Komentowana treść: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment
[#31] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@mailman, post #30

Czyli jest jednak jakiś exclusive ok, racja
[#32] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@BULI, post #31

Pod warunkiem, że tych dodatków nie ma na stronie Cinemaware, bo tego w newsie nie napisano.
[#33] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@mailman, post #30

I to sa wlasnie wazne informacje. Gry sa gotowe do uzycia na nowym systemie. Nie kazdemu sie chce kombinowac czemu gra grimmuje moze tez nie miec umiejetnosci. Tu dostaje gotowa gre do odpalenia, ale czy "gumowy chlopiec" to zrozumie?
[#34] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@GumBoy, post #32

Tych dodatków nie ma na ich stronie, wiem bo niedawno szukałem "Defender Of The Crown II".
[#35] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@TomK, post #33

ADF wrzucam do UAE. Zerowy wysiłek. Tylko czy Tom K... To zrozumie...
Bo przecież Hyperion gier nie przepisał ani nie spatchował celem poprawienia stabilności, tylko dopisał skrypt z którym pewnie nawet mało rozgarnięty user OS4 by sobie poradził. Dla mnie to za mało na "Proudly presents", ale każdy ma swoje standardy, jedni wyższe inni niższe.
[#36] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@GumBoy, post #35

Masz niższe OK
[#37] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@BULI, post #34

Nie mam konta, więc wierzę Ci na słowo.

Generalnie to dyskutujemy o grach w które każdy kto chciał i tak już zagrał, a każdy kto chciałby je ciągle mieć i tak pewnie je ma ;)
[#38] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@GumBoy, post #37

wedlug postu #39 olafa barthela tutaj: http://www.amiga-news.de/de/news/comments/thread/AN-2013-01-00070-DE.html
dodatkami sa zeskanowane manuale i mapy.
gry sa w formacie wdhload, ale odpalaja sie pewnie pod uae, bo jak inaczej. cala sprawa byla podobno dlugo i namietnie testowana by chodzila pod os4, jak twiredza betatesterzy.
[#39] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@wawrzon, post #38

cala sprawa byla podobno dlugo i namietnie testowana by chodzila pod os4, jak twiredza betatesterzy

A to ciekawe, bo jeden z betatesterów ostatnio nie rozpoznał It Came From The Desert na screenshocie (czy tam filmiku) ;)

Swoją drogą, to w czym lepsze jest uruchamianie WHDLoad od ADF, skoro i tak się UAE używa? W czym łatwiejsze jest postawienie pod UAE systemu i WHDLoad od po prostu wrzucenia ADF do slotów?
[#40] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@GumBoy, post #39

zagladajac na watki dotyczace os4 amiupdate np tu:
http://www.a1k.org/forum/showthread.php?t=35381&page=3
mozna stwierdzic ze emulation i runinuae zostalo zupdateowane w ciagu ostatniego tygodnia. bylo z tym troche zamieszania jak zwykle, bo zdaje sie ze kto zainstalowal sobie runinuae jak jeszcze nie bylo czescia systemu nie dostal tego updatu, i jeszcze jakies podobne kaszany z lha czy czyms tam ale wyglada na to ze w koncu recznie polatano.

wynika z tego ze bylo to zapewne konieczne, by zapewnic prawidlowe dzialanie tych gier pod os4, i to jest prawdopodobnie powod dlaczego zostalo to zaprezentowane jako tak powazne osiagniecie.
[#41] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@wawrzon, post #40

Nie o to pytałem w poście na który odpowiadasz.

A w newsie nie przeczytałem nic o łataniu systemu i jego tylko o zamieszczeniu gier. Z drugiej strony naprawienie czegoś to na "proudly presents" też za mało jak dla mnie, bo tego po prostu oczekuje, że jak coś kupię to później ktoś to naprawi jak się zepsuje nie z mojej winy. No ale jak już pisałem, każdy ma swoje kryteria.
[#42] Re: Cinemaware współpracuje z Hyperion Entertainment

@parallax, post #36

Jak zwykle nie zrozumiałeś pomysł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem