobyć legalnie za darmo.
[#24] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@GumBoy, post #23

A PPA współpracuje z Cinemaware ? pomysł

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2013 17:06:28 przez parallax
[#25] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@GumBoy, post #23

Nie jest to prawda. Jako przykład niech posłuży to, że nawet wtedy gdy załatwiałeś zgody na gry Digital Illusions, istniała w sieci strona z tymi tytułami wydanymi przez wydawcę. Miała takie żółte kolory z pozdrowieniami od DI. "Lure of the Temptress" i "Beneath a Steel Sky" zostały oficjalnie udostępnione przez Revolution Software i były do pobrania z wielu miejsc. Większość zachodnich gier, który my mamy u siebie, posiada również Amiga Future. Fakt, że w przypadku polskich tytułów ma miejsce sytuacja, o której piszesz (wydawca nie ma tytułów u siebie, staramy się załatwiać zgody na wyłączność lub innym miejscom w sieci (Amiga Future) nie opłaca się to, bo gry są stricte po polsku).

Mimo najszczerszych chęci, nie potrafię zrozumieć co próbujesz udowodnić czy kogo potępić.
[#26] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@mailman, post #25

A. Napisałem "często" a nie "zawsze".
B. Jak załatwiałem tytuły DI, nie mieli ich nigdzie zamieszczonych, być może zrobili to później widząc zainteresowanie (ich tytuły również zamieszczał w tym samym czasie chociażby ACS i to od nich dostałem namiary na wydawcę).
C. Amiga Future nie jest wydawcą, pisałem o mirrorach wydawcy.

Mimo najszczerszych chęci

W to akurat wątpię...

, nie potrafię zrozumieć co próbujesz udowodnić czy kogo potępić.

Najzwyczajniej śmieję się z hyperionowego "proudly prezsents" (nie tylko ja z resztą...).
[#27] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@Sventevith, post #6

Ewentualnie z towarzyszem Stalinem: "a mógł zabić"


o jeszcze mi to przypomina jak zagloba darowywal szwedom inflanty..
[#28] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@GumBoy, post #26

A. Napisałem "często" a nie "zawsze".


Kategorycznie stwierdziłeś, że cytuję ...PPA nie robi po prostu mirrorów wydawcy..., do czego odniosłem się iż potrafię wskazać przynajmniej dwa przykłady, że nie masz racji.

B. Jak załatwiałem tytuły DI, nie mieli ich nigdzie zamieszczonych, być może zrobili to później widząc zainteresowanie (ich tytuły również zamieszczał w tym samym czasie chociażby ACS i to od nich dostałem namiary na wydawcę).


To, że Ty ich w sieci wtedy nie znalazłeś, nie oznacza, że ich wtedy nie było.

C. Amiga Future nie jest wydawcą, pisałem o mirrorach wydawcy.


Wiem, ale akurat kawałek o Amiga Future dotyczył Twojego komentarza, cytuję: Gry z Rodzynek często jest bardzo trudno zdobyć legalnie za darmo.
[#29] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@mailman, post #28

Kategorycznie stwierdziłeś, że cytuję ...PPA nie robi po prostu mirrorów wydawcy...,

I wyciąłeś drugą część zdania która właśnie czyni je prawdziwym. Męczy mnie ta dyskusja, mogłem się nie odzywać i skomentować jak inni, jednym zdaniem ignorują posty TomK...

To, że Ty ich w sieci wtedy nie znalazłeś, nie oznacza, że ich wtedy nie było

Nie oznacza również, że były.
[#30] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment
Wiadomość została zaktualizowana o dodatkowe informacje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem